Gianfranco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mája  22.02.08 13:38

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo neznáte vůni od Gianfranca - Ferre Ferre Rose? Víte někdo jak voní? Moc děkuji

Reakce:

Misa  24.02.08 14:36

Já jsem neodolala a pořídila si ji. Poprvé mi připadala mdle sladká, ale po nějaké době, jsem zjistila,že je mi příjemná. Zjistila jsem, že u mě převažuje náklonnost ke květinovým vůním a Ferre Rose mi voní. Cítím v ní omamnou vůni růží a ostatní složky neumím rozpoznat. Celý den si ji vždy užívám, neobtěžuje mne a připadá mi hodně ženská a jemná.

ilis
Učednice 79 příspěvků 25.02.08 06:37

Ahoj, je to podobný typ jak Boss Femme - aspoň mi tak připadá, jinak souhlasím s hodnocením Misy - jemná, ženská, hlavně růže. Mám doma 20 ml z 30 ml balení, nabízela jsem k prodeji za 300,– s poštou. Kdyby jsi měla zájem, odepiš.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mája  25.02.08 10:03

Holky moc Vám děkuji za popis. Docela vážně o této vůni uvažuji, ale myslíte že se hodí pro mě, když je mi 26 let?

ilis
Učednice 79 příspěvků 25.02.08 10:34

tady máš podrobný popis jaké složky obsahuje:
Složení:
HLAVA - meloun, granátové jablko, mandarinka, broskve
SRDCE - květ pomerančovníku, růže, vodní hyacint, frézie, květ kučinaši (japonská gardénie)
ZÁKLAD - cedrové dřevo, santálové dřevo; vanilka; ambra
osobně si myslím, že je pro mladou ženu (ale nechci tě ovlivňovat), to klasická Ferre se hodí spíš pro zralejší ......dámy

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Misa  25.02.08 21:43

Souhlasím, že se hodí pro mladou ženu a ještě bych o ní řekla, že je romantická. Zkoušela jsem i jiné růžové vůně a tahle mě oslovila. Snad Ti to při rozhodování trochu pomůže:-).

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26311 příspěvků 26.02.08 00:15

Majo - pokud se ti líbí, tak se pro tebe hodí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist