Germaine de Capuccini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diorka
Učednice 112 příspěvků 08.07.09 14:59
Germaine de Capuccini

Mate nektera zkusenost s touto znackou? Dnes jsem byla u kosmeticky ( na doporuceni) a s peci jsem byla spokojena. Az tedy na peeling, ktery mne stipal tak, ze ho musela kosmeticka setrit.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 08.07.09 15:04

moje kosmetička pracuje výhradně s touto značkou ( nebo spíš převážně, má i jiné ) a jsem s ní taky moc spokojená! měla jsem i krémy - denní, noční, hydratační na léto a byly supr :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Diorka
Učednice 112 příspěvků 09.07.09 12:04

Zvazuju, zda bych si nejaky ten kremik nebo sadicku na cisteni pleti k zatalogu poridila. Jeste vyckam, beztak se objednam zase za tri tydny,tak uvidim, co to se mnou udela :D.

Alo, jaky typ pleti mas? Ja mam problemy s " T" zonou.
Me prekvapil ten stiplavy peeling, protoze to se mi stalo poprve! Zrejme ten me nesedl.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 09.07.09 12:32

holka já Ti ani nevím :wink: hlavně jí mám citlivou, snesu fakt málokteré krémy :cry: jakmile mi krém nesedí, projeví se to od pusy dolů :cry:

jinak si kupuji krémy převážně na vrásky - nikdy se mi nestane, že bych neměla doma po ruce krém od Vichy, tím se dám vždycky dohromady

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 09.07.09 12:57

jaký Vichy Alo?myokine?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 09.07.09 13:04

ne, ne - beru LiftActiv Pro nebo LiftAcitv CxP - obojí je srovnatelné, v lékárně kolem 800.-, na aukru do 500.-

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 09.07.09 13:41

aha..díktaky v budoucnu zkusím

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist