Galimard a Fragonard

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 29.06.07 22:30

znate je?!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 29.06.07 22:32

ahoj, mate nekdo zkusenosti s temito vunemi?? napisete prosim jaka vune je pekna, dekuji

Ilooonka  03.07.07 12:46

Ahooj,
Galimard a Fragonard jsou jména nejstarších parfumérů a jejich firem ve městě Grasse ve Francii. (znáte film Parfém - příběh vraha?, tak to jsou právě ty firmy, které se v Grasse drží už hodně dlouho..a tady byl i film částečně natáčený). Jde tedy o výrobny parfémů, kde si můžete celý „provoz“ projít a podívat se tak do voňavé „kuchyně“. Dále si v těchto parfumérkách můžete (za poplatek) sami namíchat svůj osobní parfém - z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to není žádná legrace :-). Dokonce pak dostanete svůj osobní Certifikát o absolvování parfumérského kursu.
Samozřejmně mají v celém Grasse síť obchůdků, kde lze už hotové parfémy koupit. Jde o čistě přírodní esence. Celé Grasse pak voní, až nos přechází..
Doporučuji, pro milovnice vůní určitě stojí za vidění i za vyzkoušení..

Bernie
Učednice 76 příspěvků 05.07.07 15:09

Galimard vůně neznám, ale vůně značky Fragonard jsou mi velmi příjemné.

Milá je Sorenza, parfémová voda, růže na pozadí jemné vanilky, decentního jemně sladkého koření a šmrncovní kombinace jiskřivého bergamotu. Na kůži „řádila“ od jemného začátku, po dráždivé srdce, které vydrželo vonět dlouho a originální základ, který si zachoval jedinečnost až do konce.

Eau fantasque jsem zkoušela čistý parfém - docela silná vůně jasmínu, která ale brzy přechází v jarní vůni plnou kosatců a hyacintů. Rozhodně žádný bolehlav, ale poctivá a kvalitní vůně. Nikoli však úplně můj styl.

Baroque - moje nejoblíbenější. Růže, ne tak jako v Paris, ale mnohem jiskřivější a „čistší“, vanilka, pižmo a opět růže a růže. Vůně bohatá, plná, plně korespondující se svým názvem.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 06.07.07 20:22

Dík za informace,zjistila jsem web Fragonardu a potřebuji se dostat k jejich vzorkům,podle tvého popisu mám spadeno na Barogue.

muertos
Nováček 1 příspěvek 17.05.10 15:57

Dobrý den, právě jsme se vrátil z Francie a na žádost mých známých jsme si přivezl spoustu výrobku od značky Fragonard. Prakticky se dá vybrat ze všeho co mají na prodejně ve francii. Pokud byste některá z Vás měla zájem o tyto produkty stačí mi jen napsat na uvedenou emailovou adresu o co byste měla zájem a já Vám obratem odepíši jeslti jsem schopen Vám to dodat a za jakou cenu. mail : tfrolik@seznam.cz

mety
Učednice 168 příspěvků 23.05.10 19:57

pro Kris :lol: Vůně fragonard jsou fakt moc příjemné a podle mě ještě takové neokoukané, přivezla jsem si Belle de nuit / fialka, růže,švestka, mošus / a jsem na výsost spokojená, bohužel se tady nedají nikde koupit, jedině napsat přímo na fragonard.com ale poštovné je 25,– EUR a nebo využít někoho, kdo tam právě jede, teď je tady nabízí muertos, tak to zkus.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 23.05.10 20:52

Pre viaceré názory odporúčam zadať do hľadania fragonard, bavilo sa tu o tejto značke a nájdeš tam viacero príspevkov…

Za seba môžem povedať, že mám Eau Fantasque - krásna svieženka na leto, ktorá však nekysne a krásne drží…Pre mňa je to grep s fréziami.

Vedela by som si z ich ponuky vybrať…a ešte odporúčam recenzie na makeupalley.com…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 29.09.11 15:04

Fragonard mám zmapovaný, nakonec na poličce nepřistálo nic, i když nejdřív to vypadalo slibně. Nově je komplet k vyzkoušení v Pánské pasáži Na příkopě 23 - narazila jsem náhodou, nevím, nakolik se to ví na arome.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

alalu
Parfémová maniačka 668 příspěvků 06.02.12 14:42

od Galimard mam viacero,len ich nemam povonane :oops:

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 06.02.12 15:05
Arome Kris píše:
ahoj, mate nekdo zkusenosti s temito vunemi?? napisete prosim jaka vune je pekna, dekuji

Ahoj, zrovna vcera jsem v Grasse byla, na parfemove burze:) Jinak jsem stihla jen Fragonard, letos je venovany fialkam - maji novou toaletni vodu, moc doporucuju vsem fialkomilum!!! Voni presne jako takove ty male fialkove bonbonky z pouti, po zavoni vanilka, trosku cukrove vaty… prijemna.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 08.02.12 23:00

nieco mam povonane od oboch a mne sa pacia…maju ale dost siroky zaber, pridu mi nie prilis komplikovane, zato maju smrnc…
Grain de Soleil a Eclat od Fragonard mam velmi rada, Eau fantasque je tiez vydarena, chystam sa na ich fialku a od Galimarda chcem vyskusat ten ich Lotos s cajom a na leto zvazim Pele-mele…

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 09.02.12 20:37
Ef píše:
Ahoj, zrovna vcera jsem v Grasse byla, na parfemove burze:) Jinak jsem stihla jen Fragonard, letos je venovany fialkam - maji novou toaletni vodu, moc doporucuju vsem fialkomilum!!! Voni presne jako takove ty male fialkove bonbonky z pouti, po zavoni vanilka, trosku cukrove vaty… prijemna.

Tak to by se mi taky líbilo jet na parfémovou burzu. A ještě do parfemářského centra Grasse… Určitě tam byly k vidění starší nedostupné kousky, že? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 09.02.12 21:07

Alco mas naprostou pravdu, bylo tam spoustu starsich nedostupnych kousku, radsi nepopisovat a nejmenovat - sberatelkam by hrozil infarkt:D Hrstka fotek je u me v profilu:)

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 09.02.12 22:44

Mrkla jsem na ně a je opravdu na co koukat :)

To musel být krásný zážitek. ;)

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist