Fragile

klubko 22.09.08 13:12

Fragile

Po delší době jsem byla vyzkoušet JPG Fragile. Měla jsem ji zafixovanou jako skvostnou, elegantní vůni. Dala jsem si práci s důkladným porovnáním EdT a EdP a překvapilo mě, jak jsou odlišné. Tak zaprvé: EdP je víc kořeněná, silnější a řekla bych i nahořklá. První úder nebyl zrovna příjemný, pak se rozvoněla moc hezky, ale té slavné tuberózy jsem se nemohla dopátrat. Cítila jsem spíš jasmín nebo zimolez, hodně mi to evokovalo jednu složku z Londonu. EdT byla příjemná už od začátku, skoro bych řekla, že i hezčí, jiskřivější a určitě nositelnější. Taková hodně příjemná nadstandardní denní vůnička. Ale celkově jsem byla trochu zklamaná, vlastně ani nevím, co jsem čekala, ale na zadek mě to neposadilo. Jak Fragile vnímáte vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

zdensy 22.09.08 13:16

Měla jsem flakonek edp a natahovala mě. Pak jsem zkusila vzorek edt a nebylo to lepší. Já ji nosit nemůžu, necítila jsem se v ní dobře.

Christabella 22.09.08 13:18

klubko: Tak pěkně jsi to napsala, že by si to zasloužilo zkopírování do databáze :) … a vůbec spousta názorů tu na fóru by měla být i v databázi - tam se to dá najít, tady už jen skrz vyhledávání, což je hodně pracné a složité…

Omlouvám se, že jsem mírně odbočila :oops:

Tak šup sem s názory na Fragile, sama ji ještě neznám, také mne to zajímá :)

Sára 22.09.08 13:35

líbí se mi víc EDP spíše určitě vhodná na večer,velmi zvláštní netuctová vůně, Edt mi přijde daleko více ovocnější - dle mého jsou to zcela odlišné nepodobné vůně, Edp jsem vypotřebovala Edt jsem nakonec dala pryč

klubko 22.09.08 14:05

No vidíš to, mně přišla EdT zase hezčí, ale taky víc „obyč“. Každopádně nosit bych ji mohla, dokonce o ní uvažuju, už dlouho toužím po nějaké pěkné květinovce, která vydrží. EdP bych si vzala spíš k večerním šatům, ale zas tak krásná mi nepřijde. Mimochodem, flakón je překrásný, to se Gaultierovi zrovna povedlo :) Ale zrovna s flakónem EdP mi přišla manipulace docela obtížná.

macska 22.09.08 14:12

klubko - tak nějak. EDP je mi ze začátku hodně nepříjemná, nemůžu si pomoct, ale cítím čínskou mast, EDT je příjemná hned od začátku, ale není to nic, co bych nutně musela mít doma.

Když tuberózu, tak Carnal Flower :mrgreen:

Světluška 22.09.08 15:56

Už jsem se myslím jednou zmínila, že Fragile mi velmi :!: přípomíná London.

Violette 22.09.08 16:02

Zkoušela jsem EdT na papírku, na mě silná omamná vůně, raději jsem ji na kůži netestovala. Prostě kroutila mi nosem :roll: a měla jsem strach, že mi zvedne žaludek. Ale flakón se mi líbí.

Iris 22.09.08 17:10

Mám EDT, EDP neznám. Nejdřív jsem měla jen odstřik, vyzkoušela jsem na zápěstí a celý večer čichala a čichala… Než jsem koupila celý flakón, testovala jsem, myslím, velmi důkladně:
Omamná a držák - jak kdy. Někdy mě štípe chvilku v nose a drží a drží, někdy ji přestanu po dopoledni cítit.
Ovocná - pro mě ne. Ovocný je pro mě Fracas. Jinou tuberózu neznám.
EDT se nemění a považuji ji za denní vůni.
Suma sumárum je to momentálně jediná vůně z mojí poličky, na kterou mám pořád chuť (i když si ji nakonec třeba nevezmu :) ). Prostě když už nevím co by, dám přednost Gaultierovi :D

Dokonce často jen přijdu a přičichnu k flakónku. Zatím se mi líbí moc (flakónek i vůně) :wink:

Evax 26.09.08 13:02

Naposled jsem zkoušela Edt včera /našla jsem zapomenutý zbytek vzorku/ a moc mě překvapilo, jak se na mně Fragile rozvoní čajově :shock: Jako zvláštní „čajová tuberóza“ s převahou čajových složek. Dokonce jsem obdobný ovocný čaj i pila, jednalo se o nějakou směs, jméno si samozřejmě ne a ne vybavit :bang: Před časem, neznalá zmíněného čaje, se mi Fragile velice líbila, ale teď je to horší :? Přestože na ni nemám definitivní názor, ten čaj mě pěkně štve :smack:

Edp si mlhavě vybavuji jako lepší verzi, ale zkoušela jsem ji opravdu dávno, takže ruku do ohně za edp nedám :P

Evax 26.09.08 13:09

Iris: já to mám s Fragile opačně - je ovocná, Fracas je neovocný :lol: Mimochodem podobu mezi těmito dvěma vůněmi nevidím, tuberóza ve Fragile mi přijde nařaděná /momentálně ovocným čajem :lol: /, úplně jiná než fracasovká - ve Fracasu je o poznání temnější, vůně mají podle mě úplně jiný charakter - myslím ve smyslu, jaký vyvolávají dojem. Fragile mi připadá určitě něžnější a romantičtější 8) U Fracasu pořád dumám nad tím, jestli je vhodný i do práce, abych jím všechny neodrovnala :conf: :lol:

moajli 26.09.08 13:24
Iris píše:
Mám EDT, EDP neznám. Zatím se mi líbí moc (flakónek i vůně) :wink:

Iris ale ten flakonek co máš v ikonce to je právě verze EDP.

Mně osobně se edt zdá mnohem nosivější, velice příjemná vůně ale dovedu ji oželet.
EDP je pro mně omamná tuberozovka,poměrně dost výrazná ale nejen na večer, já ji používala i na denní nošení. Osobně dávám přednost EDP. S Fracasem má podobnost řekla bych částečně v síle, výraznosti a tuberoze…jinak Fracas je samozřejmě těžší kalibr a je v něm více tónů

moajli 26.09.08 13:28
Evax píše:
U Fracasu pořád dumám nad tím, jestli je vhodný i do práce, abych jím všechny neodrovnala :conf: :lol:

já jej v práci dávkovala kolegům po opravdu malých dávkách :D .......zatím si nikdo nestěžoval a to jej mám už s přestávkami přes 2 roky…(tedy nevím jestli si nestěžovali jen tak ze slušnosti ale jelikož jde o chlapy a děláme spolu už léta tak ti by si servítky určitě nebrali :) )

janas 26.09.08 13:43

Souhlasím s Moaili, Fracas je z těch tří největší pecka, mezi lidi ho používám velmi opatrně, pár kapek. Zdá se mi ale, že se dobře drží při těle a nešíří se do okolí.
Fragile je slabší odvar - nositelný klidně i do práce, zejména EdT, ta je naprosto nevtíravá.

Hraška 26.09.08 13:52

Mám Fragile EDT vzorku a na nej som konečne pochopila, ako vonia tuberóza :D London mi nepripomína, Fragile je taký krémovejší, ako Ada píše - maslový, kým London bol na mne viac jasmínový a akoby „ostrejší“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist