Gucci by Gucci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ka-mi
Nováček 23 příspěvků 01.02.08 14:20

Nevíte kde mají tohoto Gucciho? Je to černý flakonek s přívěsky. Pídím se po něm na netu a kde nic tu nic:( Jednou jsem si přičichla a líbila se mi. Ado mooooc prosím o recenzi ;) Díky za jakékoliv příspěvky.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.02.08 14:45

Tady je na parfumerka.cz http://parfumerka.cz/index.php?… … filter_id=

jinak v kamenkách jsem ho ještě neviděla :(

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 01.02.08 15:01

50 ml nabízí Hafik na burze za 1900,–

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ka-mi
Nováček 23 příspěvků 01.02.08 16:47

Díky, ale než ho koupím chci si aspoň ještě znovu ňufnout :) Pak uvidím… ;)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 1 parfém

ilis
Učednice 79 příspěvků 01.02.08 17:14

ka-mi souhlasím s tebou, také bych si ráda ňufla, ale zatím není kde ............. naslepo se mi kupovat nechce

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 01.02.08 17:27

Gucci by Gucci mám od Ježíška. Z Itálie. A prý po něm byla sháňka, jak se do něj Italky zbláznily. Chápu. Je krásný!! Teda, mě se líbí, na někdy :-). A hodně se líbí mužům, mám velmi pozitivní odezvy od tzv. znalců, tj, co umějí ocenit zajímavou vůni a v parfémech se orientují …
A na českém trhu pořád nic … až, shodou okolností, DNES jsem ho zahlédla (Fann, Palác Flora). Takže nakonec i k nám dorazil :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 01.02.08 18:34

na Příkopech v Marionnaud dnes byl, mě nezaujal, ale flakon má moc pěkný.

eva  03.02.08 16:25

Ano, v Marionnnaudech je mezi novinkama už k vyzkoušení, mělo by to platit celorepublikově.
Tento Gucci mi připomíná jednu z vůní, kterou znám. Nejsem si jistá, jestli Basic Instinct nebo Pradu (?) Ale dala bych krk na to, že něco velice podobného už tady bylo.

Připojuji se k názorům, že na parfému Gucci by Gucci je nejhezčí flakon.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 03.02.08 18:18

Evo - tak to mě právě žádnou vůni z těch, které znám nepřipomíná. Pradu také používám a podobnost necítím ani trošku. Já patřím k těm, co se jim Gucci by Gucci líbí moc.
V každém případě, umím si představit, že tahle vůně se buď hodě líbí nebo hodně nelíbí. Už dvakrát jsem s touhle vůní zažila stejnou situaci, kdy pár k této vůni přivoněl, přičemž žena reagovala neutrálně nebo negativně, muž nadšeně … a po chvíli se ženě začal líbit … těžko říct, jestli pod vlivem mužova nadšení nebo se jim vůně přijemně rozvinula … :-)

Kacka  03.02.08 18:53

Gucci by Gucci jsem dnes otestovala v Douglasu. Pouze tedy na testovacím papírku. Zdá se mi celkem unisexová, hlavně ze začátku..je teplá, kořeněná. Ke konci je sladší a já z ní cítím dost pačuli. Mně osobně se takové vůně nelíbí, ale myslím, že tenhle parfém si své fanynky najde.

eva  03.02.08 19:04
domenica píše:
Evo - tak to mě právě žádnou vůni z těch, které znám nepřipomíná. Pradu také používám a podobnost necítím ani trošku. Já patřím k těm, co se jim Gucci by Gucci líbí moc.
V každém případě, umím si představit, že tahle vůně se buď hodě líbí nebo hodně nelíbí. Už dvakrát jsem s touhle vůní zažila stejnou situaci, kdy pár k této vůni přivoněl, přičemž žena reagovala neutrálně nebo negativně, muž nadšeně … a po chvíli se ženě začal líbit … těžko říct, jestli pod vlivem mužova nadšení nebo se jim vůně přijemně rozvinula … :-)

Mně připomíná ty zmiňované až chvilku po rozvonění, ne hned, jednu z nich: mám je trochu pomotané dohromady /a možná je to vůně jiného jména, ale jsem si jistá, že jsem měla vzorek opravdu dost podobného parfému - budu muset Gucciho ještě jednou zkusit, třeba mi podoba podruhé líp dojde/.
Gucci mi kupodivu vůbec nevadí, ale ani se mi nijak extrémně nelíbí: zapůsobil na mně neutrálně, zatím. Ale je pravda, že „svěženkářky“ asi ohromí ne zrovna pozitivně, hlavně první nástřik :D

Jirka  05.02.08 21:54

Koupil jsem ji manželce na letišti v Dusseldorfu, děsně pěkně mi voněla. Teď vyčuchám svoji ženu i v prvomájovém průvodu. Doporučuji.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.02.08 21:58

Dneska jsem natrefila ve Fannu, vyzkoušela, orecenzovala. Je to krásná vůně. Bojím se, aby z ní nebyla davovka :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.02.08 22:06

Ado - je krásná, moc ráda jí používám, ale davovka z ní nebude. Není to líbivka-masovka, myslím.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.02.08 22:19
Jirka píše:
Koupil jsem ji manželce na letišti v Dusseldorfu, děsně pěkně mi voněla. Teď vyčuchám svoji ženu i v prvomájovém průvodu. Doporučuji.

Jé, ja bych taky chtěla, aby mi manžel ze služebky jen tak přivezl parfém… :(

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist