Giorgio Beverly Hills

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra  14.12.07 13:20

Moc by mě zajímalo, jak voní parfém Wings od této značky. V parfumeriích ji nemají, aspoň jsem ji nikde neviděla. Tak prosím, jestli někdo znáte, tak napište. Hledám něco výraznějšího, ale nesladkého, aby se to dalo nosit na jaře a v létě. Moc děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 14.12.07 21:01

Já ho mám, je to jedna z mojich nejoblíběnějších nebo spíš je to nejoblíbenější. Není to svěží líbivka, je takový celkem intenzivně květinový, musí se na něj chvíly počkat, ze začátku je dost silně cítit měsíček zahradní, během dvaceti minut se na mě rozvine do nádherné vůně květinové ,trochu zelené, trochu liliové. V teplejším počasí je lepší, teď přes zimu mi připadá, že se nerozvine v plné kráse :). Vůně od Giorgio Beverly Hills mi sedí , líbí se mi skoro všechy, kromě Red.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

petra  14.12.07 21:42

Ještě jednou díky, mně ta značka zaujala, protože není moc známá. Jednou jsem se v Sephoře zkusila zeptat, jestli ji nevedou a prodavačka udělala takovou divnou grimasu, jako že „tohle teda nevedou“, no od té doby se radši na nic neptám :) Ale zkoušela jsem Giorgio, to je teda síla, ale je zajímavá, a Red asi taky. Wings mě zaujal právě proto, že je tam ten měsíček, chci něco, co nebude sladké, ale květinové a výrazné. Taky se mi líbí Le monde est beau od Kenza, taky má takovou nahořklou vůni, tak si na jaro asi pořídím oba.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 14.12.07 23:03

Toto Kenzo mám taky a líbí se mi. Giorgio je fakt síla, ale mě se zdá docela zajímavý. Prodavačky v parfumeriích jsou někdy dost omezené a těžce mimo mísu, zatím se mi od nich nepodařilo získat žádné užitečné informace. Myslím, že se ti bude Wings líbit. Jestli chceš můžu ti poslat vzorky Wings, So You a Giorgio Aire.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 14.12.07 23:06
katerinka píše:
Já ho mám, je to jedna z mojich nejoblíběnějších nebo spíš je to nejoblíbenější. Není to svěží líbivka, je takový celkem intenzivně květinový, musí se na něj chvíly počkat, ze začátku je dost silně cítit měsíček zahradní, během dvaceti minut se na mě rozvine do nádherné vůně květinové ,trochu zelené, trochu liliové. V teplejším počasí je lepší, teď přes zimu mi připadá, že se nerozvine v plné kráse :). Vůně od Giorgio Beverly Hills mi sedí , líbí se mi skoro všechy, kromě Red.
šmarja taková hrubka, omlovám se za tu chvíli

petra  17.12.07 12:35

Jsi moc hodná, díky za nabídku, ale já jsem momentálně mimo republiku. Tak se buďto ozvu později, nebo to nevydržím a koupím naslepo :)

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.05.08 10:23

Znáte prosím někdo ještě nějaké další vůně této značky a nejen teď tolik omílanou Wings :wink:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 09.05.08 10:28

Já znám jen So You. Je to dost pěkná vůně, dost sladká. Trocha ovoce a hodně sladkosti. Není špatná, ale nikdy jsem se neodvážila si jí koupit i když je všude za dobré peníze.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.05.08 10:32

Samantha-a je hodně ovocná?? Já ovocné vůně namám ráda, sladké můžu.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 09.05.08 10:52

Ovocná je jen nepatrně, ale slaká je pořádně :lol: Ta barva opravdu odpovídá obsahu. Není to žádná lehká vodička.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 09.05.08 14:03

Tato značka mě vždycky docela odrazovala a tak jsem neměla moc potřebu vůně zkoušet, znám přesto dvě, „G“ - silná neuchvacující vůně a Giorgio, která je na mě přísně dřevitá. :(

A přesto jsem se nechala svést a Wings si objednala naslepo. Takže jestli mi nebude vonět....... :twisted: :wink:

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.05.08 15:07

So You jsem taky zkoušela - taková milá příjemná lehčí oddechová celoročenka. Mě tak sladká nepřišla … nosím ale hodně sladké vůně, takže je to tím, a nebo si ji už tak nepamatuju. Přišla mi dost nekonfliktní, vhodná i na dárek …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 14.05.08 15:03

Skoro to nedelam, ale objednala jsem si naslepo Wings, dnes by mel dorazit, tak snad nebudu litovat. Vune GBH vubec neznam, ale zaujalo me slozeni a take cena:)

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 14.05.08 16:45
ivona píše:
Skoro to nedelam, ale objednala jsem si naslepo Wings, dnes by mel dorazit, tak snad nebudu litovat. Vune GBH vubec neznam, ale zaujalo me slozeni a take cena:)

tak potom daj vedieť, či sa ti páči, ja som si tiež objednala, hoci nie na slepo, lebo som ho už mala, ale aj tak sa neviem dočkať, mne dôjde asi až v piatok

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 14.05.08 20:20

vy me tak lakate, ze bych si tu Wings na slepo objednala taky? :D No ono co voni Atyzkovi, voni i me… :lol:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist