Fly Away

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ippolita
Parfémová maniačka 831 příspěvků 14.09.09 20:36
Fly Away

Napadlo ma to pri tej debate o znacke Moschus, alebo sa mi to len mari, ale moja mamka mala v 80-tych rokoch deo (aerosol. sprej), ktory mal nazov Fly Away, obal bol cely strieborny a vpredu obrazok zapadajuceho slnka. Mohla ho mat z Tuzexu, ale aj z Madarska. Posobil dost luxusne. Mal niekto tu vonu? (nemuselo to byt od Moschusu)

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 14.09.09 21:07

Ippolitko , hlásím, že jsem je vlastnila, množné číslo proto, že byly tři, oranžový se zapadajícím sluncem, ten byl, tuším pomerančově kořeněný, zelený s převahou citrusů, svěží, symbolisoval denní náladu a potom modrý , evokující noc, orientálně pudrový, pokud si vzpomínám…byly normálně ke koupi v kamence :heart: :heart: …a byly to podařené vůňky s moc hezkým designem :lol:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 831 příspěvků 14.09.09 21:57

ajinko, dakujem:), to si ma potesila. ano,mala som pocit, ze je to trilogia, mala nejaky nazov, uz si nepametam. skoda, ze to uz ani na nete nikto nepredava, ani fotky nijake nie su.

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 14.09.09 22:17

Také mám ten dojem, že se každá nějak symbolicky jmenovala, nevzpomenu si ale jak… :( , škoda, že už nejsou k mání, měla jsem tenkrát nejraději ten zelený, běžně, přes den a ten modrý byl příjemně tajemný na večer… :heart: :heart:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.09.09 22:38

…holky nevěřte tomu,že by vás to dneska ještě uvádělo do nadšení.
to je ta nostalgie,ale dneska jsou už jiné možnosti,můžem si koupit parfémy,které dřív byly skoro nedostupné a určitě by se ty dřívější věci dnes v té velké konkurenci až tak nevyjímaly.
sehnala jsem Jovan Fresh Musk a musím říct,že ačkoliv pořád ujde,tak už mě absolutně neuvádí do vytržení jako dřív. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1021 příspěvků 14.09.09 22:39

myslim, ze to nebola trilogia, ale ze ich bolo viac… ako dieta som sa s prazdnymi sprejmi hravala… :D

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 14.09.09 22:47

Já tenkrát všude viděla jen tyhle tři, ale je to samozřejmě možné… :lol: :lol: a taky věřím tomu, že dnes už by to náš nos pojal trošku jinak, ne s takovým nadšením…navíc se mi ta zelená Fly pojí s příjemně nostalgickou vzpomínkou na někoho milého :wink: …určitě by ale bylo příjemné si je aspoň chvilku „pochovat“… :lol: :lol:

ippolita
Parfémová maniačka 831 příspěvků 15.09.09 17:22

Asi je pravda, ze by vona nevynikla teraz, ale ja som z tej skupiny zberaciek, a mam blazeny pocit, ked vlastnim vonu aj s obalom, v tomto pripade Fly Away balenie vynikalo medzi inymi, co sa vtedy vyrabali, lebo bol uplne metalicky strieborny, vratane rozprasovaca, nieco ako u Rive Gauche.

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 17:34

Ano, byl nádherný, luxusní, dlouho jsem si od každé barvy jeden schovávala a teď lituji, že odešly do věčných lovišť, jako ostatně i některé další prázdné flakónky, které by mi dnes nostalgicky různé vůňky připomínaly… :cry:
Myslím si také, že všechny varianty Fly Away měly vynikající výdrž… :P

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26111 příspěvků 15.09.09 20:06
Myskamauska píše: …holky nevěřte tomu,že by vás to dneska ještě uvádělo do nadšení.
to je ta nostalgie,ale dneska jsou už jiné možnosti,můžem si koupit parfémy,které dřív byly skoro nedostupné a určitě by se ty dřívější věci dnes v té velké konkurenci až tak nevyjímaly.
sehnala jsem Jovan Fresh Musk a musím říct,že ačkoliv pořád ujde,tak už mě absolutně neuvádí do vytržení jako dřív. :wink:

Ono je to ale někdy tím, že vůně byly v průběhu let přeformulovány, takže to, co po letech vyzkoušíš není někdy „to ono“, co si pamatuješ, ne proto, že si už dobře nepamatuješ, ani proto že zafungoval vzpomínkový optimismus … ale proto, že vůně je prostě jiná (a spolehlivě horší). Příkladů jsou mraky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome pralinka
Nováček 3 příspěvky 26.10.10 15:17

Ahoj, také jsem si někdy koncem sedmdesátých let zakoupila tento kouzelný plechový parfemek Fly Away ve sprayi a dodnes na tuto fantastickou vůni nemohu zapomenout. Mám na mysli modrostříbrnou variantu Mystery laguna, pak existovala ještě Oasis morning a Oasis evening, ale ty mě už tolik neuhranuly. Mystery laguna voněla dálkami, jakmile jsem se s ní pokropila, dostávala jsem touhy někam odletět, což by tehdy nebylo jednoduché. Kromě exotického ovoce a volání dálek jsem z této podmanivé vůně cítila i borůvky. Flakonek jsem si dlouhá léta uschovávala a i prázdný stále voněl. Pak tento parfem přestali prodávat. Vzpomínám si, že na spodní straně lahvičky byl nápis New York - Paris - London. A typla bych, že výrobcem mohl být Coty??? Od té doby mě žádný jiný parfém tolik nepobláznil. Nevíte někdo, kdo byl skutečně výrobce parfemu Fly Away a zda se nedá sehnat i ještě teď ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 27.10.10 00:03

… Fly Away jsem měla zelený a modrý … a už je to tak dávno, až mě to děsí :oops:

sehnala jsem ho pod pultem ze známosti na Václaváku a tehdy stál jeden každý 60,– kč … takže jsem za ně dala pro mě tehdy nekřesťanských 120,– kč !! :shock:

Vzpomínám na ně s láskou … byly to krásné vůně a dost dobře držely. Nedávno jsem si na ně vzpomněla a zkoušela o nich třeba něco vygooglit .. no, nevygooglila jsem nic - samozřejmě jsou bohužel v hlubokém propadlišti dějin :(

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 27.10.10 00:04

… mohl by to být Coty … nebo ještě taky Muelhens :conf:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 27.10.10 08:47

ja naivná som chcela vygoogliť nejaký obrázok toho Fly Away a našlo mi to toto :mrgreen:

Trošku iný sprej… :) http://www.mpkshop.sk/…uct/fly-away- … mucham-77/

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 27.10.10 10:02

:speechless: :lol: Evulíku, to fakt nebyl tenhle :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist