*GUCCI

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dien
Učednice 108 příspěvků 07.11.08 11:53
*GUCCI

tak hledala jsem v tematech diskusniho fora, ale mozna jsem slepys a nenasla jsem a mozna jsme opomenuly potlachat taky o parfemech teto znacky..vcera jsem se divala na film Sex ve meste,kde se docela v hojne mire tato znacka objevovala a kupodivu jsem mela moznost vyzkouset i Gucci parfemII/ruzovou kostku a ta mne naprosto uchvatila..vzhledem k tomu, ze jsem tech vunicek zkousela asi tak 8, spletla jsem si papirek s Ferre, i kdyz ten me taky zaujal, ale Gucci s Laliqem/ametyst/ tak ty jsem nemohla od nosu odtrhnout..ani nevim, proc jsem se Guccimu vyhybala, nejak mam v podvedomi, ze jsou to sladke lepici vodicky, ale po vcerejsi zkusenosti mam co dohanet..tak holky poteste mne svoji zkusenosti a prehanejte..!! 8)

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Gucci

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.11.08 12:21

Gucci EDP, Gucci by Gucci EDP a EDT, nádherné, zvláštní, držící vůně, líbí se mi v nich i kmín a pačuli, které jinak moc dobře nesnáším, Gucci EDP II a Envy, Envy Me… jsou taky hezké, ale trochu řídké oproti kostkám, další zvláštní vůně je Rush, ale nenosila bych jí.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.11.08 13:30

Gucci by Gucci EdP- moje láska!(rozplývala jsem se nad ní v „co jste dnes zkoušely“, + recenze)
Gucci EdP ke mně jede!
Tyhle pižmovo pačuli vůně s „něčím nasládlým“ jsou pro mne úchvatné!!
Naopak ty „růžové odnože“ a světle zelenkavé(nebo jaké?) flakonky jdou mimo mě… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.11.08 13:42

No Miru, ale Gucci II. EDP je růžová, tak jsem zvědavá, co na ní řekneš, nebo myslíš tu ode mě? Ta je jen Gucci EDP, hnědá :lol:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.11.08 13:43
1Miru píše:
Gucci by Gucci EdP- moje láska!(rozplývala jsem se nad ní v „co jste dnes zkoušely“, + recenze)
Gucci EdP ke mně jede!
Tyhle pižmovo pačuli vůně s „něčím nasládlým“ jsou pro mne úchvatné!!
Naopak ty „růžové odnože“ a světle zelenkavé(nebo jaké?) flakonky jdou mimo mě… :roll:

A náhodou Bvlgari Green Jade je zelenkavá krásně :lol:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.11.08 13:43
:oops: :oops:

Jo jo…, pravdu díš!..
Jsem popleta roleta!
„růžovky“ néééé… :wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 07.11.08 13:45

Měla jsem od Gucci Rush 2,Envy Me,Eau de Parfum II a všechny mě docela brzy omrzely. Rush 2 a Envy Me ještě na mně ani nedržely :cry:

Gucci By Gucci je moc povedená a drží dobře.Měla jsem jen odstřik,ale bavil mě až do konce :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 07.11.08 13:56

Gucci Rush 2 nosím a mám ráda, líbí se mi letošní Gucci by Gucci Edt, Envy jsem nosívala a určitě si j

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.11.08 14:00

Já se Guccim navoním ráno a za dva dny ho pořád cítím po celé skříni. Jedna z mých prvních vůní, ke kterým se budu vracet. Teď si dělám zálusk na Gucci by Gucci EDP i EDT. Myslím, že Gucci EDP se přestal už vyrábět a tyhle vůně ho nahrazují, nebo kecám :?:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 07.11.08 14:31

Téda, ty názvy jsou fakt na pytel!!!! Už by mohli vymyslet něco pořádného, v tom aby se čert vyznal :evil: Já měla Gucci Envy me, jak mě rychle chytla za srdce, tak mě to brzy přešlo a šla o dům dál.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.11.08 16:09

Já myslím, že jsme se tu už o Gucci kdysi bavily. Pamatuji si, že jsem psala, jak mě ty jejich názvy matou.
Osobně tu značku ignoruji - jen nevím proč. Asi ji budu muset prozkoumat.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 07.11.08 16:31

Gucci I je prostě famózní. Smyslná, sofistikovaná vůně se silnou osobností. Zbytek mě neoslovil.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.11.08 18:40
Irena píše:
Gucci I je prostě famózní. Smyslná, sofistikovaná vůně se silnou osobností. Zbytek mě neoslovil.

Taky se mi líbí :) A zrovna nedávno jsem viděla v parfumerii dvě kočky asi v podobném věku jako já, které k ní čichaly a s odporem vyhrkly: „Fůůůj, to je smrááád!“ :twisted:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 27.05.09 21:12
Je libo Gucci?

Skúste názory.
Všeobecne o značke.
Ktorá je Vaša naj.
Ktorú nemusíte…

Možno to tu už bolo, … a vadí?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 28.05.09 08:57

Když jsem začínala, tak značka Gucci byla moje nej. První parfém, který jsem si pořídila byl Envy me. Měl 100 ml a než jsem vůbec došla do poloviny, tak mě přestal bavit. Stejně tak to bylo s ostatními vůněmi od Gucciho, kromě Rush. Ten je podle mě geniální. Ovšem, taky šel brzo pryč. Bohužel se musím přiznal, že v tomto případě, byl příčinou ten škaredý flakon.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist