Flowerbomb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misa  15.03.08 10:17

Nemáte některá zkušenost s Flowerbomb od Viktora a Rolfa ? Na koupi naslepo je příliš drahá a pořád mě nějak přitahuje. Asi to nebude slabounká kytička…

Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 15.03.08 10:27

Je nadherna:) Moc bych ji chtela, ale je prave dost draha… cichala jsem ji jednou v Brne v Douglasu a prisla mi takova kvetinove ovocna, ale fakt zajimava, zadna tuctova vune… zrovna dnes jsem po ni zas patrala a za supr cenu ji maji na www.nejlepsikosmetika.cz - 50ml tester za 1000, hodne ji zvazuju:))

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Misa  15.03.08 10:54

Chaantal, tak jsi mě dobře navnadila. Moje migréna mi totiž dovoluje převážně květinovo ovocné vůně. V pátek se možná dostanu do Brna ,tak se budu snažit manžela nakormidlovat k některému Douglasu. Každopádně díky za názor :-).

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 15.03.08 11:01

Nemas zac, myslim ze by se ti opravdu mohla libit:) urcite ji maji v Douglasu ve Vankovce, tak ji urcite ovonej:) kdyby jsi ji chtela pripadne jen mensi mnozstvi, mohly jsme se domluvit…koupila bych tu padesatku a kdyby by ti stacily jen 2 odstriky, tak bysme se podelily:)

Misa  15.03.08 11:37

Tak to by pro mě asi bylo ideální řešení, protože nedostatkem vůní rozhodně netrpím a aspoň se pak mohu v klidu rozhodnout pro větší balení. Určitě to znáš - počáteční euforie někdy rychle vyprchá a za dražší peníze to štve. Taky jsem koukla na tvoji poličku a zjistila jsem, že některé vůně mám stejné jako ty :-). Dnes odpoledné mám v plánu udělat si čas a konečně se u Ady zaregistrovat, protože mě to sem stejně přitahuje jako magnet :-).

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 15.03.08 11:54

Oki, tak to by byla parada:) me se prave taky spousta vuni tak po 20-30ml omrzi a zas radsi poridim neco jineho…tak se mi ozvi na mail a domluvime se:) chaantal@seznam­.cz

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 15.03.08 19:04

no nevím, dámy, květinově-ovocná, to bych si asi představila něco trochu jiného. Ona je především hodně sladká, také je tam cítit čaj. Je krásná, zrovna na dnešek jsem ji měla na spaní - mmch, výborná cena za ten tester

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.03.08 10:42

no popsat vuni je opravdu tezke:( ta cena je fakt supr:) Misa si vezme 20ml, tak kdybys chtela, 10ml bych jeste nabidla:)

Bernie
Učednice 76 příspěvků 16.03.08 13:37

Sirupově sladká, ale ne nijak drogerovým, nebo laciným způsobem. Spíše hříšně smyslným, který později mírně osvěží ovoce, květiny moc nevnímám a růži už vůbec ne. Ještě lepší je Extrém, tam je sladkost téměř hmatatelná. Výdrž ale není to, co bych si za tu cenu představovala. Ale zase to není úplný polejvák. Tak ty tři hodinky cítit je.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 16.03.08 18:43
chaantal píše:
no popsat vuni je opravdu tezke:( ta cena je fakt supr:) Misa si vezme 20ml, tak kdybys chtela, 10ml bych jeste nabidla:)
  • to bylo asi ne mě, že… Děkuju moc za nabídku!!, ale mám ještě půlku lahve.

Jak píše Bernie, extra držák to není, ale kdo má rád sladké parfémy- tak je krásná

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 18.03.08 15:55

půlku lahve? to musi byt jeste hodne!:)) nevadi, uz ma u me tech 10ml objednanych jina slecna… Moc se na tu Flowerbomb tesim, je fakt krasna:)

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 28.03.08 15:15

Holky, nemáte některá tuto vůni nazbyt? Třeba už vám přestala vonět nebo nestíháte spotřebovávat?

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.03.08 16:49

já pořád čekám, až bude k dostání Flowerbomb, kterou jsem objednala a od které si holky z fóra budou brát odstřiky. Ještě je jeden volný, tak kdyby jsi o něj měla zájem, tak mi písni na mail…

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 29.03.08 11:08

Já bych potřebovala aspoň 30 ml. Takže jedině odstřik ze 100 ml, co tak koukam, jak tu máte rozebráno :oD

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 30.03.08 12:00
hjanecko píše:
Já bych potřebovala aspoň 30 ml. Takže jedině odstřik ze 100 ml, co tak koukam, jak tu máte rozebráno :oD

Muzu ti nabidnout 20ml, kdyby ti to stacilo, tak se mi urcite ozvi!:-) chaantal@seznam­.cz

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist