Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 27.05.11 13:24
Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2

Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2 75 ml Eau de Toilette
Zloženie: šťavnaté liči, púdrový kosatec, orosená ruža

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 27.05.11 13:50

hm, tak to slozeni vypada uplne jinak nez co jsem v ni citila. Skoda. podle slozeni by se mi libila :(

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 27.05.11 15:49

…to vypadá fakt pěkně.! :D

A co jsi cítila, WildOrchidko?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 27.05.11 15:56

zacina podobne jako Tiare Mimosa, pak hodne zovocni, mozna je to i to lici, ale hodne tezky, sladky, stavnatym bych ho nenazvala, a i kdyz lici mam ve vunich rada, tady bych ho asi ani nepoznala. spis bych rekla ze to jsou takovy ty jablka co i kdyz jsou prezraly tak jsou kysely. takovy ty namoucnely, co kdyz do nich kousnete tak se zuby hned nezariznou ale jablko promacknou. No a do toho tam je jeste cosi- mydlovo praskonaprani, coz by mozna samo o sobe bylo hezky, ale v kombinaci s tou ovocnosti je to des. Celkove to na me pusobilo jako hrozna splacanina, proto se divim ze slozeni napsany vypada tak jednoduse.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 04.08.11 19:26

Včera mi došla (malinká), zkouším ji už druhý den… nechtěla jsem být příkrá, tak jsem jí dávala víc času, ale ani další opakované pokusy nepomohly. Je to fakt špatný :´(

Já vůni liči nemusím (ani tu reálnou ani jako chemickou složku v parfémech), takže jsem nic převratného nečekala. Ale i tak to mohla být - s očekávaným kosatcem a růží - moc pěkná směska. Jenže tato „kytice číslo dvě“ mi voní jako Escada odnož číslo 159 :? … jako tisíckát obehraná písnička, jako něco z drogerky, co zítra zapomenu a nebude mi to chybět. Jediné PLUS je, že na kůži nedrží. Takže zkoušejte bez obav, pokud se Vám taky nebude líbit, za půl hodiny po ní není stopa. :wink:

V linii Allegorií je tohle krokem mimo. Ve srovnání s těmi, co mám, úplně jiná liga. Podle MÉHO nosu, pochopitelně :mrgreen: Prorokuji, že tohle se dlouho prodávat nebude :| Narozdíl od těch, které svůj rok přežily a zařadily se mezi stálice (Pamplelune, Herba Fresca…), tato je podle mě nepotřebná. Typově se podobá Idylle EdT, která není časově limitovaná a je ve všech ohledech lepší! Navíc už zlevňuje, pěkně drží a je to fakt „Bouquet“ jak má být, žádný ovocný koktejl. :twisted:

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 04.08.11 19:32
WildOrchid píše:
No a do toho tam je jeste cosi- mydlovo praskonaprani, coz by mozna samo o sobe bylo hezky, ale v kombinaci s tou ovocnosti je to des. Celkove to na me pusobilo jako hrozna splacanina, proto se divim ze slozeni napsany vypada tak jednoduse.

Schválně jsem nečetla žádné recenze, abych nebyla ovlivněná někým jiným… no a koukám, že to cítíme dosti podobně. Splácanina kytek s ovocem. Jako vůně mýdla nebo sprchového gelu by to bylo fajn, ale TOHLE ROZHODNĚ NEMŮŽE BÝT Guerlain :shock:

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 04.08.11 19:51

Nepovedla se. BOMPARIová vůně. Ale ona zmizí tak jako tak …je to sezónní letištní limitka a příští rok bude nahrazená dalším buketem, snad lepším. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.08.11 19:59

Kdo ji stvořil, Wasser? Nepošleme mu krabici plnou bompari? :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 04.08.11 20:08

Dobrý nápad! :lol: … i mistr tesař se někdy utne … nebo mu dali přesné zadání s malým rozpočtem atd … Já s ním teda rozhodně nekončím! :D

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 04.08.11 20:21

S Wasserem nekončím, ale Numero 2 nepotřebuju. A k dalším „Numerům“ budu předem skeptická :wink: může mě to pak jen mile překvapit 8)

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 04.08.11 21:50

K „Numerům“ jsem trochu skeptická od začátku. Nečekám, že do nich budou sypat moc peněz a ukazovat na nich veškerý um parfumérství … ale i tak by mohlo vzniknout něco pěkného. Uvidíme, co příště … :wink:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 05.08.11 14:42

No tak to já s ním teprve nekončím. Ale zklamal mě už ten název - originalita sama.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 05.08.11 15:02

Pravda je, že tento Bouquet je ještě horší, než ten první. :P Kdyby to mělo etiketu Mexx, Escada nebo tak něco, přišlo by mi to víc pochopitelné, než když je to Guerlain, ale není holt každý den posvícení. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 05.08.11 15:07

Na parfémovou produkci Escady, konkrétně tu z posledních patnácti, dvaceti let, jsem si taky vzpomněla. :? :wink:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 05.08.11 18:46
WildOrchid píše:
zacina podobne jako Tiare Mimosa…

Tiare Mimosu znám jen z parfumerie, tak jsem nemohla včera srovnat. Ale dnes jsem vyzkoušela ze vzorku a podobnost necítím žádnou.
Zatímco Tiare Mimosu bych klidně i mohla nosit, docela mě zaujala a menší balení bych asi spotřebovala, tak Numero 2 bych musela poslat dál, s tou bych se nesžila.
Zvykla jsem si, že mezi Guerlainy jsou kousky, o kterých prohlásím, že jsou krásné, ale nejsou pro mě. Málokdy bych si je troufla odsoudit, ale tento podivný pokus nemám za co pochválit. Nemůžu ani za flakon (přesto, že je krásný) ani za originalitu či odvahu…je to pouhá nuda.
Ani nevím, jestli má smysl testovat loňskou „Jedničku“ :?: :conf:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist