Gril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.06.10 20:03
Gril

Lidi, potřebuju poradit. Koupili jsme nový gril plynový s lávovými kameny. Už po druhém grilování ty lávové kameny začaly hrozně čadit, jak na nich byla ta okapaná mastnota. Co s tím mám dělat ? Vyhodit a koupit nové ? Nějak to umýt ? Dát něco na to nebo mezi to - alobal ? Může to fungovat bez těch kamenů ? Asi ne - to by shořelo… Jsem z toho v šoku páč dosud jsme měli buď klasický gril na uhlí, které se prostě vyhodilo nebo elektrický, který se umyl - žádný z nich nečadil…Kde asi udělali soudruzi z NDR chybu ?! :conf: :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.06.10 20:11

Určitě umýt můžeš, to jim neublíží. Ale pak dobře opláchnout, aby až se znova zahřejí, se z nich neodpařoval prostředek na mytí.
Známí mají gril doma postavený, na uhlí, ale mají tam i ten lávový kámen a nečadí, tak nevím, co s tím…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 24.06.10 20:39

Tak internet říká toto: http://www.grilovani.estranky.cz/clanky … h-kamenech

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.06.10 21:05
Salinas píše:
Tak internet říká toto: http://www.grilovani.estranky.cz/clanky … h-kamenech

Ahá.! Vypálit! To je ono. A mě to ani nenapadlo :conf:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.06.10 09:30

Aha, díky ! Jdu to vyzkoušet…Díky moc ! :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 25.06.10 14:24

hehe, my si na jare taky koupili tenhle gril a k tomu zvlášť kameny. Doma jsme to pak podle navodu slozili a cumime na to jak vyvorany mysi, kam ze mame jako polozit ty kameny, kdyz pod roznou litinou byla jen takova úzká plechova stříška, ze které ty kameny prostě klouzaly rovnou k hořákům…no, nakonec jsme na internetu zjistili, že jsou dva typy těchto grilu a my si koupili plynovy bez použití kamenů. Tak nám tady pytel kamenů zbyl ..je k mání ;).

Jinak se opravdu vypalujou, my vypalujem tu stříšku, ale i litinu je důležité před i použití vypálit.
A letos nám to grilování fakt ňák šlo, už jsme vypořebovali jednou celou velkou bombu :)…ovšem ja spíš než maso miluju grilované papriky a cukety..jo a hlavně ananas, to je mňamka :))

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 25.06.10 17:36

vypálit by se měl i obyč rošt na obyč grilu. před každým použitím. s šutrama to bude stejné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

KlarunkaPus
Nováček 7 příspěvků 15.08.15 20:16

My jsme si ted poridili gril elektricky znacky Weber a jsem s nim vice nez spokojena, je malinky, sklady a paradne se na nem griluje a udrzba je taky snadna..:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

John_Nw
Znalkyně 427 příspěvků 15.08.15 21:51

Urcitou dobu jsem uvazoval o nejmensim grilu BGE (http://www.gril-pec.cz). Videl jsem ty grily na nejake gastro vystave loni v Letnanech. Je to parada, co se s nimi da delat. … Pak jsem si to rozmyslel. Pro jednoho cloveka je to vlastne zbytecnost.

Jachyma8
Nováček 17 příspěvků 16.08.15 19:01

Ahoj, no my mame doma znacky weber gril, je na drevene uhli a koupili jsme si prenosny, na terase nezabira moc mista, je lehoucky, snadno se prenasi a hlavne jej často vozime na cesty a muz i na rybareni, s kamaradama si nacnou pivko a griluji u toho!:)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist