Francouzský šarm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 06.08.09 09:04
francouzský šarm

Jak jsem tak včera projížděla vlákno o českých a zahraničních ženách, napadlo mne, že vlastně znám spíš jen to Německo a Rakousko. Párkrát jsem byla v Paříži, jenže v době, kdy jsem ani moc nechápala, čím že by ty francouzské ženy měly být zvláštní (zdály se mi totiž celkem dost neupravené). Takže zde je můj dotaz: čím se podle vás projevuje onen pověstný šarm Francouzek? (Jestli tedy ještě vůbec existuje!?)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 06.08.09 09:13

Tím, že ačkoli má francouzska mastné vlasy, klapaté uši a křivé zuby tak to pořád není troska a nic z toho nedělá. Dlouhé hodiny nacvičují před zrcadlem pohled laně (s tmavýma očima a výraznými rysy jim to jde snadněji než syrečkovým češkám) takže pak působí sebevědomě a plaše zároveň (američankám se zatím daří jen to sebevědomí).
Ale jinak jsem zatím taky moc nepochopila co na tom francouzském šarmu je, asi opravdu hlavně to jak jsou barevné. I když, já zatím potkala spíš francouzsky co vypadaly jako staré němky, to co ukazujou ve filmech a v televizi asi musejí docela dlouho hledat.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 06.08.09 09:24

S manželem jsem byla v Paříží asi před deseti lety, on byl nadšen, Francouzky mu připadaly velmi sexy a uvolněné. Na mne působily neupraveně :?: .
(Znám Američanky, většinou fajn holky, ale obvykle dost nevkusné, Němky se umí pěkně obléknout, ale někdy působí nepřirozeně vymydleně a nastrojeně, Rakušanky jsou něco mezi námi a Němkami. Angličanky pro mne představovaly zklamání - obtloustlé, špatně oblečené. Jo, a zážitek z Itálie, z jedné konference. Italka, uznávaná vědkyně, tak padesát, přiskotačila k řečnickému pultu v tygřích minišatech a se spousta zlata na rukou, krku, nohou… Ale byla hrozně příjemná a mluvila chytře. Pro mne to tehdy byl šok. Z fakulty jsem byla zvyklá na české zvyky, tedy nemastné neslané intošky…)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 06.08.09 09:34

2 x jsem byla na Djerbě a tam v hotelu bylo plno francouzů. Pravda byly to maminy s děckama, ale skoro všechny se neuměly pořádně zasmát. U našeho stolu bylo veselo, pořád jsme se dobře bavili a u jejich stolu takové napětí. Holky se pořád nad něčím šklebily. Mužští byli zakřiknutí.Myslím, že dokázaly nosit i šortky se špagetovým tričkem s grácií, ale byly takové protivné. Bez úsměvu.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 06.08.09 09:44

My sme mali Francúzku na stáži vo firme a bolo to veľmi príjemné mladé dievča. Bola pekná a veľmi zvláštne sa nosila, dalo by sa povedať, že to bola taká éterická bytosť. Skoro stále nosila minisukne. Na firemnom guláši ale nemala problém natierať chlieb masťou a posypať pokrájanou cibuľou a nosiť dookola ku stolom. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 06.08.09 09:59

Článok na tému Francúzky šarm:

http://www.femme.sk/index.php?… … &Itemid=54

Odhliadnuc od článku, ja si Francúzky šarm spájam s národným sebavedomím.
Bohatá história, veľký národ …sa proste odráža na každom jednotlivcovi - či je to muž alebo žena…
A keď je niekto sebavedomý, nezáleží až tak na tom ako vyzerá,
ale čo a ako vyžaruje jeho osobnosť.
My Slováci sme - národ holubičí…(nechcem pokračovať v dokončení tejto vety podľa jednej piesne…radšej)
A Česi? … k čomu vás prirovnávajú..to neviem.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 06.08.09 10:16

Proč jsem si teď vzpomněla na upocené skoro holohlavé chlapy v trenkách a ušmudlaných tričkách do poloviny tučného břicha..sedící u půllitru v hospůdce.S heslem „správný chlap musí smrdět“! :?

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.08.09 10:18

Když už člověk nemůže pochválit křivé nohy a divné rysy pochválí aspoň šarm.
(mužský, to je něco jiného, tam ty divné rysy působí dobře)
ovšem mít doma žabožrouta, tak ho asi umlátím

Ne vážně, tím, že chodí rovně. Stačí se podívat tady po ulici - spousta i mladých lidí chodí shrbená a tahají za sebou nohy.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 06.08.09 10:22

To komunismus nás naučil se hrbit? Nevyčnívej…a běda se ozvat!Hezky poslouchej , nevyjadřuj svůj názor…splývej s davem . Dneska už doufám většina rodičů vychová sebevědomé. Už jim nepodstrkují , jak jsou nešikovní apod. Nedělají z děcek uzlíčky nervů..jak dřív.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 06.08.09 10:25

To máš asi pravdu, tá naša štážistka chodila vystretá a priam sa nadnášala a na tvári sa jej poihrával taký milý úsmev a absolútne s ničím nemala problém, na to, že bola cudzia, sa správala akoby bola doma a my sme si lámali hlavu, aký jej spraviť program, aby sa jej tu páčilo, kto s ňou kde pôjde a pod.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 06.08.09 12:25
Hailstone píše:
To komunismus nás naučil se hrbit? Nevyčnívej…a běda se ozvat!Hezky poslouchej , nevyjadřuj svůj názor…splývej s davem . Dneska už doufám většina rodičů vychová sebevědomé. Už jim nepodstrkují , jak jsou nešikovní apod. Nedělají z děcek uzlíčky nervů..jak dřív.

Áno, niečo na tom je.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Makulenka
Parfémová maniačka 529 příspěvků 06.08.09 15:29
macska píše: …Ne vážně, tím, že chodí rovně. Stačí se podívat tady po ulici - spousta i mladých lidí chodí shrbená a tahají za sebou nohy.

..a šmatlají nohama! Dospělí i děcka šoupou nohama, jakoby neměli sílu je zvedat..to mě vytáčí:-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.08.09 15:54

Já jsem viděla v tv pořad, kde Čech mluvil o tom, že se bál, že po odstěhování se do Francie tam bude za burana, neboť Francouzi jsou ti velcí kavalíři. A říkal, že zjistil, že pravda je trochu jiná. Kavalíři jsou pouze slovem. Žádné podržení dveří dámě. Ještě se rozběhnou a ve dveřích ji předběhnou, ale řeknou pardon. 8)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 06.08.09 18:34

Byla jsem ve Francii několikrát a jelikož ráda pozoruju lidi (přiznám se, že hlavně ženský, i když na ně opravdu nejsem orientovaná :lol: ). Zajímá mě, co mají na sobě, co je baví a čím se liší od našich žen.
Moje postřehy jsou takovéto: Francouzky, mám na mysli NE namixované Alžířanky Tunisanky atd, ale ty evropské, kterých pár znám, jsou vesměs ne příliš krásné (myslím ne krásné ve smyslu prvoplánová fifina). Mají většinou nějaký „fyzický nedostatek“, např. velké znamínko na tváři, pihy, velký nos (to je i můj případ :lol: ), ale přesto všechno v konečném důsledku jako krásné působí. Asi je to sebevědomím, které zde mnoha slečnám, mně nevyjímaje, chybí…
A co jim musím připsat jako velké PLUS je, že starší dámy nosí často dlouhé vlasy v přírodních odstínech, tedy žádný účes ala oškubaná slépka tříbarevná.
Jinak bych ještě reagovala na to sebevědomí a stálo by za to o tom mít třeba samostatné vlákno. Tento problém totiž dlouho řeším a přemýšlím, kde sebevědomí získat.
Sice už jsem vyrostla z fáze, kdy jsem měla problém koupit si rohlík, ale i tak to pořád ještě není ono :lol: :lol: :lol: Nenapadá vás něco kromě návštěvy psychologa? :P

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 06.08.09 18:55

Luno.. Podle fotek jsi moc pěkná a zajímavá baba :!: . Nemáš důvod k mindrákům. Jsi kus :wink: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist