Givenchy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Arome Petronella
Nováček 15 příspěvků 29.02.08 09:13

Chtěla bych vědět proč se nová vůně od Givenchy Ange ou Démon dá sehnat i pod názvem Ange ou Étrange. Zkoušela jsem obě a voní mi stejně

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1474 příspěvků 23.02.15 18:52
To je preklad z anličtiny cez google .

@Arome Petronella Dualistický charakter Ange ou Demon („anděl nebo ďábel“), odhaluje nové pocity, láká svým tajemstvím a všestrannosti, pohoršením a svádí. Silný charismatický orientální složení je nevinně krystal a smyslná zároveň.
Sladké svěžest z nejlepších tóny mandarinky, bílého kmínu a šafránu otevírá cestu k opulentní květinové srdce: silné lilie poznámku v spojenectví s neformální tóny Maxillaria orchidejí a exotického ylang-ylang. Stopa je ovládán dvěma woodsy poznámky: smetanové růžového dřeva a hustou dubového mechu absolutní, zatímco práškový a smyslná Tonka a vanilka ukončit složení.

Vůně byla vytvořena Jean-Pierre Bethouart a Olivier Cresp v roce 2006 (Poznámka: v přijít zemích, tato vůně je prodáván pod názvem „Ange ou étrange“ [„Anděl nebo Podivuhodný případ“]).

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Coco Chanel: odraz osobnosti ve sklech flakonů

 

Původně jsem chtěla napsat do zkoušecího vlákna pár postřehů o exkluzivkách od Chanelu, které se mi díky Arome-andělovi dostaly pod nos. V poslední době o nich bylo více slyšet díky tomu, že značka nově uvedla vůně z řady Les Exclusifs de Chanel v koncentracích EdP a ukončila výrobu koncentrací EdT. Když jsem ale začala schraňovat podrobnosti k vůním a pročítat řádky z oficiálních stránek, zjistila jsem, že nestuduji pouze esence a složky. Najednou se mi tu s jednotlivými vůněmi rozehrává životní příběh, na svou dobu velmi nekonvenční dámy - Gabrielle Chanel, známé jako Coco.

Celý článek »
TOPlist