Gres - M. Dietrich a G. Garbo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fantomka
Nováček 25 příspěvků 15.02.12 13:06
Gres - M. Dietrich a G. Garbo

Ahojte,
celkom by ma zaujímalo, aký máte názor na tieto dve kolekcie vôní Gres: G.Garbo - Goddes, Mythos, Sphix a M. Dietrich - My Life, My Passion, My Dream…Ktorá je lepšia (ak sa to dá takto porovnať)? Mne z recenzií na rôznych portáloch tak nejak vyšlo, že asi M. Dietrich, ale tá už asi nebude ľahko zohnateľná…

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 16.02.12 12:01

http://www.arome.cz/…garbo-10013/

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mirasol
Učednice 92 příspěvků 18.02.12 13:04
Mám Dietrich

mám Marlene Dietrich:My passion a vnímám jí velice pozitivně, navíc jsem v bazaru koukala, že jsou sehnat odstřiky, takže máš možnost. A ještě jsem jednu viděla na omlazeni.cz :palec:
P.S. A tu Marlene mi hodně chválí i chlapi - je sladká ale neulepená, relativně dlouho drží..... s ostatními jsem neměla tu čest :think:
hezký víkend

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 14 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist