Freeman pleťové masky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 20.02.12 13:57
Freeman

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás používá kosmetiku zn. Freeman.
Je mi jasné, že se jedná o levnou navoněnou chemii s minimem „účinných látek“.
Ale sama za sebe musím říct, že např. pleťové masky od této značky mi připadají fajn (poměr cena/výkon).
Mám doma:

• avokádo a oves - hezky voní, stahuje póry, čistí pleť.. Jedinou nevýhodou je to, že trochu vysušuje.. Ale to spraví následné použití hydratačního krému. :)
  • čokoláda a jahody - náádherně voní (mám chuť ji sežrat :mrgreen: ), čistí, vyhlazuje. Nevysušuje jako avokádo-oves. Je to taková moje uklidňující aromaterapie. I když v ní vypadám jako křovák, co právě vylezl z bahenní lázně.
  • ananas - průhledná maska s jemným peelingem. Stahuje póry, zjemňuje pleť, vyhlazuje jemné vrásky, má nerušivou parfemaci..

A kdysi jsem měla tělové mléko s kokosem a guavou, které záhy letělo do koše, protože mě jeho vůně otravovala. Kdyby bylo čistě kokosové, tak by to bylo hezké. Ta guava ho kazila.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.02.12 15:03

Sama neznám, ale tahle holčina má tuhle značku celkem v oblibě. Koukni na její recenze, třeba napovědí ;-)

Dnes jsem na to koukala v Rossmannovi, ale měli prachmizerný výběr. Asi 3 druhy produktů celkem. :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 20.02.12 16:41

Taky používám masku Avokádo a oves a neznám lepší tohoto druhu. Pak mám ještě meruňkový peeling a taky super. :potlesk:

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 20.02.12 17:00

Mám avokádo a oves a taky tu ananasovou. Dávám podle potřeby - záleží, jestli potřebuju čistit, nebo hydratovat. Ta ananasová je výborná. Pleť rozzáří a zhydratuje, vhodná i na suchou pleť. Obě dvě krásně voní, ale nejsou přeparfémované. Doporučuju :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.02.12 22:51

Tak to bacha, kamarádka (vegetariánka a maximální ochránkyně zvířat) mě pochválila, že mám krém na tělo od firmy, která je přírodní a netestuje na zvířatech. Tak asi jo..

Zatím mám jen tělový zpevňující krém kokos a guava. Voní jak přípravek do solárka, ale nohy mám po něm hebké a takové „zdravě“ vypadající. Zní to blbě, ale nevím jak to popsat :mrgreen:
Sice se z té tuby blbě dostává ven, ale co už no…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 21.02.12 15:42

Doma jsme tuto kosmetiku používali asi před 10 lety. Tenkrát jsem o ní četla, že je přírodní a nejprodávanější v USA. Co se pamatuji, tak nejlepší byla pleťová maska z meruněk a krém-gel na nohy malinový. Dlouho jsem tuto kosmetiku v obchodě neviděla, ale nedívala jsem se po ní, tak to napravím :D

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 21.02.12 17:55

„Narážím“ na ni v Schlecklerovi a Rossmannu

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 21.02.12 18:00
cat_deveraux1 píše:
„Narážím“ na ni v Schlecklerovi a Rossmannu

Tak tak, Schlecker nevím, ale náš Rossmann má asi 2 tělová mléka a asi 5 masek/peelingů na obličej, někde na tom budou možná líp. :nevim:

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.02.12 21:35

Přidávám ještě videorecenzi na několik výrobků, co jsem našla na YouTube.
 http://www.youtube.com/watch?…

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 05.06.12 09:45

Tak jsem dokoupila ještě slupovací masku s okurkou, poté co mi ji mamka vychválila, jak je skvělá. No a musím potvrdit, že je fajn. Na nějakém kosmetickém blogu jsem četla, že její slupování bolí, ale pro mě je to naopak příjemné. :) Kdysi jsem měla brutálnější slupovací masku. Tuším, že byla od Oriflame. Freeman je šetrnější a pleť je po něm krásně jemná a vypadá čistě.
Jedinou nevýhodou je delší doba schnutí. Podle návodu by mělo stačit 5-10 minut, ale já čekám spíš 20-30, protože ty špatně zaschlé kousky jdou pak blbě dolů. :mrgreen:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 03.03.13 13:51

Včera jsem měla na ksichtě antistresovou pleťovou masku s minerály z Mrtvého moře. No a musím říct, že je opravdu antistresová, protože až se v ní uvidíte v zrcadle, tak se budete smát. Má totiž krásnou.. zářivě tyrkysovou barvu. :mrgreen:
Co se týče působení na pleť, tak bych ji přirovnala k masce avokádo a oves. Jejím hlavním účinkem je vyčištění a stažení pórů. Jako další plus beru to, že je šetrná k pokožce (alespoň k té mé) a že má jemnou neagresivní vůni.
Za sebe mohu doporučit. :palec:

jekaterinka
Učednice 215 příspěvků 09.03.13 14:36

@viky a nebyla náhodou od Avonu, Planet Spa, myslím, že něco s rýží a saké, nebo tak, ta škubala i chlupy z obličeje :lol:

Ale zase mi krásně vyhladila jizvičky :think:

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 26.10.13 15:45

Nemáte někdo vyzkoušenou Facial Brightening Mask Golden Grain (rozjasňující masku se zlatým obilím)? 8) Všimla jsem si jí v Albertu, má nevýraznou svěží vůni a je plná droboučkých zlatých „třpytek“. Je určena pro unavenou a dehydratovanou pleť, která postrádá energii.

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 27.10.13 09:50

Já jsem měla tuto http://www.krasa.cz/…-150-ml.html a je skvělá. Mám citlivou a smíšenou pleť, musím si ji zase pořídit, ale v kamence jsem na ni zatím nenarazila :nevim:

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist