Givenchy - Pí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 02.02.09 15:21
Givenchy - Pí

ma nekdo tuhle vuni? protze ja ju nemohu nikde v parfumercich zohnat a pritom vsude na netu ma fantasticke ohlasy,,,to uz neni normalni, ze parfumerky prodavaji kraviny a klasicke vune ktere maju oborvkse hodnoceni, nikde na vyskouseni nemaji,,,z rovna tak fantasticka vune co jsem se docet a samozrejme ji prestali vyrabet je DaG - By Man , tuhle nekdo ma?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

owuor
Nováček 22 příspěvků 02.02.09 16:40

ty ses do toho nějak vrhnul:D :wink: Ale musím říct, že mě taky mrzí že v parfumérkách nemají Pí na vyzkoušení. Někde jsem snad slyšel, že se přestává vyrábět, ale nechci šířit desinformace..

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 02.02.09 16:47

No, nechci malovat čerta na zeď, ale vzhledem k tomu, že se teď všude propagovalo Pí Neo, což (jestli jsem dobře pochopila) je nástupce, tak bych tomu i věřila, že Pí bez přívlastku už se vyrábět nebude… Ale je to jen má dedukce.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 02.02.09 17:36

hehhe no vrhnul sem se nato s chuti, protoze je myslim na svete tolik skvelych vuni, ktere kdyby tady nebyli zrecenzovane tak by to byla ohromna skoda :D podle basenotes je pi original jeste v produkci,,,,a vycvalujou ji tam do nebe, takze nechapu,,,a naslepo to zas nechci kupovat, uz mam vuni prilis mnoho,,,,a kdyby se mi tahleta nelibla tak nevim

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 02.02.09 17:59

jo a jeste jsem chtel zalozit temu na Versace - Jeans Black , ale jelikoz by tech vuni samo o sobe bylo prilis, tak to neudelam :D ale hodnoceni 23pozitivnych a 1negativne neco o kvalite zrejm rika :Dno co uz nove temy zakladat nebudu :D

Arome jv
Nováček 17 příspěvků 02.02.09 18:13
G PÍ

Nevím, jestli ti pomohu, ale jestli to máš blízko k nějakému hran. přechodu a je tam Free, tak tam mají všechny druhy a hlavně všechny testery.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.02.09 10:17

Pi máme někde EDP ....... daroval jsem ho sestře ..... je to docela slaďárna ;)

Ani nevím, jestli (a kde) ho má

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 03.02.09 16:38

poslzs xronosi,, a sladarna v dobrem slova zmyslu, nebo v tom zlem? jako voni toi hezky, nebo to je jen sladkost a nic jineho?

george007
Učednice 114 příspěvků 03.02.09 19:14

Já jsem zkoušel Pí v Sephoře, ale už je to cca rok. Netuším, zda ho tam pořád mají…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 03.02.09 19:23

Pí jsem zkoušela na Hatích, pravděpodobně ho tam mají nově, protože jsem ho tam před tím neviděla, ale mohla jsem se seknout.
Už je to trochu déle co jsem ho zkoušela, ale hodně mě zaujala, až tak, že bych ho nosila sama. Slaďárna to je a ještě si pamatuju ke konci vůně takový trochu pudrový tón, hodně zajímavá vůně, co jen tak nezapadne mezi dav.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.02.09 22:10

no slaďárna ........ jestli v dobrým nebo špatným .......... jak pro koho … já se zeptám sestry jestli ji ještě má a můžu ji zkusit.

Zdá se mi ale, že to EDP už bylo až moc …

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 06.02.09 21:23

Taky jsem Pí zkoušela, a mě tam hodně zaujal lesní, sosnový výrazný tón.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 06.02.09 21:25

4×xx4 - asi si rozdělíme, kdo co naslepo koupí, uděláme si recenze a obešleme se vzorkama :lol:

Co si neuděláme, to nebudeme mít :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 06.02.09 22:22

to mirka,,, ja bych hrozne rad i vzorky i odstriky, ale tak jako u chronose, ja moc posilat nemuz, protze ted bydlim na slvensku a je kapanek problem s dopravou,a le recenzi, anebo dojmy by sme si mohli vymenit :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 06.02.09 22:29
Mirka píše:
Taky jsem Pí zkoušela, a mě tam hodně zaujal lesní, sosnový výrazný tón.

ale to je jen u toho zelenýho novějšího, ne ?
U toho původího jsem nic podobnýho necítil …

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist