Gres Hommage a Greta Garbo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.01.09 22:21
Gres Hommage a Greta Garbo

Před časem stvořili trojici poct pro Marlene Dietrich, tak teď následuje Garbo. Jestli chtějí pokaždé natřikrát uctít všechny velké ikony, tak to bude Gres asi nejproduktivnější značkou století.
Vůně jsou tři:
Mythos, Sphinx, Goddess

Více zde:
http://nowsmellthis.blogharbor.com/…4047382.html

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 07.01.09 23:14

Já mám všechny tři mini Marleny, můžu k nim říct.......hm, celkem dobrý… Ale toto vypadá podle složení ještě na větší slabotu. Dámy se musí v hrobě obracet, pochybuju, že by něco takového nosily :?

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1107 příspěvků 22.03.12 11:29

Já mám teda zkušenost jen s sphinx a jsem spokojená. Nevím, jestli by ji Gréta nosila, ale jistý závan nostalgie ovšem v moderní podobě tam cítím.

Na poličce 19 parfémů 86 miniatur 35 odstřiků 1174 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 22.03.12 18:10

Ja som dostala Goddess. Výdrž má teda neuveriteľnú. Vôňa je zvláštna korenisto-nasladlá, ale jednotlivé zložky nejako neviem rozlíšiť. Nemohla by som ju však nosiť každý deň, pretože by mi potom liezla na nervy. A myslím, že v teple a v uzavretých priestoroch môže spôsobovať migrény.

Sphinx je to dosť slabučká pižmovo-lotusovo-citrusová vôňa. Chvíľku tam cítiť aj liči. Oproti Goddes však mám pocit, že nič nevydrží.

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů

ivuska85
Parfémová maniačka 676 příspěvků 11.10.12 06:40

@Siska I.je mozne k niecomu Goddess prirovnat?dik

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 35 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1069 příspěvků 11.10.12 21:15

Z mého pohledu a čichu - V Goddess pro můj nos dominuje skořice. Skořice mi voní, voní mi i Slon Kenzo, ale ten si ťukám ze vzorečku jen jako relaxační vůni. Ve Slonu cítím skořici surovou, skřípající mezi zuby, kdežto v Goddess je skořice s mlíkem, cukrem a možná tam rozeznávám trochu i tu mandarinku a zároveň je tam cosi štiplavýho, cosi podobný vonným tyčinkám. Na mojí kůži Goddess drží dobře a cítím závany určitě minimálně půlden. Jak píše Siska, nepoužívám jí denně, ale jen když mám na ní vyloženě chuť a cítím se na ní. Zatímco Slon z mé ruky „troubí“, tak Goddess rozumně „sálá“. Nevím, jak to jinak popsat, neumím to…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist