Gucci Eau de Parfum II fejk

Henri 13.12.11 21:19

Gucci Eau de Parfum II fejk

Prosím, jsem si už téměř jistá, že jsem zakoupila na mmb fejk, bohužel i přesto, že mě intuice varovala :( Nejdřív mi přišel v pohodě, ale v krabičce na dně je jakýsi prasátkově růžový molitan a nakonec mě to trklo, co je na něm divného. Víčko je lehké, jakoby z plastu, nebo plexiskla, pamatuji si, že u mého 50 ml flakonu bylo snad těžší, než flakon sám. Náhodou nedělá se snad u 75 ml flakonu lehké víčko? Ovšem vůně je taky divná, vydrží tak 3 minuty, takže jsem si skoro jistá, že je to fejk.

Reklama

RainyWeather 13.12.11 21:44

Mám 75 ml a víčko má těžké. Ale ten molitan tam je, akorát nevím, jakou barvu má u II, u té krabičku nemám. Měla jsem předtím s krabičkou EDP I a tam byl molitan černý, lesklý.

Mrkni sem, je tam jeden padělek Gucci v podobném flakonu, ale píše se tam i o levnější alternativě v podobě plast. víčka: http://www.arome.cz/…zky-padelku/

elisa 14.12.11 08:57

Měla jsem 75ml a víčko bylo hodně těžké, pak mám fotku jednoho fejku z aukra - přidávám. Zkus vyfotit a porovnáme s origo (bohužel už na poličce nemám, ale někdo určitě ano).

Henri 14.12.11 09:16
elisa píše:
Měla jsem 75ml a víčko bylo hodně těžké, pak mám fotku jednoho fejku z aukra - přidávám. Zkus vyfotit a porovnáme s origo (bohužel už na poličce nemám, ale někdo určitě ano).

Jo, tak takhle přesně to moje vypadá, ale podle fotky bych snad nepoznala, že jde o fejk, musím se hned mrknout na origoš, kde je ten rozdíl, ten flakon je dole asi širší, že? Já blbec…

wendulka29 14.12.11 11:33

Přesně tak, flakon je širší a nižší (příklad tohoto fejku má ten flakon moc vysoký), víčko je těžké, že by si s ním klidně mohla někomu rozbít hlavu. Barva vůně je světle růžová a vevnitř krabičky žádný molitan nebyl, to si pamatuju. Flakon byl usazen do ohrádky z tvrdšího papíru ve stejné barvě jako krabička. A na přední straně krabičky ve spodní části je vyrytý objem vůně v ml spolu s nápisem Vaporisateur Natural Spray (na téhle fotce nic takového nevidím).

Gabiespino 17.07.12 16:26

GUCCI parfum II fotky FEJK

Ahoj všem, koukněte, díky některým z vás se mi podařilo odhalit FEJK. Flakonek měl drážky, víčko nebylo skleněné, hadička příliš dlouhá, na krabičce špatně otištěn nápis. Snad vám to i někomu pomůže.

Příspěvek upraven 21.07.12 v 20:58

Venea 17.07.12 16:32

@Gabiespino a zdroj toho parfému?

jinak první co mě napadlo, že ta hadička je dost dlouhá, ale nejsem majitelka flakonu, takže nemůžu soudit, snad někdo poradí lépe

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist