Gucci pour Homme

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 05.11.10 21:09
Gucci pour Homme

Oblíbená frázička „nevhodný dárek“ - v tomto případě velmi nevhodný :mrgreen: Ta hadice je jasná a font taky podezřelý: http://aukro.cz/…r_homme.html

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 25.10.12 08:59

Mám dotaz,chtěla jsem prodat Gucci Pour Homme 30ml a zájemce mě napsal,že vůně zřejmě nebude originál.Já ji mám z Německa z kamenného obchodu,ale kamarádka zhruba před rokem nebo tak nějak kupovala stejné balení na elninu a flakón je stejný jako ten můj.A já prostě nevěřím,že by elnino prodávalo fejky.
V SZ mě bylo řečeno,že originál je těžká hnědá kostka s černým víčkem(což já vím),ale můj flakón nemá víčko sundavací,víčko je spojené s flakónem.Na krabičce je napsáno Travel spray,proto si myslím,že flakón je pozměněný,aby bylo praktičtější používat ho na cestách.
Obrázek mého flakónu přikládám a taky odkaz na ebay,kde je v nabídce vícekrát zřejmě totožný flakón jako ten můj,má vyšší a úzkou krabičku.
Poradíte mě někdo?Já osobně o pravosti vůně nepochybuji,jinak bych ji nedávala do inzerce.

http://www.ebay.de/…150804427903?…

Příspěvek upraven 25.10.12 v 13:01

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 25.10.12 09:20

@Myskamauska Mám doma taký istý, je na ňom uvedené „Travel Spray“ a kupovaný z overenej parfumérie (presne si nepamätám, ale asi elnino). Je to určite originál.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 25.10.12 09:26

@beliala

Díky,já si to taky myslím,že je to origo.To by mě hanba fackovala,nabízet něco,o čem si myslím,že je fejk. ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 25.10.12 09:32

@Myskamauska To je samozrejmé :)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 14.01.15 19:59

Mám dotaz…na votoči se prodává kostka gucci pour homme 2. ale kostka není s modrou vodou ale se žlutou. Ptala jsem se prodejkyně viz. komunikace ale stále z toho nejsem chytrá. Modrou kostku doma mám a hnědou kostku „jedničku“ jsem také vlastnila ale tahle mi nic neříká…znáte?

Na poličce 56 parfémů 10 miniatur 28 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 14.01.15 20:14

Přikládám odkaz: http://www.vinted.cz/…-2-edt-50-ml

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21146 příspěvků 14.01.15 21:54

@hanyketty
Modré, zelené vůně někdy změní barvu a to může být spojeno či nespojeno se změnou kvality.
Mně se to stalo u „Hermesky UJ en Médi“.
Zbarvila se do hněda, a přesto voní stále krásně.

Vůně Gucci PH I a II se fakují.
Měl jsem v ruce 2 fakes Gucci PH I.
První se dal poznat po deseti vteřinách, byla to doslova obarvená voda.
Druhý se ke mně kupodivu dostal po změně barvy, tato byla světlounce zelená, voněl po dušené zelenině. :mrgreen:
Obě jsem obratem vracel, poněvadž těch „anomálií“ bylo vícero.
Nepostaví-li se za Vás ten inzertní server, pakliže jde o fake, nebo vůně postrádá kondici, ani nepomýšlejte o nákupu.
Už jenom samotná rozmazaná fotka ve mně nebudí důvěru.
Podobné výmluvy raději bez komentáře.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 15.01.15 10:16

@Frantatata
Moc díky! …raději to nebudu pokoušet, vůni dušené zeleniny si ještě užiju až až… ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist