Forever and Ever, Forever and Ever Dior

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 26.03.08 16:16

Kdo je znáte, popište, prosím, jak na vás působí. Tyto dvě vůně mě lákají, ale naslepo se mi do nich nechce z obavy, aby to nebyl květinový slaďák, a pak taky - kterou z těch dvou? Při návštěvě kamenky mám pouze dvě zápěstí, a přitom stránkový seznam :) a z papírku doma nic správně nezhodnotím.
Koukala jsem na složení:
Forever and Ever: břečťanové listy, frézie, vodní jasmín, divoká růže, mandloňové květy, pelargónie, vanilka, pižmo, ibišek pižmový
Když si ale vybavím muškáty, jak jim smrdí listy… :)

Forever and Ever Dior: složení stejné, našla jsem ještě rajská semena.
Ta rajská semena - chtěla bych se vyvarovat také něčeho podobného, jako byla Nina Ricci Les Belles, ta zelená žába. Cítila jsem v ní nakládaná zelená rajčeta a ty mi kroutí nos.
Nejsou obě Forever stejné, jen s tím rozdílem, že Forever and Ever Dior má pozdější krabičku z roku 2006?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.03.08 20:39

Zdensy, ja mam jen tu starsi verzi, cekala bych asi ze ta novejsi bude bud jen malinko jina nebo stejna… ta starsi mi strasne voni, nevim jak ji popsat, je proste hodne kvetinova, ale ne zadnym otravnym zpusobem, prijde mi to jako opravdu luxusni koktejl tech nejlepsich kvetin z nejakeho kvetinarstvi! Zadnou jinou podobnou vuni neznam, tato je fakt originalni! Kdyby jsi kupovala naslepo tu novejsi verzi a nelibila se ti, tak si ji pak od tebe klidne vezmu:)

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.03.08 20:53

Pelargónie se neboj - ještě jsem nenarazila na vůni, ze které by opravdu byly cítit muškátové listy. Pelargóniová silice v malém množství voní podobně jako růže a taky se dost často dává do vůní jako její náhražka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7251 příspěvků 26.03.08 23:20

Já mám starší verzi s květinami (ne s dívenkou) na obalu. Mě opravdu hodně připomíná Miracle Summer, ale je trochu zelenější, šťavnatější, lépe a déle drží. Ale když jsem se s ní poprvé navoněla, hned mě napadl Miracle. Necítím tak ani pelargóniové listy, ani to není kytkový slaďák. Ze všech limitek Diora, které jsem měla možnost poznat mi přijde obecně nejlíbivější.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 26.03.08 23:56

Taky mi hned připomněla Miracle. Hodně květinová, svěží.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 27.03.08 10:02

Ja mam teda obe, i Miracle i Forever and Ever, hned me ta podobnost nenapadla, ale asi tam neco bude!:) Prijde mi ze Miracle vic drzi, ale Forever and Ever se mi libi vic:-)

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 27.03.08 15:59

Všem díky za info. Miracle jsem měla, byla hezká, to ano, ale kapánek barbínovská, pokud je Forever méně sladká a zároveň zelenější, budu si ji muset pořídit, nějaké květiny z květinářství nutně potřebuji :) Ta novější verze Forever je o chlup dražší, asi si hodím korunou, kterou z těch dvou :)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.03.08 16:18

Zdensy - nemáš ty náhodou dnes narozeniny? Jestli jo, tak ti přeju všechno nej… A napiš, jakou jsi dostala voňavku! (I kdyby sis ji měla koupit sama.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 27.03.08 16:32

janas. díky! Tak mě napadlo, že bych za každý rok mohla mít na poličce jednu voňavku. To je zajímavé, jak člověk hledá možnost nákupů bez výčitek, hlavně si to dobře zdůvodnit a pak se s tím zvnitřnit! Takže si jich ještě „pár“ musím pořídit :)

Až se k tomu mimochodem hroznému číslu došplhám, vymyslím zas něco „lepšího“ :)

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 27.03.08 16:44

Holky, poreferujte, prosím, ještě o Remember Me, vypadá jako zastrčená diorka, ale třeba je krásná jako Forever? Zaujala mě ve složení pomněnka, nikdy jsem si nevšimla, že by voněla.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7251 příspěvků 27.03.08 19:08

Zdensy - hlavně zdraví!!! a nákupy bez výčitek, k Tvým narozeninám.
Tak můj počet parfémů se mílovými kroky blíží číslu na narozeninovém dortu mojí matky… takhle si to už neokecám.
Co jsem slyšela, velký rozdíl v těch limitkách Forever and Ever, není. Takže jestli může rozhodnou cena- ber tu levnější. Já po té novější docela páítrala (po vzorku), a ještě ji nikdo v mém dosahu neměl.
Tu Remember Me vůbec neznám, a Dior Star taky ne. Já mám asi nejraděhi Dior Me Dior Me Not, která mi velmi zlehla připomíná Givenchy Torride.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

27.03.08 20:05

Já jsem na letišti zkoušela tu novější verzi, papírek mi voněl asi týden a pořád jsem k němu musela čichat. A když jsem se vracela, paní co seděla vedle v uličce, se před přistáním nastříkala zrovna tímto parfémem a musím říci, že byl nádherný, vůně se linula celým letadlem. Byl takový šťavnatý a luxusní. No, taky jsem o něm uvažovala, ale už to nesmím tolik přehánět, i když …, na světě jsme chvilku a já si nemůžu pomoct, vůně jsou mojí láskou na vždy :). Pořiď si ho a napiš jak se ti líbí.

kengi
Nováček 20 příspěvků 27.03.08 20:44

Novější verze se slečnou na obalu se mi líbí o chlup víc, ale obě jsou krásné. Dlouho jsem pátrala po novější verzi u nás v ČR, ale buď byla neskutečně drahá nebo ji měli prodejci pouze vyobrazenou na svých stránkách, ale na skladě bohužel ne. Na e-bay je snadno dostupná, ale já, nemehlo, s ním bohužel neumím zacházet :(. Tak dlouho jsem po Forever and Ever toužila, že mi jej nakonec přítel pořídil k Vánocům, ale přestože na stránkách i po několika dotazech, zda se opravdu jedná o novější verzi z roku 2006 nám bylo řečeno, že ano, nakonec stejně přišla verze starší. Ale to nevadí, i ta je moc krásná a je stále mou nejoblíbeněší. I když po nové verzi stále toužím :)

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Marcela  28.03.08 08:15

Ahoj holky, podle složení i recenzí mě tato vůně velmi láká. Ale pořád přemýšlím, jestli do ní jít naslepo. Mám ráda spíš svěžejší vůně, které jsou teď na jaro po sladkých parfémech v zimě úplně ideální. Ale pokud se trošku podobá Miraclu, který se mi líbí, tak to asi risknu:-)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.03.08 08:28
zdensy píše:
Holky, poreferujte, prosím, ještě o Remember Me, vypadá jako zastrčená diorka, ale třeba je krásná jako Forever? Zaujala mě ve složení pomněnka, nikdy jsem si nevšimla, že by voněla.

Zdensy, ta Remember me by me taky hodne zajimala! Mam doma Dior me dior me not, Forever and Ever a vzorecek Dior Star(ta je taky moc hezka, hodne v ni citim bile kvety a maji ji za supr cenu na beauty-shopu) a Remember me porad nikde nemuzu sehnat! Videla jsi ji vubec nekde prodavat? Ja jsem zaregistrovana na nemeckem e-bay, ted uz jen cekam az budu mit aktivni Paypal, tak se tam asi po ni zkusim poohlednout… Jinak, kdyby jste nekdo nekde videly novou verzi Forever and ever za dobrou cenu, budem uricte vsichni radi!:-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist