Givenchy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Arome Petronella
Nováček 15 příspěvků 29.02.08 09:13

Chtěla bych vědět proč se nová vůně od Givenchy Ange ou Démon dá sehnat i pod názvem Ange ou Étrange. Zkoušela jsem obě a voní mi stejně

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1268 příspěvků 23.02.15 18:52
To je preklad z anličtiny cez google .

@Arome Petronella Dualistický charakter Ange ou Demon („anděl nebo ďábel“), odhaluje nové pocity, láká svým tajemstvím a všestrannosti, pohoršením a svádí. Silný charismatický orientální složení je nevinně krystal a smyslná zároveň.
Sladké svěžest z nejlepších tóny mandarinky, bílého kmínu a šafránu otevírá cestu k opulentní květinové srdce: silné lilie poznámku v spojenectví s neformální tóny Maxillaria orchidejí a exotického ylang-ylang. Stopa je ovládán dvěma woodsy poznámky: smetanové růžového dřeva a hustou dubového mechu absolutní, zatímco práškový a smyslná Tonka a vanilka ukončit složení.

Vůně byla vytvořena Jean-Pierre Bethouart a Olivier Cresp v roce 2006 (Poznámka: v přijít zemích, tato vůně je prodáván pod názvem „Ange ou étrange“ [„Anděl nebo Podivuhodný případ“]).

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist