Givenchy ange ou demon le secret elixir - padelek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Elle deRosnay
Učednice 42 příspěvků 13.12.13 17:38
givenchy ange ou demon le secret elixir - padelek?

ahoj holky, prave jsem pribehla z parfumes.cz.. dotahla jsem pro babicku davidoff cool water, ten az na chybejici celofan vypada celkem v klidu.. ale mam nejakou paranoiu z ange ou demon le secret elixir 50 ml pro sebe.. celofan na hornim vicku presahoval cca o milimetr a flakon jde velice ztezka otvirat a zavirat.. jak to mate doma s vickem vy? v parfumerce na testeru mi to slo uplne snadno, tohle se desne zadrhava :evil:

Na poličce 6 parfémů 42 miniatur 5 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
asperula
Parfémová maniačka 537 příspěvků 17.12.13 10:24

jestli má být parfumes parfums.cz, tak bych se nebála. případně se dá obrátit zde přímo na pana Radka. lepší je by byla také fotka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Radek O.
Parfémová maniačka 597 příspěvků 22.12.13 11:36

Davidoff Cool Water se již od výroby do celofánu nebalí. Stejně jako spousta jiných výrobků. Experti na nebalení jsou hlavně u Davidoffu, Calvin Klein a Hugo Bosse. Nicméně podobné nebalení je k nalezení u řady značek vždy u části produkce. Na tento fakt u nás upozorňujeme vždy zákazníka přímo v detailu produktu např. zde: http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/

Co se týká druhé části, tam nejsem schopen posoudit jak lehce lze flakon otevírat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist