Gril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.06.10 20:03
Gril

Lidi, potřebuju poradit. Koupili jsme nový gril plynový s lávovými kameny. Už po druhém grilování ty lávové kameny začaly hrozně čadit, jak na nich byla ta okapaná mastnota. Co s tím mám dělat ? Vyhodit a koupit nové ? Nějak to umýt ? Dát něco na to nebo mezi to - alobal ? Může to fungovat bez těch kamenů ? Asi ne - to by shořelo… Jsem z toho v šoku páč dosud jsme měli buď klasický gril na uhlí, které se prostě vyhodilo nebo elektrický, který se umyl - žádný z nich nečadil…Kde asi udělali soudruzi z NDR chybu ?! :conf: :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.06.10 20:11

Určitě umýt můžeš, to jim neublíží. Ale pak dobře opláchnout, aby až se znova zahřejí, se z nich neodpařoval prostředek na mytí.
Známí mají gril doma postavený, na uhlí, ale mají tam i ten lávový kámen a nečadí, tak nevím, co s tím…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 24.06.10 20:39

Tak internet říká toto: http://www.grilovani.estranky.cz/clanky … h-kamenech

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.06.10 21:05
Salinas píše:
Tak internet říká toto: http://www.grilovani.estranky.cz/clanky … h-kamenech

Ahá.! Vypálit! To je ono. A mě to ani nenapadlo :conf:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.06.10 09:30

Aha, díky ! Jdu to vyzkoušet…Díky moc ! :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 25.06.10 14:24

hehe, my si na jare taky koupili tenhle gril a k tomu zvlášť kameny. Doma jsme to pak podle navodu slozili a cumime na to jak vyvorany mysi, kam ze mame jako polozit ty kameny, kdyz pod roznou litinou byla jen takova úzká plechova stříška, ze které ty kameny prostě klouzaly rovnou k hořákům…no, nakonec jsme na internetu zjistili, že jsou dva typy těchto grilu a my si koupili plynovy bez použití kamenů. Tak nám tady pytel kamenů zbyl ..je k mání ;).

Jinak se opravdu vypalujou, my vypalujem tu stříšku, ale i litinu je důležité před i použití vypálit.
A letos nám to grilování fakt ňák šlo, už jsme vypořebovali jednou celou velkou bombu :)…ovšem ja spíš než maso miluju grilované papriky a cukety..jo a hlavně ananas, to je mňamka :))

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 25.06.10 17:36

vypálit by se měl i obyč rošt na obyč grilu. před každým použitím. s šutrama to bude stejné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

KlarunkaPus
Nováček 7 příspěvků 15.08.15 20:16

My jsme si ted poridili gril elektricky znacky Weber a jsem s nim vice nez spokojena, je malinky, sklady a paradne se na nem griluje a udrzba je taky snadna..:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

John_Nw
Znalkyně 448 příspěvků 15.08.15 21:51

Urcitou dobu jsem uvazoval o nejmensim grilu BGE (http://www.gril-pec.cz). Videl jsem ty grily na nejake gastro vystave loni v Letnanech. Je to parada, co se s nimi da delat. … Pak jsem si to rozmyslel. Pro jednoho cloveka je to vlastne zbytecnost.

Jachyma8
Nováček 17 příspěvků 16.08.15 19:01

Ahoj, no my mame doma znacky weber gril, je na drevene uhli a koupili jsme si prenosny, na terase nezabira moc mista, je lehoucky, snadno se prenasi a hlavne jej často vozime na cesty a muz i na rybareni, s kamaradama si nacnou pivko a griluji u toho!:)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist