*GIANFRANCO FERRÉ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome aprazanda
Nováček 6 příspěvků 13.06.11 22:26
*GIANFRANCO FERRÉ

Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet..... :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Gianfranco Ferré

Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 14.06.11 06:22
aprazanda píše:
Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet..... :oops:

Essence mi voní a moc, hodně připomíná Poeme od Lancome.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 04.10.11 11:06

Miluju jí:-) A to jsem měla chvilku pocit, že ji budu spíš nesnášet.. Ale je medová, hebká, neulepeně sladká. Trošku bych tam viděla i nějaký pyl, na těle krásná a vydrží!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 01.12.11 10:33

Takže prepisujem svoj príspevok do príslušného vlákna :)

Chystám sa na slepáka, ale ten avizovaný med ma znervózňuje… Chcela by som vedieť, je to skôr scukornatelý,tuhý, sladký až zuby-boliaci med, alebo skôr prírodný, peľový, „nazelenalý“? Ťahá viac do krémova alebo do kvetinova? Prosím, ak viete niekto popísať, skúste, veľmi by mi to pomohlo pri rozhodovaní.. :roll: :)

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 01.12.11 12:05

Ahoj, tak podle mě, a jak se na mně rozvoní, je to spíš ten přírodní med. Já si představím tekutý s hromadou pylu a rozhodně květinový, protože ten narcis je tam znát. No a ta zeleň - teď mám na ruce i Poeme i Essence a Poeme se mi zdá trošku zelená, jakoby ji to tím nadnáší. Essence je u mě hodně medová, zeleň jsem tam vlastně nenašla a je tak víc u země (nižší/hlubší tón než Poeme, řekla bych).
Není ulepená (essence), hezky jde s kůží, možná chce trochu času si na ni zvyknout. Je sladká, tak přírodně, ale ne přeslazená. Za sebe bych ji doporučila (mám nejmenší balení také naslepo a uvažuji o větším), ale já mám med (surový) hrozně ráda:-)

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 01.12.11 12:08

Ještě mě napadlo jedno přirovnání - jako bych čichala k narcisu, nos od pylu, ale bez té syté zeleně, co narcisy vydávají, plus ten medík:-) Prostě pro mě totálně žlutá vůně.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 01.12.11 12:15

I já se připojuji ke skvělým recenzím, její cena na Elninu mě neuvěřitelně provokuje a teď jsem nabyla přesvědčení, že se mi bude líbit. Půjdu zatím do nejmenšího balení (nejvíc mě dostal ten narcis s medem). :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 01.12.11 12:25

Parfém je hodně silný a velký držák, takže pro začátek malý balení určitě stačí. Já si koupila to největší a v podstatě vůbec neubývá, protože stačí stříknout jednou a cítím vůni celý den. Po zkušenostech stříkám jen na kůži (krk), na kůži se krásně rozvoní, kdežto na oblečení - hlavně na umělých látkách - to není ono a navíc drží, dokus se nevypere. Neřekla bych, že je to ulepená vůně, je to prostě hodně medu a hodně kytek, necítím nic navíc, nic umělýho, je to příjemná, ale silnější vůně.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 01.12.11 14:11

Veľmi pekne všetkým ďakujem :srdce: , tak ste ma nakoniec polámali a idem do nej :) radšej najprv to najmenšie, ale už teraz sa na ňu teším :dance: :mavam:

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5702 příspěvků 04.12.11 14:19
Arome aprazanda píše:
Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet.....

Essence d'Eau Gianfranco Ferré je jedna z mých oblíbených ;)
Když jsem ji objevila, hned jsem si udělala zásobu velkého balení.
Ve vůni se mi líbí ta medová sladkost a voní neuvěřitelně dlouho, provoní celou ložnici.
Hodně mi připomíná Poému, ale ta je ostřejší a Essence je hladká :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.02.13 v 20:26

Na poličce 114 parfémů 161 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 785 příspěvků 14.02.13 20:16

dá se tato vůně vyzkoušet v nějakém kamenném obchodě případně tam i koupit?

Na poličce 40 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 6 parfémů

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 24.01.14 09:08

O Essence i dalších vůních od této značky jsem natočila videorecenzi

http://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist