Givenchy ange ou demon le secret elixir - padelek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elle deRosnay
Učednice 44 příspěvků 13.12.13 17:38
givenchy ange ou demon le secret elixir - padelek?

ahoj holky, prave jsem pribehla z parfumes.cz.. dotahla jsem pro babicku davidoff cool water, ten az na chybejici celofan vypada celkem v klidu.. ale mam nejakou paranoiu z ange ou demon le secret elixir 50 ml pro sebe.. celofan na hornim vicku presahoval cca o milimetr a flakon jde velice ztezka otvirat a zavirat.. jak to mate doma s vickem vy? v parfumerce na testeru mi to slo uplne snadno, tohle se desne zadrhava :evil:

Na poličce 7 parfémů 41 miniatur 6 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 17.12.13 10:24

jestli má být parfumes parfums.cz, tak bych se nebála. případně se dá obrátit zde přímo na pana Radka. lepší je by byla také fotka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Radek O.
Parfémová maniačka 612 příspěvků 22.12.13 11:36

Davidoff Cool Water se již od výroby do celofánu nebalí. Stejně jako spousta jiných výrobků. Experti na nebalení jsou hlavně u Davidoffu, Calvin Klein a Hugo Bosse. Nicméně podobné nebalení je k nalezení u řady značek vždy u části produkce. Na tento fakt u nás upozorňujeme vždy zákazníka přímo v detailu produktu např. zde: http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/

Co se týká druhé části, tam nejsem schopen posoudit jak lehce lze flakon otevírat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist