Givenchy - Hot Couture

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lynnet
Nováček 13 příspěvků 10.12.09 06:16
Givenchy - Hot Couture

U této vůně mám trošičku zmatek. Existuje více druhů flakonů - s postavou - průhledná,čer­ná,s béžovým logem a růžovým logem a dále původní verze, pak ta s přidaným pepřem a tzv. druhá verze která by měla být jako ta původní. Když jsem si parfém objednala přes jeden internetový obchod s přesvědčením, že jde o tu původní čistě malinovou verzi, přišla mi ve flakonu s průhlednou postavou ta kterou jsem nechtěla. Prodejce jsem se na to ptala,on údajně kontaktoval dodavatele, který mu to také nebyl schopen vysvětlit. Poradíte některá jak se v tom vyznat? Předem děkuji.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 10.12.09 09:35

Vím, že původní Hot Couture se vyráběla ve flakonu s černou postavou ženy a vůně neobsahovala černý pepř (byla opravdu krásná, malinová) a v Edp. Potom se výrobci zbláznili a přidali do vůně černý pepř a flakon je taky pozměněn…černá postava ženy zmizela :cry: a flakon už není zak zajímavý :cry: . Vyrábí se jako Edt a Edp. Více k této vůni nevím, ale třeba ti to jako informace stačí :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 10.12.09 12:54

Ano, původní flakón byl krásný a měl vzadu takový maličký černý stojánek, jako mívají rámečky na fotografie. Vůni si bohužel nepamatuju, měla ji sestra, ale tu novou Hot Couture by určitě nenosila. Mě dost připomíná Le Parfum od S. Rykiel. Cigaretový kouř, do kterého byly přidány sladké maliny. Divná kombinace, ale zajímavá. Sama bych Hot Couture nenosila, protože to není můj šálek kávy, ale pokud bych ulítávala na kouřových vůních, tak trošku „drsných“, stál by mi na polici. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist