*FRAGONARD

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.01.09 23:38
*FRAGONARD

Musím říct, že mě tato firma velmi potěšila. Objednala jsem si dvě testovací sady vůní ( klasickou produkci a květinové toaletky) a nějaké mini. Všecho přišlo rychle a v pořádku ještě před vánoci. Přidali nějaké vzorečky navíc, kosmetickou taštičku a vzorky tělové kosmetiky VRAI ( z té jsem naprosto unešená, verbenově bylinková,hmmmm :) )

Už mám vybrané dva favority ke koupi. Vůně mají super výdrž a jsou docela intenzivní, doporučuju :D

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ukázat značku Fragonard

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.01.09 00:15

Katerinko, taky mam moc dobrou zkusenost. Mam od nich Capucine, v Parizi se mi zalibila taky Miranda, nejakou vuni bych mozna riskla i na slepo, tak kdyby jsi nahodou zase objednavala, urcite bych se rada pripojila :wink:

Co se tobe od Fragonardu zalibilo? :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.01.09 07:28

Taky mě Fragonard překvapil. Vůbec jsem tuto značku neznala. V létě jsem navštvívila továrnu v Eze ve Francii, a taky samozřejmě obchod. Mamka si koupila fíkovou toaletku, rovnou 200 ml (prodává se i půl litr!), za parádní cenu. Měla jsem jen posledních pár Euro, jinak bych se asi rozšoupla a koupila si „pomerančové květy“ nebo jiný soliflor ke kombinování, ale nakonec to vyhrál Capucine. Moc se mi líbil (a pořád líbí), bohužel už ho nemůžu nosit… a tak doputoval k Chaantal :D .
Na vánoce jsem si nadělila sadu 10 mini, ale nemám je ještě všechny vyzkoušené.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.01.09 08:51

A u Chantal se má moc dobře… :lol: Děkuju!!! :wink:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.01.09 09:06

Od Fragonardu budu muset mít Grain de Soleil a Eau de Fantasque, ty jsou fakt boží.
Grain je taková trochu „hypnoticoidní“ vůně, trochu mi ho připomíná. ale nejsou si až tak podobné :)

Eau d Fantasque je hořce grepová vůně s frézií a hyacintem.
Asi půjdu i do nějaké tělové kosmetiky VRAI, strašně příjemná vůně verbeny s bylinkama.
Ceny jsou taky super, trochu drahé poštovné, ale vůňky jsou parádní 8)

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 12.01.09 10:44

Ja mam od Fragonarda Capucine a Reve Indien hned 200ml z kazdej. Ak by si objednavala , rada sa pripojim.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 12.01.09 13:06
katerinka píše:
Od Fragonardu budu muset mít Grain de Soleil a Eau de Fantasque, ty jsou fakt boží.
Grain je taková trochu „hypnoticoidní“ vůně, trochu mi ho připomíná. ale nejsou si až tak podobné :)Eau d Fantasque je hořce grepová vůně s frézií a hyacintem.
Asi půjdu i do nějaké tělové kosmetiky VRAI, strašně příjemná vůně verbeny s bylinkama.

katerinko mě zaujala Eau de Fantasque, ta bude na léto jak stvořená.Máš nějaké zkušenosti s touto značkou?Pokud by si objednávala měla bych zájem a podělila bych se o poštovné, co ty na to? :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 12.01.09 13:13
popelka píše:
katerinka píše:
Grain je taková trochu „hypnoticoidní“ vůně, trochu mi ho připomíná. ale nejsou si až tak podobné :)Eau d Fantasque je hořce grepová vůně s frézií a hyacintem.
katerinko mě zaujala Eau de Fantasque, ta bude na léto jak stvořená.Máš nějaké zkušenosti s touto značkou?Pokud by si objednávala měla bych zájem a podělila bych se o poštovné, co ty na to? :lol:
¨

Kdyby to šlo, přidala bych se k vám 8)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.01.09 13:29

Tak jo , určitě budu objednávat, tak kdyby jste něco chtěly, dáme to dohromady. :D Eau de Fantasque si budu určitě objednávat .Taky Grain de Soleil a něco kosmetiky VRAI :D

Koukněte na stránky www.fragonard.com

Výběr je velký :lol:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.01.09 13:36

můžu taky poskytnout spoustu vzorků - Diamant, Soleil, Grain de Soleil, Miranda......­....atd. Taky vzorouše toaletek Cerisier, Oranger, Rose de Mai,Freesia, Verveine.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 12.01.09 13:50

jsi zlato, kouknu a písnu SZ díky :lol: :lol:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 12.01.09 13:59

Holky a jakou mají ty toaletky výdrž? :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 12.01.09 14:50
fiore píše:
Holky a jakou mají ty toaletky výdrž? :wink:

fiore, já nevím, tuto značku jsem ještě neměla, ale jdu do ní,chci ji na léto,takže i když výdrž bude malá, tak mi to nevadí :lol:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.01.09 14:56

Ja mam Capucine a ta ma vydrz dobrou, jako ostatni netezke vune… Rozdil je jen v cene :D

Taky muzu vymenit vzorecek nebo prodat odstrik :wink:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 12.01.09 15:43

Mmm, zaujalo ma tam niekoľko vôní - Miranda, Belle de nuit, Fleur de Vanille (tá určite)…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist