Frederic Malle - máte někdo zkušenosti s tímto tvůrcem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 20:14
Frederic Malle - máte někdo zkušenosti s tímto tvůrcem

Rád bych poznal jednu ze serie Frederic Malle a docela mě láká Musk Ravageur ( škoda opět není kde otestovat).Nez­náte někdo?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 11.10.10 20:57

mam doma L'eau d'Hiver, a je to velka laska :) ale kvuli horsi dostupnosti si ji dost setrim. Od dalsich vuni mam vzorky, ale uz z nich radsi nestrikam, sbiram je, tak aby v nich taky neco zustalo.
Vylozene se mi nelibila jen Dans Tes Bras, u ostatnich bych rekla ze si mezi nima muze hodne lidi najit tu svoji nej vuni, i kdyz me osobne kazda nesedla.

Pamatuju si ze se mi docela libily Noir Epices, Bigarade Concentrée, Angeliques Sous La Pluie(tuhle bych jednou chtela poridit ve vetsim.. alespon 10ml), a i ta Musc Ravageur, ale bohuzel uz si nevzpomenu natolik jak vonela, abych ji dokazala popsat.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:06

hmm přesto děkuji za názor, tak jedině při nějaké návštěvě zahraničí otestovat :-)

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 11.10.10 21:32

nebo si koupit tady na Arome vzorecky, ne? pripadne rovnou na TPC

v databazi mas recenzi, a rovnou tri uzivatelky nabizi vzorek na prodej ci vymenu..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:44

děkuji za dobrý tip , podívám se na ty uživatelky , ono toho vychází mnoho a mnoho taky bych rád poznal něco od Francis Kurkdjian nebo The Different Company ( to je možná k otestování v Černé růži) , čkoda že není dostupnější

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 21:56
Ishar píše:
Rád bych poznal jednu ze serie Frederic Malle a docela mě láká Musc Ravageur ( škoda opět není kde otestovat).Nez­náte někdo?

mám někde vzoreček Musc Ravageur a vím, že se mi líbila…napsal bych víc, ale nemůžu ho teď v tom bordelu najít :oops:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 22:00

to chce udělat v pokoji kongo :mrgreen:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 22:01

tak trochu „Kongo“ už tu je, spíš by to chtělo udělat tu „anglický venkov“ :D ale já ho časem najdu a napíšu víc…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 19.10.10 11:09

Asi před dvěma lety? se tu převalila vlna zájmu o vůně FM, v dámských je jistě vlákno a tam najdeš spoutu popisů. Tady: viewtopic.php?f=2&t=3­27&hilit=malle

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist