*GIORGIO MICHEL - česká značka

tormale 02.04.11 11:36

*GIORGIO MICHEL - česká značka

Při brouzdání na Fragrantice jsem narazila na tuto, podle Fragranticy, jedinou českou značku parfémů. Slyšeli jste o ní? Upřímně některé parfémy z jejich nabídky mě docela zaujaly. Jakožto hrdá patriotka bych ocenila vlastnit nějakou nichovku pocházející z Čech :wink: Mají i hezké flakonky, ale popisky vůní nic moc - nemají ani složení :(. Každopádně za tu cenu…

web: giorgiomichel.cz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Leisha 02.04.11 11:43

No, zajímavé :conf: české vůně, které by stály za to, by mi udělaly radost…
Určitě se pokusím to někde očichat…ale abych řekla pravdu, ty reklamní kecy v O značce mě dost odrazujou :mrgreen:

tormale 02.04.11 11:49

Těžko říct, je to hodně takové „lyrické“, i ty popisky vůní. Prostě nic to neřekne. Ale podobné stránky má řada renomovaných značek… Je vidět, že to teprve rozjíždí. Každopádně jsem zvědavá. Otázka na kolik je to vlastně přírodní a co v těch zatracených parfémech vlastně je! :D

Stapeli 02.04.11 12:48

Pro mě nová informace a zajímavá - za ty peníze si myslím, že za vyzkoušení stojí. Objednám a poto napíšu, jak to dopadlo. :)

tormale 02.04.11 14:14

Psala jsem jim, jestli a případně kde se dá vyzkoušet a hned se mi dostalo odpovědi, že mi pošlou vzorečky zdarma ;)

eskargoth 03.04.11 15:10

Tak to jsem moc zvědavá! Doufám, že se dočkáme podrobných recenzí:)

chavah 03.04.11 16:20

Nějak mi nesedne název firmy, evokuje mi to zpěváka George.Michae­la.Italským jménem firma světová nebude.Hledala bych nějaké libozvučné české slovo přijatelné i pro cizí jazyky.

Gileis 03.04.11 16:35

Taky by mě zajímalo, co je to zač :)

Nezdá se vám, že je to refan Lofty?

cinkja 03.04.11 16:41

Zuzo, ty budeš mít pravdu - zdá :wink:

moudjahidine 03.04.11 17:58

Nechápu, proč musí mít česká značka tak blbej název, připomíná mi to marketingovej název Pietro Filipi. Oka, Jirka Michal jako značka parfémů nic moc, ale takhle je to ještě směšnější.

eleonen 03.04.11 18:18
chavah píše:
Nějak mi nesedne název firmy, evokuje mi to zpěváka George.Michae­la.Italským jménem firma světová nebude.Hledala bych nějaké libozvučné české slovo přijatelné i pro cizí jazyky.

Souhlasím, myslím, že český jazyk je dostatečně bohatý na to, aby mohl i ve světě reprezentovat český výrobek. Pokud se firma chce trochu reprezentovat, nejenom u nás, tak název Giorgio Michel moc nezaujme.
Nicméně by něco z jejich nabídky jistě stálo za vyzkoušení. :-)

protea 03.04.11 20:54

ta jutová mašle na krabičce tomu taky moc nepřidá… :roll:

tormale 03.04.11 21:55

No jo, Lofty, to jsem si ani nevšimla :-D. Já počkám na vzorečky, zatím jsem taky skeptická, ale když já bych strašně chtěla něco českého :)

WildOrchid 03.04.11 22:03

tak ono se v CR moc prazdnych hezkych flakonku sehnat neda, tak do ceho to maj plnit? Ja si toho vsimla hned, toho flakonu, ale neprijde mi na tom nic spatnyho :)

Jen mozna oni pak budou mit problem, az jim nekdo bude reklamovat to popraskane vicko :( co tu holky psaly ze se deje dost casto.

Jinak nazev me taky spis odrazuje - ale kdyz uz jsou na zahranicnich webech, tak myslim ze nazev uz se menit nebude - coz je trochu skoda.
Na druhou stranu, mozna to je proto aby lidi v zahranici nazev nekomolili?kdo vi..

Jsem zvedava na vase recenze - hlavne na vydrz :)

domenica 03.04.11 22:27

Název je příšerný. Jen „jakoby“ italský. :lol: … Asi právě po vzoru Pietro Filipi … tam je taky italská jen první půlka a druhé je patvar (chybí jedno „p“ :D)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama

TOPlist