Freeman pleťové masky

viky 20.02.12 13:57

Freeman

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás používá kosmetiku zn. Freeman.
Je mi jasné, že se jedná o levnou navoněnou chemii s minimem „účinných látek“.
Ale sama za sebe musím říct, že např. pleťové masky od této značky mi připadají fajn (poměr cena/výkon).
Mám doma:

• avokádo a oves - hezky voní, stahuje póry, čistí pleť.. Jedinou nevýhodou je to, že trochu vysušuje.. Ale to spraví následné použití hydratačního krému. :)
  • čokoláda a jahody - náádherně voní (mám chuť ji sežrat :mrgreen: ), čistí, vyhlazuje. Nevysušuje jako avokádo-oves. Je to taková moje uklidňující aromaterapie. I když v ní vypadám jako křovák, co právě vylezl z bahenní lázně.
  • ananas - průhledná maska s jemným peelingem. Stahuje póry, zjemňuje pleť, vyhlazuje jemné vrásky, má nerušivou parfemaci..

A kdysi jsem měla tělové mléko s kokosem a guavou, které záhy letělo do koše, protože mě jeho vůně otravovala. Kdyby bylo čistě kokosové, tak by to bylo hezké. Ta guava ho kazila.

Reklama

verunka2201 20.02.12 15:03

Sama neznám, ale tahle holčina má tuhle značku celkem v oblibě. Koukni na její recenze, třeba napovědí ;-)

Dnes jsem na to koukala v Rossmannovi, ale měli prachmizerný výběr. Asi 3 druhy produktů celkem. :?

kubacis 20.02.12 16:41

Taky používám masku Avokádo a oves a neznám lepší tohoto druhu. Pak mám ještě meruňkový peeling a taky super. :potlesk:

ajrin 20.02.12 17:00

Mám avokádo a oves a taky tu ananasovou. Dávám podle potřeby - záleží, jestli potřebuju čistit, nebo hydratovat. Ta ananasová je výborná. Pleť rozzáří a zhydratuje, vhodná i na suchou pleť. Obě dvě krásně voní, ale nejsou přeparfémované. Doporučuju :mrgreen:

cat_deveraux1 20.02.12 22:51

Tak to bacha, kamarádka (vegetariánka a maximální ochránkyně zvířat) mě pochválila, že mám krém na tělo od firmy, která je přírodní a netestuje na zvířatech. Tak asi jo..

Zatím mám jen tělový zpevňující krém kokos a guava. Voní jak přípravek do solárka, ale nohy mám po něm hebké a takové „zdravě“ vypadající. Zní to blbě, ale nevím jak to popsat :mrgreen:
Sice se z té tuby blbě dostává ven, ale co už no…

Verda2 21.02.12 15:42

Doma jsme tuto kosmetiku používali asi před 10 lety. Tenkrát jsem o ní četla, že je přírodní a nejprodávanější v USA. Co se pamatuji, tak nejlepší byla pleťová maska z meruněk a krém-gel na nohy malinový. Dlouho jsem tuto kosmetiku v obchodě neviděla, ale nedívala jsem se po ní, tak to napravím :D

cat_deveraux1 21.02.12 17:55

„Narážím“ na ni v Schlecklerovi a Rossmannu

kubacis 21.02.12 18:00
cat_deveraux1 píše:
„Narážím“ na ni v Schlecklerovi a Rossmannu

Tak tak, Schlecker nevím, ale náš Rossmann má asi 2 tělová mléka a asi 5 masek/peelingů na obličej, někde na tom budou možná líp. :nevim:

viky 25.02.12 21:35

Přidávám ještě videorecenzi na několik výrobků, co jsem našla na YouTube.
 http://www.youtube.com/watch?…

viky 05.06.12 09:45

Tak jsem dokoupila ještě slupovací masku s okurkou, poté co mi ji mamka vychválila, jak je skvělá. No a musím potvrdit, že je fajn. Na nějakém kosmetickém blogu jsem četla, že její slupování bolí, ale pro mě je to naopak příjemné. :) Kdysi jsem měla brutálnější slupovací masku. Tuším, že byla od Oriflame. Freeman je šetrnější a pleť je po něm krásně jemná a vypadá čistě.
Jedinou nevýhodou je delší doba schnutí. Podle návodu by mělo stačit 5-10 minut, ale já čekám spíš 20-30, protože ty špatně zaschlé kousky jdou pak blbě dolů. :mrgreen:

viky 03.03.13 13:51

Včera jsem měla na ksichtě antistresovou pleťovou masku s minerály z Mrtvého moře. No a musím říct, že je opravdu antistresová, protože až se v ní uvidíte v zrcadle, tak se budete smát. Má totiž krásnou.. zářivě tyrkysovou barvu. :mrgreen:
Co se týče působení na pleť, tak bych ji přirovnala k masce avokádo a oves. Jejím hlavním účinkem je vyčištění a stažení pórů. Jako další plus beru to, že je šetrná k pokožce (alespoň k té mé) a že má jemnou neagresivní vůni.
Za sebe mohu doporučit. :palec:

jekaterinka 09.03.13 14:36

@viky a nebyla náhodou od Avonu, Planet Spa, myslím, že něco s rýží a saké, nebo tak, ta škubala i chlupy z obličeje :lol:

Ale zase mi krásně vyhladila jizvičky :think:

viky 26.10.13 15:45

Nemáte někdo vyzkoušenou Facial Brightening Mask Golden Grain (rozjasňující masku se zlatým obilím)? 8) Všimla jsem si jí v Albertu, má nevýraznou svěží vůni a je plná droboučkých zlatých „třpytek“. Je určena pro unavenou a dehydratovanou pleť, která postrádá energii.

naja1 27.10.13 09:50

Já jsem měla tuto http://www.krasa.cz/…-150-ml.html a je skvělá. Mám citlivou a smíšenou pleť, musím si ji zase pořídit, ale v kamence jsem na ni zatím nenarazila :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist