Gucci Première

Alex 22.06.12 11:29

Gucci Première

Gucci Première 30/50/75ml EdP

vintage champagne, bergamot, orange blossom
bouquet of white flowers, sensual modern musk
smoky leather, creamy balsamic woods

tvárou bude Blake Lively

5.7. Harrods, 25.7. UK, september svet

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ronna 22.06.12 19:11

Blake Lively je mi protivná, ale sensual modern musk mě zajímá.

Širín 23.06.12 13:29

Souhlas, spadá mi do kategorie „blbá bloncka“ a no a na Gucciho mám vztek. Chrlí jednu kravinu za druhou a ruší perly jako Hnědou kostku :pocitac:.
Dámský Gucci pak jde zcela mimo mě.

domenica 23.06.12 13:35

Kdyby voněla tak, jak si podle složení představuju že by vonět mohla, tak by to byla bomba! ;) (Blake Lively neznám a mě stejně všechny ksichty u vůní jenom ruší… a čím známější, tím hůř)

Alex 23.06.12 14:00

A ja mám docela Blake Lively rád :andel: hlavne že tam nestrčili Megan Fox, sestry Kardasiahnové alebo Evu Mendes, to mi stačí :mrgreen:

Alex 23.06.12 14:03

@Širín no to sa práve pri tejto príležitosti vyjadrili, že éra Gucciho za Tomma Forda je preč, že značku treba cielene komercializovať, čo sa začalo vlastne už od jeho odchodu a naplno sa to prejavuje od uvedenia Gucci by Gucci

verunka2201 23.06.12 14:13

Já bych radši, kdyby vrátili Gucci Eau de Parfum :( :,(
Z těhle nových flakonků se mi nelíbilo skoro nic a ty ksichty u toho radši ignoruju.

Širín 23.06.12 17:37
@Alex píše:
@Širín no to sa práve pri tejto príležitosti vyjadrili, že éra Gucciho za Tomma Forda je preč, že značku treba cielene komercializovať, čo sa začalo vlastne už od jeho odchodu a naplno sa to prejavuje od uvedenia Gucci by Gucci

Asi nějak nechápu… prosím o vysvětlení.

Alex 23.06.12 21:08

No že stratégia vôní Gucci je už iná ako bola za šéfovania Tomma Forda, ktorý robil vraj komerčne málo ľúbivé vône, Frida Giannini značku cielene komercializuje a sprístupňuje širšej verejnosti (čo je vidieť, Gucci nikdy nebol tak „sexy“ ako teraz :poblion: )

smutné, že? ako keby nestačil Versace… Gucci to bol pre mňa vždy znak veľkého luxusu, okázalosti, ale pritom na úrovni a teraz? no, môže sa postaviť pomaly rovno vedľa Christiny Aguilery 8)

inak oni vraj skončili so všetkými klasikami, vône pred Gucci by Gucci sú proste discontinued, to sa musím zásobit modrou kockou pokiaľ ešte je…

la.reina 23.06.12 22:29

Mňo, osobně preferuji komerčně málo líbivé vůně Toma Forda před šedou beztvarou šmouhou, do které mi splývají veškeré postfordovské výtvory značky Gucci. ;)

Širín 24.06.12 14:09

@Alex Aha, tak to jsem netušila :think:. Tím se to vysvětluje a je mi z toho na :poblion:. Mohl by „Tomík“ vytvořit Hnědou kostku pod svou značkou, ale… ta cena. I když… Hnědá kostka se dnes pohybuje v cenových hladinách nikovek :nevim:.

1Miru 24.06.12 16:47

Krásné barvy.
Krásné složení…

Dalia 24.06.12 17:52

Pokud to bude tak hezky vonět, jak hezké je samotné složení, hmm… dala bych si říct! :)

Barbarra 25.06.12 20:54

Nejvíc se mi líbí krabička. Ale určitě Premiere vyzkouším složení je vážně lákavé.

Sára 26.06.12 09:22

Složení vypadá dobře ale jaké to bude to je otázka, jinak já myslím, že hlavně hnědá pánská kostka byla perla mezi pánskými vůněmi a je celkem dost nenahraditelná, dámskou bych ještě vydýchala ale stejně mám nasysleno v obou verzích :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist