Guerlain Aqua Allegoria Bouquet de Mai

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 03.03.12 11:24
Guerlain Aqua Allegoria Bouquet de Mai

Konec s číslováním. Letošní letištní limitka se jmenuje Bouquet de Mai. Kytice bílých květů s růžovým pepřem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dusty  04.03.12 12:05

Očividne ďalšia iskrivá vôňa pre trasu Hong-Kong - London na prekrytie atmosféry vytvorenej pasažiermi napchanými čínskou zeleninou :poblion: . A keby vás náhodou pustili do lietadla s flakónom, vytvorili by ste novú formu výbušnej zmesi použiteľnú pri teroristickom ú­toku.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 04.03.12 13:05
dusty píše:
Očividne ďalšia iskrivá vôňa pre trasu Hong-Kong - London na prekrytie atmosféry vytvorenej pasažiermi napchanými čínskou zeleninou :poblion: . A keby vás náhodou pustili do lietadla s flakónom, vytvorili by ste novú formu výbušnej zmesi použiteľnú pri teroristickom útoku.
:lol:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 17.04.12 18:11

For this new edition, Thierry Wasser, Guerlain in-house perfumer, has created an utterly charming and delicate journey, in which the spirit of white flowers is nuanced with a pink pepper note. A natural getaway in a garden, a bucolic paradise consisting of wild grass, groves and flowering shrubs in tender tones. At the outset, there is a light fragrance, like the one you sometimes smell in the early morning. Unexpected and incredibly fresh, “Bouquet de Mai” is the celebration of spring as seen by Guerlain.

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dusty  17.04.12 19:37

Bukolický parfumový raj. To tu ešte nebolo. Chýbajú už len ovečky a Ježiš Kristus s palicou. :mrgreen:

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 17.04.12 22:58

Ahááá, tak už vím, čím jsem se polívala na letišti. Říkala jsem si, že tuhle AA jsem ještě nikde předtím neviděla.
A nelíbilo se mi to.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.07.12 22:28

Kdyby někdo chtěl, mají na Elninu: http://www.parfemy-elnino.cz/…uquet-de-mai

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 12.07.12 09:53

Nepaci sa ani mne…a hlavne, pride mi uplne nezaujimava, bez napadu :roll: tiez som testovala na letisku.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist