Galimard a Fragonard

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 29.06.07 22:30

znate je?!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 29.06.07 22:32

ahoj, mate nekdo zkusenosti s temito vunemi?? napisete prosim jaka vune je pekna, dekuji

Ilooonka  03.07.07 12:46

Ahooj,
Galimard a Fragonard jsou jména nejstarších parfumérů a jejich firem ve městě Grasse ve Francii. (znáte film Parfém - příběh vraha?, tak to jsou právě ty firmy, které se v Grasse drží už hodně dlouho..a tady byl i film částečně natáčený). Jde tedy o výrobny parfémů, kde si můžete celý „provoz“ projít a podívat se tak do voňavé „kuchyně“. Dále si v těchto parfumérkách můžete (za poplatek) sami namíchat svůj osobní parfém - z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to není žádná legrace :-). Dokonce pak dostanete svůj osobní Certifikát o absolvování parfumérského kursu.
Samozřejmně mají v celém Grasse síť obchůdků, kde lze už hotové parfémy koupit. Jde o čistě přírodní esence. Celé Grasse pak voní, až nos přechází..
Doporučuji, pro milovnice vůní určitě stojí za vidění i za vyzkoušení..

Bernie
Učednice 76 příspěvků 05.07.07 15:09

Galimard vůně neznám, ale vůně značky Fragonard jsou mi velmi příjemné.

Milá je Sorenza, parfémová voda, růže na pozadí jemné vanilky, decentního jemně sladkého koření a šmrncovní kombinace jiskřivého bergamotu. Na kůži „řádila“ od jemného začátku, po dráždivé srdce, které vydrželo vonět dlouho a originální základ, který si zachoval jedinečnost až do konce.

Eau fantasque jsem zkoušela čistý parfém - docela silná vůně jasmínu, která ale brzy přechází v jarní vůni plnou kosatců a hyacintů. Rozhodně žádný bolehlav, ale poctivá a kvalitní vůně. Nikoli však úplně můj styl.

Baroque - moje nejoblíbenější. Růže, ne tak jako v Paris, ale mnohem jiskřivější a „čistší“, vanilka, pižmo a opět růže a růže. Vůně bohatá, plná, plně korespondující se svým názvem.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Arome Kris
Nováček 6 příspěvků 06.07.07 20:22

Dík za informace,zjistila jsem web Fragonardu a potřebuji se dostat k jejich vzorkům,podle tvého popisu mám spadeno na Barogue.

muertos
Nováček 1 příspěvek 17.05.10 15:57

Dobrý den, právě jsme se vrátil z Francie a na žádost mých známých jsme si přivezl spoustu výrobku od značky Fragonard. Prakticky se dá vybrat ze všeho co mají na prodejně ve francii. Pokud byste některá z Vás měla zájem o tyto produkty stačí mi jen napsat na uvedenou emailovou adresu o co byste měla zájem a já Vám obratem odepíši jeslti jsem schopen Vám to dodat a za jakou cenu. mail : tfrolik@seznam.cz

mety
Učednice 168 příspěvků 23.05.10 19:57

pro Kris :lol: Vůně fragonard jsou fakt moc příjemné a podle mě ještě takové neokoukané, přivezla jsem si Belle de nuit / fialka, růže,švestka, mošus / a jsem na výsost spokojená, bohužel se tady nedají nikde koupit, jedině napsat přímo na fragonard.com ale poštovné je 25,– EUR a nebo využít někoho, kdo tam právě jede, teď je tady nabízí muertos, tak to zkus.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 23.05.10 20:52

Pre viaceré názory odporúčam zadať do hľadania fragonard, bavilo sa tu o tejto značke a nájdeš tam viacero príspevkov…

Za seba môžem povedať, že mám Eau Fantasque - krásna svieženka na leto, ktorá však nekysne a krásne drží…Pre mňa je to grep s fréziami.

Vedela by som si z ich ponuky vybrať…a ešte odporúčam recenzie na makeupalley.com…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 29.09.11 15:04

Fragonard mám zmapovaný, nakonec na poličce nepřistálo nic, i když nejdřív to vypadalo slibně. Nově je komplet k vyzkoušení v Pánské pasáži Na příkopě 23 - narazila jsem náhodou, nevím, nakolik se to ví na arome.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

alalu
Parfémová maniačka 668 příspěvků 06.02.12 14:42

od Galimard mam viacero,len ich nemam povonane :oops:

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 06.02.12 15:05
Arome Kris píše:
ahoj, mate nekdo zkusenosti s temito vunemi?? napisete prosim jaka vune je pekna, dekuji

Ahoj, zrovna vcera jsem v Grasse byla, na parfemove burze:) Jinak jsem stihla jen Fragonard, letos je venovany fialkam - maji novou toaletni vodu, moc doporucuju vsem fialkomilum!!! Voni presne jako takove ty male fialkove bonbonky z pouti, po zavoni vanilka, trosku cukrove vaty… prijemna.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 08.02.12 23:00

nieco mam povonane od oboch a mne sa pacia…maju ale dost siroky zaber, pridu mi nie prilis komplikovane, zato maju smrnc…
Grain de Soleil a Eclat od Fragonard mam velmi rada, Eau fantasque je tiez vydarena, chystam sa na ich fialku a od Galimarda chcem vyskusat ten ich Lotos s cajom a na leto zvazim Pele-mele…

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 09.02.12 20:37
Ef píše:
Ahoj, zrovna vcera jsem v Grasse byla, na parfemove burze:) Jinak jsem stihla jen Fragonard, letos je venovany fialkam - maji novou toaletni vodu, moc doporucuju vsem fialkomilum!!! Voni presne jako takove ty male fialkove bonbonky z pouti, po zavoni vanilka, trosku cukrove vaty… prijemna.

Tak to by se mi taky líbilo jet na parfémovou burzu. A ještě do parfemářského centra Grasse… Určitě tam byly k vidění starší nedostupné kousky, že? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 09.02.12 21:07

Alco mas naprostou pravdu, bylo tam spoustu starsich nedostupnych kousku, radsi nepopisovat a nejmenovat - sberatelkam by hrozil infarkt:D Hrstka fotek je u me v profilu:)

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 09.02.12 22:44

Mrkla jsem na ně a je opravdu na co koukat :)

To musel být krásný zážitek. ;)

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist