Givenchy Very Irresistible Electric Rose

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.02.12 15:38

foto zatiaľ nie je, ambsádorka stále Liv Tyler
blueberry
rose, anise seeds
 musk

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 11.02.12 16:54

A tady pro změnu zase odnož.....no i když ty borůvky,růže a musk…nemuselo by to být zase tak špatný…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

milacka
sv. Parfema z Kecálburgu 3458 příspěvků 21.03.12 21:40

Takže tu ju máme…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 17 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 25.03.12 14:27

Dnes jsem ji očichala a zdá se mi docela povedená. Takhle bych si představovala něžnou (a přesto ne nudnou) růži. Jemně ovocná, přiměřeně sladká, decentně kořeněná.. V závěru tulivě hladká. Žádný zázrak, ale je to příjemné a nositelné.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 26.03.12 17:27

Nebyla špatná když jsem ji zkoušela někdy minulý týden, ale držela na mé kůži asi dvě hodinky a to není bohužel moc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.03.12 21:32

Žádná sláva - bohužel nijak nevybočuje z odnoží Very Irresistible (i když tedy patří k těm lepším). S ne-výdrží mám tentýž problém…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 17.04.12 10:17

Žádné petardy se nekonaly, pro mě je to další odnož. Celkově odnožím nerozumím. Kromě Lancome Senses a Hypnose Senses, jenže takové odnože už by si stejně zasloužily svůj vlastní název ;)

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 117 vzorků V tužebníku 30 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 04.10.12 20:42

Připadá mi, že voní trochu jako Ungaro Love Kiss říznutá kapkou Miracle a Loud for Her. Něco má i z původní Very Irrésistible. Takže celkem zaměnitelná krasotinka. Není to nic pro milovnice syté růžové vůně. Jsou to spíš orosená světle růžová poupátka odlehčená citrónovou šťávou a jen jemně doslazená hrstičkou zralých borůvek. Do toho všeho se vkrádá nerušivý anýzový tón a jemná vůně cedru. Plus mínus je to vůně univerzálně líbivá (a pro mnohé tedy nudná). Vhodná do kanceláře i na cvičení. :)

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist