Gianfranco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mája  22.02.08 13:38

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo neznáte vůni od Gianfranca - Ferre Ferre Rose? Víte někdo jak voní? Moc děkuji

Reakce:

Misa  24.02.08 14:36

Já jsem neodolala a pořídila si ji. Poprvé mi připadala mdle sladká, ale po nějaké době, jsem zjistila,že je mi příjemná. Zjistila jsem, že u mě převažuje náklonnost ke květinovým vůním a Ferre Rose mi voní. Cítím v ní omamnou vůni růží a ostatní složky neumím rozpoznat. Celý den si ji vždy užívám, neobtěžuje mne a připadá mi hodně ženská a jemná.

ilis
Učednice 79 příspěvků 25.02.08 06:37

Ahoj, je to podobný typ jak Boss Femme - aspoň mi tak připadá, jinak souhlasím s hodnocením Misy - jemná, ženská, hlavně růže. Mám doma 20 ml z 30 ml balení, nabízela jsem k prodeji za 300,– s poštou. Kdyby jsi měla zájem, odepiš.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mája  25.02.08 10:03

Holky moc Vám děkuji za popis. Docela vážně o této vůni uvažuji, ale myslíte že se hodí pro mě, když je mi 26 let?

ilis
Učednice 79 příspěvků 25.02.08 10:34

tady máš podrobný popis jaké složky obsahuje:
Složení:
HLAVA - meloun, granátové jablko, mandarinka, broskve
SRDCE - květ pomerančovníku, růže, vodní hyacint, frézie, květ kučinaši (japonská gardénie)
ZÁKLAD - cedrové dřevo, santálové dřevo; vanilka; ambra
osobně si myslím, že je pro mladou ženu (ale nechci tě ovlivňovat), to klasická Ferre se hodí spíš pro zralejší ......dámy

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Misa  25.02.08 21:43

Souhlasím, že se hodí pro mladou ženu a ještě bych o ní řekla, že je romantická. Zkoušela jsem i jiné růžové vůně a tahle mě oslovila. Snad Ti to při rozhodování trochu pomůže:-).

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 26.02.08 00:15

Majo - pokud se ti líbí, tak se pro tebe hodí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist