Gely

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 01.12.08 09:05
Gely

Ahojky holky,
nevíte náhodou některá z vás něco o škodlivosti gelů na nehtech. Já jsem si koupila Beaty Ladu, a když jsem si přečetla složení , všechny tacarboxyethyleny a pod., tak mě napadlo, co všechno může jít do těla. Nebo né? Nevíte některá? Není o tom někde zmínka?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 13.07.09 13:39

O škodlivosti toho moc nevím, ale jedno vím jistě, mě osobně se nejvíc líbí nehty přírodní, klidně upravené na krátko (nemůžete-li je mít douhé).

Gelové nehty neodsuzuju, ale upřímně přiznávám, že se mi nelíbí. Chápu, že tímto způsobem může někdo řešit nějaký problém s tvarem nehtů. Nicméně současný masový trend gelových nehtů mě neoslovil!

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 13.07.09 14:01

Taky mě neoslovily gelové nehty. Mám své, krátké… A popravdě přiznám, že když občas vidím některou dámu, co má nehty pomalu 3 cm, jak například otevírá peněženku, musím se smát. :P A říkám si, jak se s nimi třeba uklízí a tak podobně. :?:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.07.09 16:04

Gelové nehty jsem kdysi nosila cca 3 roky a už nikdy více.Po sundání byly měkké,lámavé a zničené.Rok jsem je dávala dohromady :cry: No a ty dámy s předlouhými nehty asi sami neuklízí :conf:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 13.07.09 16:19

No, já jdu pozítří na gelové nehty . Poprve. Nikdy jsem žádné umělé nehty neměla, tak to chci zkusit. (samozřejmě ne nějaké 5 cm dlouhé drápy) Jsem zvědavá, jaké to bude.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.07.09 18:05

Mně se gelové nehty líbí - přírodní nehty nejsou nikdy tak dokonalé. O škodlivosti toho gelu pochybuju. To už by dávno někde prosáklo…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 13.07.09 20:52

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 13.07.09 21:58

já gelovky nikdy neměla ( svoje mám tak tvrdé, že jsem zlomila kovové kleště na nehty ), ale osobně si myslím, že škodlivé budou.. už jen z toho důvodu, že vlastní nemůžou dýchat a dělá se pod nimi dost často plíseň.. hlavně se ta škodlivost projeví po čase, kdy se dotyčná rozhodne přejít na své vlastní nehty - čerpám pouze z poznatků, co jsem viděla u kámošek nebo v práci u ženských

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 13.07.09 22:08

Já mám své,kratší,typem Francie.Spousta kamarádek gelové má,ale nezvednou ani pětikorunu.Taky ta,která je sundá,pak nadává,že ty své má jako papír.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.07.09 22:24
Daisy.zlouky píše:
Taky ta,která je sundá,pak nadává,že ty své má jako papír.

To se do tří měsíců srovná. Kromě toho se tomu dá hodně pomoct různými přípravky.
Většina ženských, které jsou na gelovky zvyklé, je nesundá - mně taky hodně chybí i když svoje mám opravdu kvalitní a tvrdé - dokonalé jako gelovky nejsou… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 13.07.09 22:29

To je pravda,vypadají krásně,ale mně kolikrát vadí i ty moje vlastní,musím je zapilovávat,vlastně u kafe mám pořád v ruce pilník a čístím a brousím tvar a pododně :P Určitě se na ně dá zvyknout,třeba až nastoupím do práce,udělám si radost.......­......Kecám,prachy půjdou do voňavek!!!!!!!!! :D

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 13.07.09 22:29

Taky se na ně chystám. Můžete doporučit nějaký dobrý a ne příliš drahý salón v Praze? To bude asi těžké, co? Utvrdila mě v tom nápadu kamarádka, která tu teď byla na návštěvě a měla gelovky úplně přesně, jak bych je chtěla. Ani dlouhé, ani krátké, pěkný přirozený tvar. Nosila je dřív pravidelně, teď asi tři roky vynechala a má je zas. Nechala si je ale udělat v Mostě, tam jsou přece jen jiné ceny. Stály ji 680,– a každé doplnění prý kolem 400,– kč.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.07.09 22:30

Teta si je nechala dělat před svojí svatbou. Když je pak po pár měsících (a pár dodělávkách) sundala (ne sama, u manikérky), bylo to pro ni prý jako kdyby měla vyletět z kůže. Pekelně pálily samy od sebe, studená voda ani jiné obklady (i léčivé) moc nepomáhaly, každý dotyk, každé zavazení o tričko, či cokoli bylo utrpením. Asi po týdnu se jí to srovnalo na únosnou mez, ale slaboučké a poničené měla ty svoje ještě dlouho po tom.
Je ale fakt, že ona ty svoje nikdy neměla perfektní, dost se jí lámaly, byly tenké a nikdy moc nedorostly. Takže i to asi hraje roli.

Jinak, gelové nehty se mi líbí, pokud jsou prodloužené jen decentně (tak do půl centimetru, více už se mi nelíbí) a nenápadně a elegantně ozdobené, či jen francouzská manikúra. Křiklavé barvy, roztodivné vzory, třpytivé kamínky a různé flitry plus řádná délka mi přijdou nevkusné, odpudivé.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 13.07.09 22:46

Kratší gelové nehty vypadají hezky, ale spíše jen z dálky. Nelíbí se mi na nich ta nepřirozená tloušťka. Raději budu zobat křemík a pěstovat nehty vlastní.
Navíc mi to neustálé dodělávání připadá jako začarovaný kruh, který z vás ždíme další a další peníze.. A když je po čase sundáte, tak prý nehty vypadají hrozně :? .

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 13.07.09 22:48

mně se taky gelovky líbí, na to mám úchylku a každé prohlížím nehty, jak je má která nazdobené :wink: faktem je, že přírodní nehty nikdy nevypadají tak krásně jako gelové, ani když jsou nalakované - francie na gelovkách se nedá srovnat s francií na přírodních!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist