Givenchy Very Irresistible L’Intense

Alex 03.12.10 15:05

Givenchy Very Irresistible L’Intense

The perfume will be available from March 2011 as 30, 50 and 75 ml EdP

Hlava: fialová švestka Srdce: turecká ruža Základ: biely musk, pačuli

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Alex 03.12.10 15:22
Tana1112 píše:
Flakón je hezký :-)

má to byť ladené do rockového štýlu :D

1Miru 03.12.10 17:14

…jéžíši!
To je krásný! - všechno!
Fotka i složení :P

Intense77 03.12.10 18:55

Mam zmiesane pocity :conf:

To je fialova flaska ? Mne sa fialove vone nepacia.

Ani ta reklama sa mi nepaci. Vizual je strasny. :roll:

macska 04.12.10 12:45

za mě asi takhle: flakón pěkný, ale co je u sta hromů ta hnusná stříbrná malůvka na skle? Irresistible si hraje na rockerku nebo dokonce etno?

1Miru 04.12.10 14:14

…ta malůvka mi k tomu jde taky.
Já v tom vidím celkem jasně květy růží, a vzhledem k tomu, že má flakon u víčka ten stříbrný proužek kolem dokola, tak mi s tím koresponduje ta „síla“ stříbrné linky vykreslující malůvku/tatoo růže :D

verunka2201 04.12.10 14:18
macska píše:
za mě asi takhle: flakón pěkný, ale co je u sta hromů ta hnusná stříbrná malůvka na skle? Irresistible si hraje na rockerku nebo dokonce etno?

Jojo, přesně tak. Někdo tu tu někde i psal: má to být v rockovém stylu.

Pro mě za mě… Kdyby to nestylizovali do rockova, ale jen tam vytvořili nějaký ornament, bylo by to asi ještě hezčí, ale budiž.

Garfield 04.12.10 15:26
  1. kdy už s tím Givenchy přestane?
  2. ona je i nějaká jiná švestka, než fialová? (růžová, oranžová, žlutá, pruhovaná…?)
1Miru 04.12.10 16:11

…obecně je švestka fialová.
Ale může být i

• taková ta modrošedofialo­vá/„ojíněná“ - ta, kterou ještě nikdo nevzal do ruky a má takový ten typický povlak…
  • zelená, nezralá
  • zelenofialová - nedozrálá, kdy zkoušíte, jestli se to už dá jíst a
     nedá…
  • hnědofialová - velmi tmavá, přezrálá, často s červem a černejma ďubínkama uvnitř, skvělá na slivku…
    atd. …
    Takže já bych to viděla na vůni akorát zralé a akorát šťavnaté a náramně příjemně sladké, nevomačkané potažmo tuhé švestky
    :roll: :D
Alex 04.12.10 17:26

švestky môžu byť ešte aj žlté alebo zelené :)

každopádne keď som si prebral vône, v ktorých sú švestky, tak mi z toho vyšlo, že nejaká špeciálna aroma to neni, je to „len“ taká medová, jemne ovocná sladkost :wink:

Garfield 04.12.10 17:32
1Miru píše: …obecně je švestka fialová.
Ale může být i
  • taková ta modrošedofialo­vá/„ojíněná“ - ta, kterou ještě nikdo nevzal do ruky a má takový ten typický povlak…
  • zelená, nezralá
  • zelenofialová - nedozrálá, kdy zkoušíte, jestli se to už dá jíst a
     nedá…
  • hnědofialová - velmi tmavá, přezrálá, často s červem a černejma ďubínkama uvnitř, skvělá na slivku…
    atd. …
    Takže já bych to viděla na vůni akorát zralé a akorát šťavnaté a náramně příjemně sladké, nevomačkané potažmo tuhé švestky:roll: :D

:conf: Když pro mě je to furt normální fialová švestka, akorát v různých stupních zralosti :wink:

Ještě znám barevné blumy.
A bojím se, že tady to ani švestka nebude, jen nějaké obecné ovocné aroma :(

1Miru 04.12.10 18:26
Alex píše: švestky môžu byť ešte aj žlté alebo zelené :)každopádne keď som si prebral vône, v ktorých sú švestky, tak mi z toho vyšlo, že nejaká špeciálna aroma to neni, je to „len“ taká medová, jemne ovocná sladkost :wink:

…ve vůni Le Bain Joop cítím švestky dost slušně, resp. čaj Pickwick švestka s vanilkou a skořicí…

moudjahidine 04.12.10 20:12

Vůni si dle flakonu i složení prosím strčte za klobouk, ale ty křusky, ty okamžitě navalte! :twisted:

Alex 04.12.10 20:21
1Miru píše: …ve vůni Le Bain Joop cítím švestky dost slušně, resp. čaj Pickwick švestka s vanilkou a skořicí…

vidíš, a tam ani švestka neni :shock:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist