FRAGONARD - OBJEDNÁVKA - do pondělí 16.8. - 20:00

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  13.08.10 10:14
FRAGONARD - OBJEDNÁVKA - do pondělí 16.8. - 20:00

Tak co, holky, jdeme na to? :mrgreen:

Půlka srpna na krku, tak sem s objednávkama.

Objednávat budu řekněmě příští čtvrtek nebo pátek (19./20.8.) protože to už předpokládám zvládneme všechno manévrování s penězi (rozumějte, ač dobrák od kosti, nerada bych platila za někoho parfém ze svého abych pak zjistila, že ten dotyčný/dotyčná si to rozmyslel/a :smack: ).

Takže postup: nahlaste mi kolik čeho, po uzavření objednávky v pondělí večer rozpočítám poštovné, přidám poštovné po ČR a rozešlu konečné částky s číslem účtu. Ve chvíli kdy se mi sejde většina penízků na účtě odešlu objednávku. Jakmile parfémky dorazí přepošlu. Brňačky si mohou přijít osobně (čili ušetří na poštovném po ČR) - ale prosím o rozumnou domluvu předem.

Máte-li někdo něco k tomuto postupu jsem jedno veliké ucho. :-)

Mmch, tak mě napadá, nevíte některá jak je to s případným clem? Mám čekat nějaké nepříjemné překvapeníčko nebo v rámci EU se bát nemusím? :conf:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.08.10 21:38

Ne, dnes mi dorazila zásilka, bez cla, bez problémů - přesně po týdnu, se spoustou dárečků - plážová osuška, mýdlo, vzorky, kabelkové balení vůně… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 14.08.10 12:46

Blbej dotaz - odkud se bude objednávat?

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 14.08.10 13:04

Taky jsem hledala, předpokládám, že odtud: http://www.fragonard.com/

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 14.08.10 14:17

:conf: safra, jak Kerze popisuje ty vůně ve vlákně Co jste dneska zkoušely, začal mě Fragonard zajímat. Znám jen Capucine, Reve Indien a Baroque, z čehož mě oslovila jen ta poslední, která - jak jsem pochopila - už se nevyrábí. Reve Indien je druhý Shalimar, ale ten je pro můj nos hezčí. Vzory si do pondělí už těžko obstarám, tak jedině na slepáka.

Poštovné je pořád 25 Euro?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 14.08.10 18:45
Dejna píše:
Taky jsem hledala, předpokládám, že odtud: http://www.fragonard.com/

Vypadá to lákavě, ale musím brzdit. :smack:

Tři nové flakony za jeden měsíc ( a ještě možná dva odstřiky ) musí stačit. Nic nebude!

la.reina  14.08.10 19:35

Jo, pardon - ano, bude se objednavat z www.fragonard.com a poštovné do ČR je pořád 25 EUR.

… teda objednávat se bude pokud se najde rozumný počet zájemců. Když jsem se ptala na objednávku v půlce srpna předběžně, tak jich tady byly hromady - a teď, kde nic, tu nic… :conf:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.08.10 20:15

Vím, že něco chtěla Katerinka a já nedočkavec na ni nepočkala, myslím, že Grain de Soleil…o jedné vůni ještě uvažuju i já - musím jít znovu očuchat vzory… :D

Jinak, jak už jsem psala, pro představu:

Grain de Soleil - Hypnotic
Soleil - Gió
Belle de Soleil - něco mezi L´Eau par Kenzo a Terracotta Voile d´Éte
Miranda - Cashmir
Capucine - Flower by Kenzo
Belle de Nuit - J´Adore
Diamant - Coco Mademoiselle
Eclat - The One
Ille d´Amour - L´Eau d Issey
Réve de Indien - Shalimar
Fragonard - Fidji
Caresse - Ma Griffe ?
Emilie - taky klasika - No.5 ? Paris ? Každopádně růžovo - fialková…
Maman Cherie - Miracle
Eau Fantasque - Cristalle edt ?
Murmure - Cinnabar
Billet Doux - nezkoušela jsem, prý něco mezi Bellodgia a Dianthus by Ethro

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 15.08.10 08:48

No já chtěla nějakou lahvinku, jenže bohužel jsem nesehnala vzorečky, které mě zajímaly…..... popisky Kerze jsou lákavé.....tak jedině na slepáka, podle popisu, složení :roll:

Určitě dám do zítřka vědět.....

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Pavla01
Učednice 47 příspěvků 15.08.10 09:38

Já se taky ještě do zítřka ozvu ;-)

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 46 odstřiků 519 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 16.08.10 13:59

Co myslíte, Grain de Soleil se mi líbí, uvažuji o koupi na slepáka :conf: . Dámy, poraďte.

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 16.08.10 16:22

Mě láká Réve de Indien, ale vůni neznám a po třech nových flakonech tento měsíc už do toho raději nepůjdu. Nemohu se zruinovat. :cry:

Fleur  16.08.10 19:05

Já mohu také přidat pár poměrně čerstvých dojmů: Étoile: typově podobná Éclat d´Arpege či Funny, po lehounce citrusovém začátku se rozvíjí květinově-ovocně. Na papírku příjemná líbivka.
Juste un Baiser: výrazně sladká ovocná vůně.
Diamant: naprosto nechápu proč, ale vedou ho v kategorii „orientální“; je to hutná vůně, která po nájezdu citrusů rychle přejde do téměř gurmánského charakteru (růže, karamel, pačuli).
Belle de nuit: květinovka, která po čase zesládne (asi ty muškáty a švestka). Émilie: zkoušela jsem jenom na papírku, ale i tam byla pro mě příliš mýdlová, ovšem šlo o mýdlo růže-konvalinka.

devcezBrd
Učednice 190 příspěvků 16.08.10 22:24

Já se musím omluvit, pro mě je to moc brzký termín, nestačila jsem prozkoumat, co bych chtěla objednat, tak snad příště… :wink:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 17.08.10 07:55

Mě Fragonard láká, ale na slepáka si netroufnu. Už teď jsem trochu vyplenila konto a ještě jeden nákup mám v plánu. Taky radši napřed prozkoumám a připojím se příště, bude-li zase nějaká hromadná akce. :?: :oops: Tímto si dávám do inzerce poptávku na vzorky … :arrow:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist