Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea

emily 26.01.10 13:07

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea

Zloženie: šeřík/pajasmín, africký pomarančový kvet, biely med

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Fanfan 26.01.10 13:09

Představit si to tedy moc neumím, ale určitě ráda zkusím… :whistle:

Širín 26.01.10 13:40

To já taky ne :lol: , o to větší překvapení to bude… Nebo průšvih? Ne, nemyslím… AA mi voní snad všechny.

WildOrchid 26.01.10 14:02

ta ma byt nova? a druha jaka? vetsinou jsou na kazdy rok dve, nebo ne?
Tahle se mi asi moc libit nebude, podle slozeni - dusiva omamna kvetinovka. ale samozrejme ji zkusim :))

Fleur 26.01.10 16:36

Toho medu se trošku bojím - líbí se mi, jak je zpracován v L´Instant, ale ne každý v mém okolí to snese!

Fanfan 26.01.10 16:51

Přesně tak… Med mi přijde jako riziková složka - ne vždy je dobře zakomponovaný a ne vždy to udýchají ostatní. :conf:

katerinka 26.01.10 17:15

Hmm, med taky nemusím, ale šeřík miluju ve všech podobách, to jsem zvědavá, s posledníma AA se Guerlaini moc nevycajchnovali :roll: :|

Garfield 26.01.10 19:28

Pomerančový květ, tak to se asi budu těšit 8) Rozhodně zajímavé složení.

1Miru 26.01.10 20:54

…složení se mi dost líbí!.

jasmina 27.01.10 01:19

hmmm. med :) no jsem zvedava
serik miluju, ale nesmi to pak vonet jako soliflor (ten proste radsi zivej :D), tak uvidime, co spachaji tady

eskargoth 03.02.10 18:34

A nevíte, kdy se má ukázat? Dost jsem na ni zvědavá…

Ada 05.02.10 14:58

Syringa nemusí být šeřík, může to být taky pajasmín, což se mi vzhledem k ostatním složkám zdá pravděpodobnější - má to být zřejmě zářivá bílá vůně.

emily 05.02.10 15:16
Ada píše:
Syringa nemusí být šeřík, může to být taky pajasmín, což se mi vzhledem k ostatním složkám zdá pravděpodobnější - má to být zřejmě zářivá bílá vůně.

Je to možné, na to si už expertka ty, ja som dala prvé-čo som si preložila, o pajasmíne som ani nevedela, že existuje :whistle: :oops:

domenica 05.02.10 19:47
Ada píše:

Taky mi myslím, že to v tomto případě šeřík být nemusí. :wink:

//
domenica píše:
kultakutri píše:Syringa philadelphus, v řeči našeho kmene šeřík.

Ano, syringa - šeřík, ale ten „philadelphus“ … měl by to být pustoryl, tzv. nepravý jasmín :conf: ://

Ada 06.02.10 15:05

Je to zamotané… Syringa může být anglicky šeřík (rod Syringa - náš šeřík obecný je Syringa vulgaris), ale je to také starý název pro pajasmín (pustoryl - to je to, co tady roste v parcích a říká se tomu jasmín). A pak je tu francouzské slovo seringa, které přímo označuje tento pajasmín. Při překladech složení z francouzštiny do angličtiny se často stávají chyby, nebo se přímo nechá některá složka ve francouzštině, aby to vypadalo cool (viz např. muguet).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist