Gely, vosky, laky na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 07.09.09 15:07
Gely, vosky, laky na vlasy

S čím jste spokojené? Teď jsem koukala na L´Oreal na Cheapsmells:

http://www.cheapsmells.com/viewProduct. … ll&id=6716

Můžete někdo doporučit? Nebo něco jiného :wink:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 07.09.09 16:12

Z leskov sú pre mňa naj…Loreal Professionnel-Tecni.Art: Sublime Shine-lesk a uhladenie, Wella High Hair Pure Glamour-je super:)
Krém: Schwarzkopf Professional OSiS 4-Play
a moje Nr. 1 je Osis Dust it - matujúci púder, stačí ho máličko a vlasy sú upravené ako od kaderníka
Osis Mess up- matujúca guma, taktiež super
A kukni radšej na feelunique alebo lookfantastic, tam je lepší výber.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.09.09 19:02

http://www.drogerie-matous.cz/…na-s-leskem/

já teď používám tohle a nestěžuju si :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.11.09 18:48

Hele Simčo, nemáš intenzívní pocit, že jsi s tou reklamou už otravná? :evil: :evil:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.11.09 08:11

Simčo, když obchod krasa.cz propaguješ v každém svém příspěvku, tak to nevypadá, že ty výrobky opravdu používáš… :? :evil:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 20.11.09 17:11

Hodně mi vyhovují přípravky značky lisap. Od této značky používám šampón,kondicionér a také pěnové tužidlo, které si oblíbila i mamča.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 22.11.09 12:55

skvělá je řada od REDKEN-urban experiment,různé matující pasty a gely,které super rozpramínkují vla­sy.

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.11.09 13:03

Osis Mess Up Matt Gum - dobře se s ní pracuje, stačí pomazat ruce a prohrábnout, jen kdyby trochu šetřili s parfemací http://www.cheapsmells.com/viewProduct. … s&id=30175

Tigi Bed Head - Hard to Get Texturising Paste - totéž, ale trochu hustší, stačí opravdu malinko, jen na konečky prstů, balení už mám asi rok. Parfemace meloun, ale naštěstí není moc výrazná a hned zmizí http://www.cheapsmells.com/viewProduct. … =3&id=6210

(účes krátké rozježené vlasy)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 22.11.09 16:36

Mám hodně krátké vlasy, nosím takové ty rozcuchy.
Jako tužidlo se mi nejlíp osvědčil čirý sprej od Wella: http://www.wellaprofessionals.cz/consum … styler.php

Vlasy po něm netěžknou a dobře se aplikuje.

Na styling mám gumu Chaotic od Schwarzkopf. Je výborná. Nesnesu na vlasech gel- vadí mi tvrdost, a ani vosky, ty zas vlasy strašně zmastí. Guma vlasy zpevní, ale jde s nimi pořád pracovat, prohrábnout a tak. Tato je kvalitou srovnatelná s Thrill od Osis, kterou jsem měla dřív, ale je mnohem levnější a je v každé drogerii.

http://www.got2bfun.cz/

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

culíšek
Nováček 9 příspěvků 29.09.11 17:58

Taky mám kratší vlasy a po dlouhém hledání jsem objevila to pravé ořechové 8-) používám jen gel The Big Tease od Lush. Super jak účinnost tak i vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 29.09.11 20:05

Jeeej, toto je riadne stará téma, tak ja som zmenila medzitým niečo:
na objem do mokrých vlasov- kombinácia Label M Blow Out sprej+gél Matrix Ampliefier
a Label M Ressurection Style Dust=Osis Dust It, akurát trochu menej lepí

felixcat
Učednice 67 příspěvků 29.09.11 20:25

Spatna zkusenost s Osis Dust It: jako samotny prostredek na vlasy je to OK, ale kdyz ho pouzivam pred odchodem ven a oblecena, tak vzdy se neco nasype z tohoto prachu ci prasku na ramena a obleceni. Vypada to pak, jako kdybych mela lupy! Pak vzdy je treba pouzit kartac na obleceni, protoze jen rukou ten prach odstanit nejde - rozmazava se a je obzvlaste na cernem obleceni videt (nechava bile stopy). Je to docela iritujici, protoze bere to cas a hlavne kazi naladu. Melo by se to prodavat ihned spolu s kartacem! :twisted:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Jil
Učednice 144 příspěvků 16.01.12 14:03

Holky, máte některá zkušenost s dobrým lakem a pěn. tužidlem na vlnité vlasy? Jsem z toho už nešťastná, mám přirozeně vlnité jemné vlasy, které ztrácí objem, ve vlhku krepatí… prostě radost :zed:. Ráda bych něco, co opravdu natuží, ale neudělá to takový ten „křupavý“ efekt, neslepí, nezatíží, neabsorbuje vlhkost z okolí, prostě zajistí přirozený vzhled. Jsem fakt nenáročná :mrgreen:. Existuje něco takového? Děkuji za každý tip!

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Křižík
Učednice 64 příspěvků 17.01.12 20:19

Budu ráda, když mi poradíte tužidlo, po kterém mi účes vydrží stejný několik dní. Mám bohužel takovou zkušenost, že když si něco koupím (třeba pěnu), vlasy umyju, dám pěnu, fénem vyfoukám, tak účes je dobrý, ale ráno mám na hlavě vrabčí hnízdo a zcela neučesatelné, protože se mi vlasy přes noc slehly do zcela jiného tvaru, a nic s tím nejde dělat. Objevila jsem výborný výrobek od Frederick Fekkai - Coiff Shape and Set Mist, ten opravdu drží, i po několika vyspáních má účes ten tvar, který jsem mu při fénování dala. Jedinou chybu má, tou je cena. Potřebovala bych něco levnějšího. Poraďte prosím. Klidně třeba od Tigi, od těch mám šampóny a jsem spokojená, ale styling jsem od nich nezkoušela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 17.01.12 22:36
Jil píše:
Holky, máte některá zkušenost s dobrým lakem a pěn. tužidlem na vlnité vlasy? Jsem z toho už nešťastná, mám přirozeně vlnité jemné vlasy, které ztrácí objem, ve vlhku krepatí… prostě radost :zed:. Ráda bych něco, co opravdu natuží, ale neudělá to takový ten „křupavý“ efekt, neslepí, nezatíží, neabsorbuje vlhkost z okolí, prostě zajistí přirozený vzhled. Jsem fakt nenáročná :mrgreen:. Existuje něco takového? Děkuji za každý tip!

Fudge Liquid Skrewd, OSiS+ Pump My Curls ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist