Fotky neparfemovych policek (supliku,zakouti..)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 29.08.10 19:27
Fotky neparfemovych policek (supliku,zakouti..)

At se mame kde pochlubit i dalsima sbirkama nebo pekne naaranzovanyma polickama.
Ledifia sem muze dat plechovky, Mitzi orchideje atd.. :)

P.S. myslim ze vlakno „Fotky policek“ by se melo presunout do parfemovych temat, a tohle teprv sedi do neparfemove kecarny.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.08.10 22:12

já bych mohl vyfotit bordel v mém pokoji 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 29.08.10 22:21

Myslíš pro inspiraci ostatním nebo jako odstrašující příklad? :lol: :

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.08.10 22:32

no, to už je na nich, co by si z toho „vzali“ :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 30.08.10 07:40

Sem s ním, cizí bordely jsou fajn. Člověk má pak pocit, že má doma vlastně báječně uklizeno. :wink:

Já bych mohla vyfotit leda tak sbírku dudlíků. :conf:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 30.08.10 08:09

Kdybych vyfotila pokoj mých synů - studentů, dospělých, podotýkám - asi byste mě „vykázaly“ z fóra :cry: . Řela jsem jim, že dospělým už pokoj uklízet nebudu. Ale oni nato - mami, to jsi nebyla na pokoji v koleji. 8)

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  30.08.10 09:11
Marianna píše:
Sem s ním, cizí bordely jsou fajn.

Nech toho, nebo sem šoupnu čerstvou fotku jak to vypadá, když se maluje půlka bytu :evil:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 30.08.10 09:15

To není ono. Já měla předminulý víkend rozkopanou stěnu v obýváku, tehnle víkend rozkopanou stěnu v ložnici … bordel, prach všude, malování taky následovalo. Dík, tohle jsem si užila.

Mám na mysli spíš plánovaný, dlouhodobý bordel, ve kterém lidi dobrovolně žijí a nevadí jim to. I když, měla bych rozlišovat „bordel - chaos“ a „bordel - špína“. To první je mi svým způsobem sympatické (u jiných, ale mít doma nemusím), to druhé nezvládám nikde.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 30.08.10 10:56

O rozlopaném baráku mi nemluvte, nyní doděláváme chodbu.Ale je to dobrý nápad, pokochat se fotkami našich příbytků,o nějakých deko koutcích jsme už někde mluvily, pokusím se něco spáchat, máme nový foťák, tak to nebude hned.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 30.08.10 11:38

bordel? my jsme se o vikendu stehovali … z velkeho /130m/ do mensiho /cca 90m/ manzel je typ „skladnik“ /vysvetleni: to se jeste muze hodit/, silene, silene, silene… nechybelo mnoho a byla jsem vdova vlastni rukou

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 30.08.10 19:49

teda, tolik kecu, a fotka zadna :twisted:

sem s nima! at muzou ostatni posoudit, jestli je to opravdu jak rikate :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

mety
Učednice 168 příspěvků 30.08.10 20:14

Když moji miláčkové holčička a chlapeček byli v pubertálním věku, mluvit o úklidu jejich pokoje bylo jako dráždit kobru bosou nohou, takže oni to vyřešili po svém, když jsem neustále nadávala ať si to tam alespoň trochu uklidí dali na dveře nápis cizím vstup zakázán a bylo vymalováno.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 30.08.10 21:05

Mety to je dobré..... :lol: S nepořádkem v pokojíku pubertálního potomka jsme se potýkali i u nás. Jednou, sama doma, jsem tam začala sbírat svršky, nedalo mi to a pustila se do pořádného úklidu, za chvilku byl pokojík jak ze škatulky. Jakmile se vrátil synátor, první co bylo : „ Panebože, co to tu je za bordel……..vždyť teď nic nenajdu…..prosím tě, tohle mi už nikdy nedělej…… “a podobné hlášky tohoto typu…..od té doby se snaží uklízet si sám, pravidelně, i když ne dle mých představ, ale umím to ocenit, má lufty, aby mamka opět neřádila. Jenže, jak dlouho to vydrží alespoň v téhle rovině..….. :roll:

V jakém že jsme to vlákně… :conf: :ot:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 31.08.10 10:32

:lol: :lol:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 31.08.10 19:53

PhDr. Tomáš Novák na rodičovské schůzce se jedné nešťastné láteřící matky zeptal: „A roste mu v pokoji plíseň?“ Ta naprosto dezorientována odpověděla: „Ne..“ A PhDr. na to: " Tak to je v pořádku, nechte ho být".
U mé dcery jsem jednou zuřila, že tam snad má v pokoji zdechlou myš: po dlouhém pátrání jsem našla v šupleti rozkládající se smažený květák :smack: Prý si ho tam schovala, aby jí Michal všechno nesežral a pak na to zapomněla.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist