Givenchy Play For Her Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 09.09.10 20:27
Givenchy Play For Her Intense

Zloženie: základ: santal, pačuli, benzoin, tonka
stred: karibská magnólia, kvet tiare, orchidea
vrch: africký pomarančový kvet, ružové korenie, broskyňa

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.09.10 22:27

…to vypadá dobře

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 10.09.10 08:03

Složení vypadá lépe… flakón rozhodně lepší, než pink, ale… stejně :roll: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 10.09.10 12:46

Okamžitě vyhoďte tu broskev a pak se můžeme bavit! :evil:

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.10.10 21:54

Broskev nechat, ale pepře ubrat!!! Na mě voní jako dřevo posypané pepřem.
A ten flakónek je ve skutečnosti hezčí jak na obrázku.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 01.11.10 20:34

mne sa páči flakón už len pre farbu, ak sa ešte podobá na V&R Flowerbomb nemusí byť zlé 8)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 02.11.10 15:47

… flakon je sice takový „spotřebně zbožný“, ale celkem se mi líbil - do kabelky dobrý … začátek vůně na papírku mi něco připomněl a než jsem no stihla vyšpekulovat, přeměnilo se to v opepřenou Jil Sander Slylessenci … stejná „chladná“ křehká vanilka … … nezdá se mi to úplně špatné, ale pořebovat to určitě nebudu … už by toho pepření mohli nechat :|

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.11.10 19:13

…jak psala Sára jinde - a má pravdu, souhlasím - je to podobné vůni Flowerbomb EdP.
Přičemž Flowerbomb EdP je více, či skoro úplně gurmánská, kdežto tady, v Intense jsou více květiny, ostatní složky - takže je ta vůně zajímavější… =

velmi příjemná, skoro krásná, brala bych ji hned!
První a asi jediná novinka, která pro mě stojí za to!
Jediné negativum je slabší výdrž - ne delší než 1 hodinu, pak dost rychle slábne.
A flakon - taky dobrý. Jasně ve srovnání s klasickým ztvárněním flakonů je to hooodně futuristické, říznuté minimalismem a lehce kýčem(? - kamínky),
ale mně se to líbí.
Barva nádherná fialová, kamínky se blejskají - pro mě dobrý, hezký!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 04.11.10 09:14

Takže dnes jsem očichala bundu se kterou jsem PFH Intense navoněla před 2 dny a tak se dnes ze skříně vylinul základ vůně, který je mi asi nejvíc připomíná Black XS od P. Rabanne - jdu mrknout co je tam podobného ve složení.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 04.01.11 16:30

Flakon je mi sympatičtější než Play for her, ale je to díky té barvě… Růžovou přece jen nemusím. Ale bylo mi řečeno, že vůně vůbec nevydrží i když to je Intense… Ale je to individuální…

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 04.01.11 21:37
Lilian píše:
Flakon je mi sympatičtější než Play for her, ale je to díky té barvě… Růžovou přece jen nemusím. Ale bylo mi řečeno, že vůně vůbec nevydrží i když to je Intense… Ale je to individuální…

mne bolo povedané… a radšej som si odskúšala :wink:

• naozaj podobná s Black XS /tam je však údernejšie ružové korenie/, ale až po dlhšej dobe, úvod pačuli+benzoin ďalej som v identifikácii nepokročila :roll:

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 05.01.11 10:00
emily píše:
Lilian píše:

mne bolo povedané… a radšej som si odskúšala :wink:

• naozaj podobná s Black XS /tam je však údernejšie ružové korenie/, ale až po dlhšej dobe, úvod pačuli+benzoin ďalej som v identifikácii nepokročila :roll:

Rozhodně bych ji vyzkoušet měla a taky, že to tak udělám… Člověk by neměl dát až tak do jisté míry, že když vůně na někom nedrží, že nebude držet i na dotyčném. Vyzkouším, uvidím a třeba budu mile překvapena :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.01.11 13:35

Dneska jí zkouším podruhé a připomíná mi nejen zmiňovaný Flowerbomb, ale i něco z Iris Ganache, je to možné? Iris si už moc nepamatuji, ale taková ta gurmánskost…

Každopádně, je to velmi zajímavá novinka, ten flakon bych tedy nemusela, ač jsem hudební fanda, nedovedu si ho představit na poličce :speechless:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist