*GIVENCHY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 02.12.08 09:36
*GIVENCHY

Hledala jsem vlákno - Mapujeme značku Givenchy -, ale asi zatím není :?: Tak bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s touhle značkou. Na cosmo.cz se objevil Ysatis Iris a Eau de Givenchy, znáte je někdo? Díky za názory :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Givenchy

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.12.08 10:18

Tak si dáme Givenchy :) Už se dlouho nemapovalo, můžeme si zase jednou udělat přehled. Givenchy si to určitě zaslouží.

Připomínám přehled vůní této značky:

L'Interdit, L'Interdit II, Fleur d'Interdit
Le De
Givenchy III
Eau de Givenchy
Ysatis
Amarige, Amarige Mariage, Extravagance d'Amarige, Amarige d'Amour
Organza, Organza First Light, Organza Indécence
Hot Couture
My Couture
Oblique FFWD, PLAY, REW
Eau Torride
Only Givenchy, So Givenchy, Be Givenchy, My Givenchy
Very Irrésistible
Angé ou Démon
Lovely Prism
Absolutely Givenchy
limitované edice Harvest

plus odnože, samozřejmě

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.12.08 12:27

Very Irrésistible - květinová, kořeněná, sladší, teplá

Ostatní nemám dobře očichané, vzpomínám si, že jasmín a mimóza z Harvest se mi líbily, ale zkoušela jsem je jen narychlo

Amarige mám zafixovanou jako květinový bolehlav
Amarige Mariage jako jemnější a krémovější bolehlav s poznámkou dát ještě jednu šanci

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 02.12.08 12:46

Givenchy III - byla jednou z mých prvních značkových vůní (tehdy samozřejmě jen v Tuzexu) - pamatuji si, že se mi moc líbila, je to krásná, klasická a elegantní květinová vůně, lehce chypré, ale měla hodně mizernou výdrž a to i pro můj tehdy neopotřebovaný nos. Bylo mi tenkrát vysvětleno, že se tím vyznačují kvalitní vůně - no moc se mi to nezdálo! Vůně pak zmizela z trhu, ale teď nedávno se znovu objevila - patrně přeformulovaná, tak musím očichat!
Kdo máte rád elegantní květinovou klasiku - tak směle do ní!
Amarige - pronikavý květinový bolehlav. Nelíbí se mi.
My Couture - dostala jsem jako dárek, tak jsem ji vypotřebovala a okamžitě zapomněla, jak to vonělo - nijaká, vůně „obecná“, bez charakteru.
Eau Torride - ta je docela zajímavá - zvláštní! Nesladká, studená, citrusy, dřevo a tabák - pro ty z vás, které nemají v oblibě květiny a ovoce.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 02.12.08 18:35

Fleur d'Interdit - už si ji moc nevybavím, ale byla to jemnější pěkná květinovka, spíš na léto

Ysatis - nejdřív cítím chypre tón, který zjemní citrusem, později jako by chypre tón vyprchal a cítím květiny, trošičku tuberózy, ale kdybych o ní nečetla, že tam má být, asi bych ji neodhadla, pak se vrací jemnější květinové chypre

Amarige - pro mě chameleon, někdy vlhký tropický skleník s krásnými exotickými květinami, jindy mokrá hlína, prostě trochu problematická vůňka

Amarige Mariage - přijde mi sladce jablečná, žádný badyán a anýz, žádná vanilka, žádná čokoláda, trocha skořice…

Organza - moje první výraznější vůně, nejvíce cítím gardénii, tuberózu moc ne

Organza Indécence - vanilkový cukr

Very Irrésistible - vanilka a badyán, ale na tak intenzivní jako Addict

Angé ou Démon - moc se mi v ní líbila vanilka

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 03.12.08 09:01

Amarige - jedna z mých prvních vůní(bylo mi cca 23let…) - silný bolehlav, nechápu, jak se mi mohla líbit?!
Amarige Mariage - jablečnopudinkový dezert se skořicí a vanilkou - příjemná vůně
Ysatis - hezká chyprovka( připomíná mi Byzance nebo Vanderbilt)
Organza - před nedávnem moje láska…, krásná květinovka
Ange ou Demon - tu mám v tužebníku....., krásná a záhadná

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 03.12.08 23:07

Givenchy III - mám původní verzi, mini,chyprovka jak hrom, hodně je cítit galbanum a větvičník
Ysatis - opět chyprovka, ale s lidskou tváří, jemná, květinová, více aldehydová
Ysatis Yris - poslala jsem ho o dům dál, zdál se mi na mě moc elegantní, možná bych teď byla jiného názoru :)
L´Interdit - dostaly se mi do rukou obě nové verze, vzorek z TPC - voní květinově jasmín s růží a poslední verzi z FX voní jako Chanel 5, tak z toho nejsem moc moudrá :? :?:
Le De - nová verze, konvalinky s kadidlem, zelená , studená vůně, krásně se rozloží v teple
Eau Torride - bohužel vzpomínka na krušné životní období, nemohu ji
Hot Couture - původní malinovka byla neodolatelná
Eau de Givenchy - verze jsem viděla tři, já měla tu původní a teď mám druhou, jsou stejné,nejnovejší neznám Nádherná bazalkovo citrusová vůně.

Ange ou Demon Tendre - přijde mi velmi mýdlová, ale pěkná

Extravagance - nádhera
Organza Indecence - vanilkové rohlíčky posypané skořicí

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.12.08 22:12

Ysatis - bohatá krásná květinová chypre, cítívala jsem z ní i sůl

Ysatis Yris - jemnější krásná květinová vůně.

Amarige Mariage - sladší, pro mě taková nijaká, neurazí nenadchne

Extravagance d'Amarige - kopřivy, afrikány, mandarinky, a na mě velká výdrž.

Amarige d'Amour - sladší, harmonická, cítila jsem z ní snad třešně nebo spíš třešňové pecky. Pro mě lepší, než Amarige Mariage

Organza - cítím hlavně ylang-ylang. Sladší, hustá, velmi ženská

Organza Indécence - skořice a další koření, mám ji moc ráda, nádherný je tělový krém, který je temnější.

Hot Couture - maliny, vanilka - krásná sladká vůně, jako teplý svetr

Eau Torride - zvláštní drsná nesladká vůně-skoronevůně.

Angé ou Démon - směs umírněného Alienu a Light Blue.

Ke své škodě nemám očichlé starší vůně této značky. Myslím, že si zaslouží pozornost - viz. příspěvek Katerinky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 10.12.08 20:05

Hot Couture - původní verze byla nepřekonatelná, teď mám HC White Collection a taky jsem nadšená, přijde mi víc kořeněná než klasika, ale ten malinový nádech tm je, moc krásná vůně :oops:

Very Irresistible - plus její odnože - pro mě nenositelné, měkde moc anýzu, někde moc růže, snad jedině Absolutely Irresistible bych mohla, ale nemusela mít (trochu mi tam vadí po rozležení ten jasmín :? )

Ysatis - nádherná chypre vůně, chtěla bych vyzkoušet ještě Ysatis Iris, neznáte někdo? Koupila bych nebo vyměnila vzoreček :wink:

My Couture - nic pro mě, příliš mnoho květin, trochu bolehlav

Amarige - z čady Amarige se mi líbí jen Extravagance , zajímavá jarně-letní vůně, netradičně osvěžující, přemýšlím o ní na léto :wink:

Ange ou Demon - zkoušela jsem nedávno ze vzorečku, ale zdá se mi nějaká umělá, jednotlivé složky mi nějak neladí, nic pro mě

Organza - krásná plná sytá vůně, nepříliš sladká, výborná výdrž

Organza Indecence - nádherná gurmánská skořicová vůně, škoda že už není k sehnání :(

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.12.08 22:10

Fleur d'Interdit - moje srdcová záležitost, nedám na ni dopustit

Amarige Mariage - očichala jsem teprve nedávno a vůbec se mi nezdála špatná

Organza Fleur d´Oranger - limitovaná edice, zvláštní, decentní, krásná, nádherný flakon

Hot Couture - opět má srdeční záležitost, nemusím ji mít opakovaně, ale občas k ní přičichnu

Eau Torride - zvláštní, slaná, opravdu originální název ji vystihuje

Very Irrésistible - pro mne příšerná, bolehlav !!!

Angé ou Démon - má něco do sebe a něčím mne přitahuje (?)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 26.02.09 05:09

..upřesňuji..
Angé ou Démon - nádherný proslazený šafrán s mateřídouškou­..,sbírám na něj hodně pochval…
Angé ou Démon Tendre - ten už je trochu jiný… - méně „bylinek“ a více vanilky(klasický „Démon“ je hezčí!..)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 29.03.09 15:50

Někdy v pátek dorazila Ysatis Iris a velice se mi líbí, je to taková rozverná kytišková vůně, ale ani sladká, ani trapná, ani nudná. Já Ysatis bez ničeho moc nemusím, je na mě těžká, ale tahle je báječně vylehčená tím černým rybízem.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 29.03.09 20:32

Jo,ta je dobrá a nejlepší je ve vedru :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 01.02.11 13:31

Kostky:

Absolutely Givenchy - nadherna svezi letni zahrada po desti, stavnate ovoce, kvetiny, lehky vanek, cerstva trava.. vune ladi se svoj barvou
Be Givenchy - citrusova, se spetkou zazvoru, zajimava vyjimecna svezenka, jen skoda ze s prilis malou vydrzi. Je to vylozene polejvacka, prvni okamzik okouzli, a pak zmizi, tak musite porad prestrikavat.
My Givenchy dream - docela hezka, svezenka obecna. Podle me nicim extra vyjimecna. Voni trosku jako avivaz a sprchac. proste vune cistoty
Lovely Prism - typove mi trochu pripomina boss woman, opet svezenka obecna, obycejna.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 03.02.11 19:35

Organza Indécence - to je jako jablečný štrůdl se skořicí, krásná, šetřím si ji :)

Hot Couture - tu miluju ve verzi edp, úžasné zakouřené maliny
Very Irrésistible - líbí se mi, má mami, taková líbivka řekla bych, ale horší výdrž
Angé ou Démon - taky má mami, ale tahle se mi nelíbí, něco mi v ní vadí, ale co tak poslouchámi známé, taky se dost líbí
Absolutely Givenchy - taky má mami :D, sladká, ale zajmavá…

nejvíc z těchto se mi líbí Hot couture a Organza Indécence, v závěsu Very irrésistible

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist