Fotky Poliček

Fotoalbum tématu (1041) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.03.08 19:12

Jak tak dělám velikonoční úklid a oprašuju svoje poklady, napadlo mne, jak je možné, že tady nemáme fotky poliček?! To je trestuhodné! Tak já začnu:
1. polička v koupelně, kde mám všechny parfémy se sprchovým gelem a/nebo tělovým mlékem

2. komoda v ložnici, kde mám zbytek

3. ještě tady chybí odstřiky a miniatury a některé kousky, které mám v pracovně u PC ( vyfotím později )

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 491 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 22.03.08 20:21

hned jak prijdu na to jak sem vkladat fotky, tak se taky pridam:) taky by me zajimalo, jak to vypada jinde:-)

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.03.08 21:02

Kerze, hezká políčka, jenom jsem nepoznala co to stojí vzadu od Ralph laurena a před Fracasem , skleněný kulatý flakonek bez víčka anebo to tak vypadá víčko :)?

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.03.08 21:10
Oleka píše:
Kerze, hezká políčka, jenom jsem nepoznala co to stojí vzadu od Ralph laurena a před Fracasem , skleněný kulatý flakonek bez víčka anebo to tak vypadá víčko :)?

Před Fracasem kulatý flakónek? Tam je Kelly Caléche - má zvláštní uzávěr…

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.03.08 21:22

Jo :) - já jsem se snažila vzpomenout, co mi to připomíná :)!!! že jsem někdy už tento hranatý flakonek viděla, a i zkoušela :)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.03.08 22:11
Kerze píše:
Oleka píše:
Jo :) - já jsem se snažila vzpomenout, co mi to připomíná :)!!! že jsem někdy už tento kulatý flakonek viděla, a i zkoušela :)
…ale ten flakonek je hranatý.....:(

promin Kerze :), pletu si občas české slovy :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.03.08 22:22

Kerze, pěkná sbírečka. Já to mám strčený ve skříni, tak bych musela vytáhnout ven a naaranžovat.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.03.08 22:30
Oleka píše:
Kerze píše:
Oleka píše:
Jo :) - já jsem se snažila vzpomenout, co mi to připomíná :)!!! že jsem někdy už tento kulatý flakonek viděla, a i zkoušela :)
…ale ten flakonek je hranatý.....:(
promin Kerze :), pletu si občas české slovy :)

Jé, tak to promiň Ty, já myslela, že jsme se nepochopily…Ty umíš česky úžasně - každý se občas splete…:)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.03.08 22:31
Samantha píše:
Kerze, pěkná sbírečka. Já to mám strčený ve skříni, tak bych musela vytáhnout ven a naaranžovat.

No vždyť já taky, ale jak jsem uklízela, napadlo mne to vytáhnout a vyfotit…:) Tak do toho…:) …totiž, kdybych to takhle nechala a viděl to manžeĺ…ani nechci domyslet…asi bych si už do smrti nesměla nic koupit…:(

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 23.03.08 10:00
Kerze píše:
Samantha píše:
No vždyť já taky, ale jak jsem uklízela, napadlo mne to vytáhnout a vyfotit…:) Tak do toho…:) …totiž, kdybych to takhle nechala a viděl to manžeĺ…ani nechci domyslet…asi bych si už do smrti nesměla nic koupit…:(
:-))) Koukám, že je to všude stejné.
Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 23.03.08 10:04
Samantha píše:
Kerze píše:
Samantha píše:
:-))) Koukám, že je to všude stejné.

Taky to mám radši schované ve skříni :D

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 23.03.08 14:35

U mě taky tak, nemáme, holky, náhodou doma stejného chlapa??? ;)

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 23.03.08 15:55
chaantal píše:
hned jak prijdu na to jak sem vkladat fotky, tak se taky pridam:) taky by me zajimalo, jak to vypada jinde:-)

Chantal já na fotky používám tenhle: http://img.enter4u.eu/

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 23.03.08 15:59
Vera píše:
U mě taky tak, nemáme, holky, náhodou doma stejného chlapa??? ;)

Tak bohužel i já to mám po šuplíkách v komodě. A i u nás by si manžel ťukal na čelo … :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 23.03.08 18:23

Já to také mám uchováne v krabicích a ve skříni na nižní polici kvůli zachování parfůmu a ještě i proto, že u mě ve skřiní je chladnější než v mistností :), mám ráda aby bylo pořád teplo, tak ta nižní police je nejblíž k podlaze, která je nestuděnější v domě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 491 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist