*GHOST

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.06.10 04:32
*GHOST

Máte nějaké zkušenosti s vůněmi této značky?? :)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Ghost

Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 26.06.10 11:31

mám Deep Night, miniatúrku, vôňa je to temná, vystihuje ju jej názov. Na mne sa rozvonia do hebkej zamatovej vôňe, je veľmi príťažlivá. Cítim v nej marhule a tie teda môžem. Dojem z vône - podobná Obsession Secret od C. Kleina, ale Deep Night sa mi páči viac. uvažujem o celej flaške

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 26.06.10 11:41

Měla jsem Serenity a nelíbila se mi,tuším jsem splichtila recenzi,takže stručně:pivoň­ka,nějaká svěží zeleň,na závěr puch staré prachovky nebo něco na ten způsob.A Murphyho zákon:držela jako přibitá.Ostatní neznám. :conf:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 27.06.10 18:52

Petra SK, nepřipadala ti Deep Night spíš pánská?
Měla jsem vzoreček a nějak se mi to nezdálo..i jsem si myslela, jestli se odesílatel nespletl :conf:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 29.06.10 16:58
rakuli píše:
Petra SK, nepřipadala ti Deep Night spíš pánská?
Měla jsem vzoreček a nějak se mi to nezdálo..i jsem si myslela, jestli se odesílatel nespletl :conf:

rakuli vôbec nie, je dámska až-až , zrejme došlo k omylu alebo šlo o zkazenú vôňu, ale vieš aká nevyspytateľná na telesná chémia. Tak si ma navnadila že tu čmuchám a tie marhulky /meruňky/ sú prenádherné! Pánsky podtón však môže vyplývať aj z faktu, že rozhodne nejde o jemnú vôňu, ja v nej cítim aj brandy, ako som písala je to totiž podobné typ vône ako Secret Obsession

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 29.06.10 20:35

Děkuji, z popisu myslím, že šlo určitě o omyl…snad to byla pánská verze :conf: , Secret Obsession se ten můj vzoreček určitě nepodobal :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 07.02.11 19:10

Zrovna jsem se chtěla zeptat na vůni Ghost Deep Night a jestli tam jsou opravdu cítit meruňky, tak to jsem velice ráda. Ale jestli někdo bude mít o této vůni ještě nějaké poznatky, napište :wink: Budu moc ráda :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Darya
Znalkyně 383 příspěvků 07.02.11 20:06

Meruňky tam cítím i já, ale pro mě není Deep Night vůbec temná, spíš hodně sladká a ani nijak moc rafinovaná.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist