Fragrancex - ztracený balíček - co teď ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 13:38
Fragrancex - ztracený balíček - co teď ?

Asi se mi, prvně, ztratil balíček z FX. Šly dva den po sobě, jeden přišel už předminulou středu a druhý furt nikde, takže je to jasné. Co teď ? Na poště ho sledovat nemůžu, protože na FX mají napsáno, že posílají airmailem a nepřidělují zásilkám čísla.
Pošta to tím pádem asi nenajde, co ? A co FX ? Vrátí peníze ?
Zatím se mi to u nich ještě nestalo - ještě nikde se mi to zatím nestalo…Díky za rady a zkušenosti :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 30.11.09 13:48

Kerze já ti sice neporadím, ale na FX už se mi to stalo 2× že mi nedošel balíček a jelikož moje AJ je na bodu mrazu,tak jsem se na to vykašlala a oželela.Ale rozhodně nebude od věci, když jim napíšeš a uvidíš,držím palce :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 13:59

Už jsem jim napsala, tak uvidím. Myslím, že zodpovědnost za doručení by měl mít prodávající…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 30.11.09 15:15

Možná ještě dojde, mě jeden přišel po čtyřech měsících :D , vypadal trochu unaveně, asi obletěl několikrát zeměkouli.

U posledního taky bylo zpoždění, kámoška z ordinace objednávala asi o dva dny po mě a došlo jí to po týdnu a já jsem ještě čtnáct dní čekala, taky jsem ztácela naději a myslela, že se ztratil, ale došel :)

Počkala bych :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 15:46

Fakt ? Tak jo, počkám… Ale už mi odepsali, že to jdou řešit, s ohledem na to, že jsem jejich vážený zákazník… :P (jsem zjistila, že suma mých objednávek na FX už překročila 1000 dolarů… :oops: )… :D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 30.11.09 17:17

tak dej vědět jak to dopadne Šárko..

nezoufej, taky mně jednou šla zásilka z Ausliebe několik týdnů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 17:19

Dám vědět…Já jsem z FX celkem zmlsaná - vždycky to do týdne bylo tady…teď tři týdny a nikde nic… :D

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 30.11.09 17:43

Tohle se mi stalo přesně loni touhle dobou..objednávala jsem několik balíčků na vánoce, před i po došly všechny a jeden pořád chyběl…Došel, v únoru.. :lol: Také značně unaven, ale došel.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.11.09 18:08

kerze jestli jsi platila PP, tak balicek reklamuj (navod jsem tady uz parkrat davala)
jestli to nebylo PP, tak leda reklamovat platbu kartou v bance (ale tam bych asi moc nedoufala)

ale samozrejme je jeste moznost, ze se revansuji sami a dobrovolne

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 19:10

Jo, jo, platila jsem PP. Vždycky tomu dávám přednost…Ještě počkám, jak se vyjádří a uvidíme.

Arome bublinka
Učednice 182 příspěvků 30.11.09 21:03

Mě tedy z FX do týdne nikdy nic nepřišlo, vždycky je to tak 10 - 20 dní. Teď před Vánoci toho mají možná hodně a bude to trvat spíš těch 20 dní. Dneska mi také přišla vůnička, kterou jsem objednávala o malinko později než jinou, která zatím nedošla… Věřím ale, že do konce týdne snad dorazí, také se mi od nich ještě nikdy nic neztratilo.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 21:16

No, nicméně, přišla mi odpověď z FX a poněkud mne znechutila…Píšou, že je to tím, že jsem zvolila FREE shipping. Že příště si mám zadat Premium Shipping a bude to OK. Takže jsem jim poděkovala za informaci a napsala, že přesto je zodpovědnost na jejich straně, jak to budou řešit…?! :?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 21:21
jasmina píše:
kerze jestli jsi platila PP, tak balicek reklamuj (navod jsem tady uz parkrat davala)
jestli to nebylo PP, tak leda reklamovat platbu kartou v bance (ale tam bych asi moc nedoufala)ale samozrejme je jeste moznost, ze se revansuji sami a dobrovolne

Prosím Tě, kdes psala o té reklamaci - ve kterém vlákně ?

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.11.09 21:28

vyfiltruj si moje jmeno a slovo „dispute“ - jeden z tech navodu by ti to melo najit (kde vsude jsem to psala uz si bohuzel nepamatuji, mozna v „ebay“)

jinak to kazdopadne vypln a posli, i kdyz se k tomu stavi takhle - mne nechteli vratit penize everyday minerals - ale diky PP jsem je mela brzo zpet :)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.11.09 21:34

Díky, jdu to hledat. Ještě počkám do konce týdne a jdu na to… :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist