GUERLAIN

Fotoalbum tématu (305) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 18:17
*GUERLAIN

Tak jsem si všimla, že se mi doma začíná scházet čím dál více Guerlainů. Shalimar, měla jsem i Samsaru, L´Instant Magic, Mahora, Aprés L´Ondée…Líbí se mi i modrá hodina…Co ještě byste doporučili?

Katerinko - Aprés se mi líbí hooodně - a je to tady…!!!! :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ukázat značku Guerlain

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 805 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.08 19:00

Já zbožňuju Mitsouko. Dneska jsem nastudovala Tvé putování parfémovým světem a říkám si, že Mitsouko musí být Tvoje krevní skupina. Jemnější (než třeba Shalimar), přiměřeně gurmánská (broskvička, skořice a pro můj nos i hřebíček), pro Tebe dostatečně divná :P. Nedívala jsem se pod Adinu recenzi, jestli už Ti neprošla rukama. Pokud ne, vyzkoušej.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.08 19:07

Ještě jsem Ti zapomněla říct o Habit rouge. To je vpodstatě pánskej Shalimar, jen má místo směsi růží, jasmínu a ylang-ylang v srdci především kosatec. A tečka je míň vanilková. Mně se zdá vyloženě ženskej. A nedávno jsem měla na kartičce Vol de Nuit, ale vůbec jsem ho necítila. Tak nevím…

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 19:11

Iren, Ty ty Guerlainy používáš ? Běžně nosíš? Co na to okolí? Z Mitsouka jsem měla trochu strach, ale asi ho zkusím. Ten Guerlain má fakt něco do sebe. Toho Aprés potřebuuju nejmíň litr…jenže nikde není…bléé…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.01.08 19:56

Oooooo Guerlain…
Vyskusala si tieto: Vol de Nuit, Nahema, Chamade, Parure, Jicky, Jardins de Bagatelle?

Apres L`Ondee je zrejme tazko zohnatelna na internete a celkovo…
Ja som ju kupila tu: http://www.parfumerie-filz.at/ , ak je ti tato informacia nieco platna.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.08 21:17

Habit rouge jsem si nekoupila, protože nesnesu kosatec, ale Mitsouko nosím často a ráda. Kamkoli kdykoli. Mám odstřik, ale jakmile uvidím dno, rozhodně si koupím pořádnou flašku :lol: .

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 21:18
benvenuta píše:
Oooooo Guerlain…
Vyskusala si tieto: Vol de Nuit, Nahema, Chamade, Parure, Jicky, Jardins de Bagatelle?Apres L`Ondee je zrejme tazko zohnatelna na internete a celkovo…
Ja som ju kupila tu: http://www.parfumerie-filz.at/ , ak je ti tato informacia nieco platna.

Vol de Nuit nemůžu sehnat ani vzorek. Na TPC mají jen pure parfum za skoro 20 dolarů za ml…Jicky a Nahemu jsem si teď objednala. Parure a Chamade jsou jaké?
Zkusím do té Vídně zavolat - občas tam jezdím…

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.08 21:21

Jo a ty reakce, ty jsou vesměs minimální, jako ostatně u všech mých vonidel. Já totiž pracuju doma jako překladatelka, takže leda že by mě zastavovali cizí lidi na ulici. A oni člověče nic.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.08 21:25

Benvenuto, rozepiš se trochu prosím. Jaká je Nahema? Parure? Chamade? Znáš taky Chant d'arômes? Nenapínej ze Slovenska....­....... :D=D

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 21:25
Irena píše:
Jo a ty reakce, ty jsou vesměs minimální, jako ostatně u všech mých vonidel. Já totiž pracuju doma jako překladatelka, takže leda že by mě zastavovali cizí lidi na ulici. A oni člověče nic.

Tak mně už se stalo, že mně někdo zastavil na ulici, ale o parfém mu většinou nešlo… :P nic dobrého z toho nekoukalo…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.01.08 22:02
Kerze píše:
Tak jsem si všimla, že se mi doma začíná scházet čím dál více Guerlainů. Shalimar, měla jsem i Samsaru, L´Instant Magic, Mahora, Aprés L´Ondée…Líbí se mi i modrá hodina…Co ještě byste doporučili?Ka­terinko - Aprés se mi líbí hooodně - a je to tady…!!!! :P

No vida, poprvé shoda :)))

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.01.08 22:03
Kerze píše:
Iren, Ty ty Guerlainy používáš ? Běžně nosíš? Co na to okolí? Z Mitsouka jsem měla trochu strach, ale asi ho zkusím. Ten Guerlain má fakt něco do sebe. Toho Aprés potřebuuju nejmíň litr…jenže nikde není…bléé…

Nápodobně, pokud ho někde seženeš vem litr i pro mě.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 22:14
katerinka píše:
Kerze píše:
Nápodobně, pokud ho někde seženeš vem litr i pro mě.

Projela jsem web křížem krážem a je na spoustě šopů - amerických i evropských, ale přestože někteří posílají do middle europe, tak ČR tam podle nich chybí…asi půjde koupit v parfumérkách okolních států…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.01.08 01:49
Kerze píše:
Jicky a Nahemu jsem si teď objednala. Parure a Chamade jsou jaké?
Zkusím do té Vídně zavolat - občas tam jezdím…

Parure je zeleno-kvetinove (ruza) chypre, klasicke a elegantne.
Chamade nemam poruke, nie je to moja salka caju, ale myslim, ze milovnicka Guerlainov by ju mala aspon vyskusat - stoji za to. Je to hyacintova vona s tonmi listov ciernych ribezli.

Kde si objednala Nahemu? Ta sa tiez dost tazko hlada… Nahemu som zatial skusala len v koncentracii parfum a je to ohromujuca, velkolepa vona.

katerinka píše:
Nápodobně, pokud ho někde seženeš vem litr i pro mě.

Ani neviete, ako ma tesi stupajuca popularita (aspon na tomto fore) tejto uchvatnej vone :)

Maju ju na Ebay: http://cgi.ebay.com/…ondee-Guerla … dZViewItem http://cgi.ebay.com/…N-APRES-LOND … dZViewItem http://cgi.ebay.com/…N-APRES-LOND … dZViewItem http://cgi.ebay.com/…N-APRES-LOND … dZViewItem

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.01.08 08:27

benvenuto - moc děkuju za odkazy - už jsem ji objednala a zaplatila, tak snad to bude v pořádku… Nahemu jsem objednala TPC - větší odstřik. Mají tam odstřiky až do 30ml…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 805 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist