Givenchy Tartine de Chocolat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 21.11.08 13:43
Givenchy Tartine de Chocolat

Holky, znáte to někdo? Narazila jsem na tuhle vůni na Elninu, ale není u ní žádné složení ani recenze. Cena mi přijde zajímavá (50 ml za 760,– Kč). Koukala jsem i sem do databáze, ale ani tady není složení. Díky moc za reakce.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 21.11.08 13:49

Koukni tady: http://www.perfumeemporium.com/womens-p … colat.html

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.11.08 18:50

Tartines et chocolat je francouzská značka dětského oblečení. Souvislost s Givenchy nechápu. Ale bude to asi podobný případ jako Eau de Bonpoint, dětská kolínská firmy Bonpoint (opět dětská konfekce), kterou mají v Praze mezi vůněmi Annick Goutal. Růžový pán říkal, že ji vyrábí Annick, ale nějak se mi to nezdá. Nikde to na ní není napsáno a na webu AG ji taky nemají.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.11.08 18:53

Tady jsem našla zmínku: http://www.osmoz.fr/…endances/Mag … -au-parfum

Pokud je to tedy ten Ptisenbon (což ostatně znamená „Mimi voní“), pak obsahuje kozí list, jasmín a konvalinku. Prostě jako když mimi voní. :D

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 21.11.08 20:01

Moc díky za odpovědi. Podle toho, co uvedla Irena, to zřejmě nebude nic pro mě. Čekala jsem něco sladšího a gurmánského. Navíc konvalinky ve vůních naprosto nesnáším :vomit:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist