FLOWERBOMB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiik
Učednice 54 příspěvků 15.10.08 12:33
FLOWERBOMB

Holky, včera jsem ji očichala a už jsem to psala přímo k recenzi od Ady, učarovala mi, je moc krásná. Hebká, sametová, sladká, ale luxusně..

Akorát váhám mezi Edt a Edp…je to toiž k nevíře, ale Edp na mně moc nedržela, zato Edt mi krásně voněla na zápěstí celý den. Poraďte prosím, máte ji některá a jakou verzi? A co verze Extreme? Na tu jsem nikde nenarazila…

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 15.10.08 14:05

Mám vzorek edp-krásná,ale za půl hodiny necítím vůbec nic. :twisted:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 15.10.08 16:05

Já mám verzi EdT, je krásná, květinová, držák na celý den. Rozhodovala jsem se mezi ní a EdP, ta se mi zdá sladší a opojnější skoro bolehlav. Cítím mezi nimi velký rozdíl.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 16.10.08 06:44

Rozdíl v nich je, nedávno jsem měla na rukou obě, abych je porovnala, ale držely obě! Obě krásné, EDP je opravdu sladší a vanilkovější, ale obě jsou krásné. EDP je skvělá energická bomba :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.10.08 11:23

vlastním všechny verze, Extréme je podle mě květinovější než Edt a Edp, osobně se mi nejvíc líbí Edp, výdrž mají všechny opravdu výbornou

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist