Givenchy Eau Torride

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simča  21.06.07 22:34

Tak náhodou jsem přišla na to,že ji dostanu k narozeninám!!!!Po­dle Adiné recenze se asi nemám na co těšit,že?Nebo máte ještě i jiné názory?Mám ráda Eclat od Lanvinu,tak myslíte že se mi bude líbit i tato?

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.06.07 22:52

Soudím, že jsi ještě mladá, nemáš moc načucháno a líbí se ti hlavně ne moc složité, ideálně ovocně květinové svěženky - jestli mám pravdu, tak se ti Torride možná moc líbit nebude. Nicméně nezavrhovala bych ji, jestliže se ti na první počich nezalíbí. Umí být v teple velmi osvěžující a není nudná - a nebude ji mít každá tvoje vrstevnice ;) Určitě jí dej šanci, kdyby to na kůži nebylo ono, zkus ji na oblečení (tam víc vyniknou citrusové složky).
Jestli máš možnost výběr dárku ovlivnit, tak to udělej, parfémy by se takhle naslepo dávat neměly… ten člověk, co ti ji koupil nebo chce koupit, asi nemá moc přehled, co se ti líbí.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Kristina
Nováček 6 příspěvků 21.06.07 23:23

Tady je to pěkně vidět, že proti gustu … Nevím, kolik Ti je let, ale já jsem si ji naopak podle Adiny recenze koupila naslepo -:) a jsem moc spokojená. Přestožě jsem takový nenápadný typ, nejčastěji v kalhotách, podle Ady by mi teda slušet neměla, ale mně se moc líbí, snesu ji i ve vedrech, jaké jsou teď, má slušnou výdrž, sklidila jsem i pochvaly a velice se líbila také mé dceři, takže nebuď smutná předem, třeba v ní taky najdeš zalíbení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.06.07 11:25

Prezradila si preferenciu len jednej vone, na zaklade toho sa neda ani hadat, co ine by sa ti pacilo. Neber recenzie (ani moje) tak vazne. Hocijaka recenzia vone je len nazor jedneho cloveka, nech je hocijako fundovany. Nase nosy su rozmarne tvory. Mne sa viac krat stalo, ze som natrafila na vonu, ktora sa mi teoreticky vobec nemala pacit, ale bola v skutocnosti bola taka prijemna, ze som musela zavriet oci a vzdychnut „Aaaaach“. Mne sa ET paci, je to prijemna, zaujimava a nekonvencna vona. Dokonca aj viem rozoznat to, co v nej niektorym nosom pripomina asfalt, a aj tak sa mi paci. Daj jej sancu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Simča  22.06.07 13:15

Moc děkuji za vaše názory, a není alespon podobná nějaké jiné vůni,kterou bych třeba mohla znát??

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 21.11.09 15:02

Podle mého nosu je ve slanosti podobná Intuition (Estée Lauder), jen tam není tolik bílých květin.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist