Givenchy Tartine de Chocolat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 21.11.08 13:43
Givenchy Tartine de Chocolat

Holky, znáte to někdo? Narazila jsem na tuhle vůni na Elninu, ale není u ní žádné složení ani recenze. Cena mi přijde zajímavá (50 ml za 760,– Kč). Koukala jsem i sem do databáze, ale ani tady není složení. Díky moc za reakce.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 21.11.08 13:49

Koukni tady: http://www.perfumeemporium.com/womens-p … colat.html

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.11.08 18:50

Tartines et chocolat je francouzská značka dětského oblečení. Souvislost s Givenchy nechápu. Ale bude to asi podobný případ jako Eau de Bonpoint, dětská kolínská firmy Bonpoint (opět dětská konfekce), kterou mají v Praze mezi vůněmi Annick Goutal. Růžový pán říkal, že ji vyrábí Annick, ale nějak se mi to nezdá. Nikde to na ní není napsáno a na webu AG ji taky nemají.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.11.08 18:53

Tady jsem našla zmínku: http://www.osmoz.fr/…endances/Mag … -au-parfum

Pokud je to tedy ten Ptisenbon (což ostatně znamená „Mimi voní“), pak obsahuje kozí list, jasmín a konvalinku. Prostě jako když mimi voní. :D

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 21.11.08 20:01

Moc díky za odpovědi. Podle toho, co uvedla Irena, to zřejmě nebude nic pro mě. Čekala jsem něco sladšího a gurmánského. Navíc konvalinky ve vůních naprosto nesnáším :vomit:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist