Golfové hřiště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenulla 2
Nováček 3 příspěvky 09.04.13 18:45
Golfové hřiště

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, zda nevíte o nějakém golfovém hřiště nedaleko Brna, to by bylo ideální. A kdyby ano, tak jaké s ním máte zkušenosti, jak se vám tam líbilo atd. Chtěla bych příteli k narozeninám koupit nějaké dárek a napadlo mě právě někam vyrazit na golf, klidně i kdyby byla možnost na celý víkend. Já sice golfu moc nefandím, ale přítele by to určitě potěšilo ;).Děkuji za tipy ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 09.04.13 20:50

http://www.golfbrno.cz/home.php

Zkušenosti: je dobré.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

lidie
Nováček 14 příspěvků 10.04.13 09:00

Hřiště doporučené výše je dobré, pokud může být i mimo Brno, podívej se na tohle
http://www.agrt.cz/cs
Je hned vedle zámku ve Slavkově, v zámecké zahradě je zbudovaná golfová akademie pro děti … taková golfová romantika :hug:
Přímo v Brně se dá zajít taky na toto hřiště
http://www.grb.cz/…brno-gkab/-/
Je to hodně do kopce a z kopce, zasazeno v terénu brněnské Velké ceny, taková komorní nálada, hodně zeleně, záleží, co od toho golfového dýchánku očekáváš.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.08.13 11:00

Dotaz na ty, kdo rozumí golfu:
potřebuji koupit dámský a pánský set (nejlépe rovnou s bagem). Bylo mi řečeno-nekupovat začátečnický! Ale nevím, jakou kvalitu koupit, aby to nebylo drahé, ale použitelné.
Máte prosím někdo zkušenost?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 17.08.13 21:07

@Dagmarr nevím, kdo radil nekupovat začátečnický, ale pro začátek mají takové sety svůj význam, tak bych se jim nebránila ;) Ale nejsem profík, ani obchodník :lol:
Po netu bych asi nekupovala, šla bych normálně do obchodu, někde kde dokážou poradit. Mám zkušenost s Golf USA, tam se kromě předražených zbrusu nových, dají koupit i použité hole včetně bagu. Btw. krom toho tam dokážou udělat tzv. fitting a pak by měli být schopni ještě lépe doporučit konkrétní hole ;)

a abych nebyla off topic - prehled vsech golfovych hristi vcetne hodnoceni se da najit treba na webovych strankach teetime.cz, tento web slouzi k rezervaci ficek ;)
Jinak existuje nespocet aplikaci do mobilu a tabletu, ktere umi na zaklade lokace nabidnout hriste v pozadovane urovni.
:mavam:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 18.08.13 20:23

@Slimek
Díky.
Nakonec jsem koupila synovi Wilson, prý se s ním dá jít do hcp 20. I trenér mu ho dnes schválil. Koupili jsme v kamenném obchodě netového obchodu :roll: .
Já si asi koupím stejnou značku. Není to drahé a na moje opravdu rekreační hraní to bude bohatě stačit.
A ptž jsem OT pořád, tak přidávám:
moc hezké a příjemné je nové hřiště v Pyšelích.

jancaa11
Nováček 4 příspěvky 20.08.15 22:42

Jako úplný začítečník bych asi jela do obchodu, kde mi poradí přímo prodejce. Já jsem jezdila do Bratislavy do oblíbeného obchodu kamarádky. Teď kdy ho hraji již nějakou dobu objednávám na digitalgolf.cz. Když si s něčím nevím rady, tak mi poradili přes chat.

wendulinaa
Nováček 6 příspěvků 22.08.15 17:44

Musím se přiznat, že se mi golf hodně líbí, ale zatím jsem se k tomu nerozhoupala. Jednou jsem to zkoušela, ale bojím se, že budu jako začátečník vypadat divně.

jancaa11
Nováček 4 příspěvky 24.08.15 15:14

Budeš vypadat jenom tak divně, jak si divně budeš připadat. Já jsem byla zezačátku kopýtko a pak jsem se zlepšila. Navíc golf mi perfektně čistí hlavu.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 24.08.15 16:44

Golf je moc příjemná hra. Když je hezky, podvečer, s pár kamarády,… Nádhera. A nikdo se nestará jak hraješ, jaký máš postoj, jestli míček válíš po zemi jak hokej nebo ti to krásně lítá. Pokud se oprostíš od kolemrádobyhra­jících snobů (je jich tady na hřištích bohužel ještě víc než dost), tak si to užiješ i jako úplný začátečník. Hlavně za chvíli zjistíš, že je jen málo těch, co se mají čím chlubit.

wendulinaa
Nováček 6 příspěvků 25.08.15 18:22

Díky moc holky za povzbuzení. Snad se rozhoupu a dostanu odvahu, lidí co jim to šlo jsem tam právě viděla hodně, tak jsem se lehce styděla.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist