Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka1  18.03.08 09:28

Holky znáte tuto vůni? Na http://drogerie.shop.jednorozec.cz/zboz … ype=&page= ji mají za zajímavou cenu a chtěla bych vědět jestli s ní má někdo zkušenosti… Mám ráda mátu, tak jen jestli je v ní cítit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 18.03.08 09:47
Katka1 píše:
Holky znáte tuto vůni? Na http://drogerie.shop.jednorozec.cz/zboz … ype=&page= ji mají za zajímavou cenu a chtěla bych vědět jestli s ní má někdo zkušenosti… Mám ráda mátu, tak jen jestli je v ní cítit.

Já mám rada všeobecně Aqua Allegorie. Tady tuto má kamarádka, máta tam je z počátku cítit, ale potom se ustálí a je taková kitičkovo-ovocno-bylinkovo-zelená, zvláštní, na jaro, léto krásně osvěžující, moc pěkná. Vůně moc neumím popisovat, ale ta cena je určitě skvělá a vůně neobvyklá. Aspoň mě a kamarádce se moc líbí.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 18.03.08 10:47

no, prave tato allergoria mi pripomina… zubnu pastu… (nenahnevajte sa na mna vsetky jej milovnicky)

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Katka1  18.03.08 13:13
:-) píše:
Katka1 píše:
Já mám rada všeobecně Aqua Allegorie. Tady tuto má kamarádka, máta tam je z počátku cítit, ale potom se ustálí a je taková kitičkovo-ovocno-bylinkovo-zelená, zvláštní, na jaro, léto krásně osvěžující, moc pěkná. Vůně moc neumím popisovat, ale ta cena je určitě skvělá a vůně neobvyklá. Aspoň mě a kamarádce se moc líbí.

Slyšela jsem, že v nějaké velké parfumérce měli všechny Aqua Allegorie. Bohužel v té naší na maloměstě mají prdlačku.

Katka1  18.03.08 13:15
mimi píše:
no, prave tato allergoria mi pripomina… zubnu pastu… (nenahnevajte sa na mna vsetky jej milovnicky)

Tak to nemusí být tak hrozné, mě chutnala Tuti-Fruti, když jsem byla malá :-D Asi si ji nakonec vezmu, dokud ji mají.

Učednice 199 příspěvků 18.03.08 15:12
Katka1 píše:
mimi píše:
Tak to nemusí být tak hrozné, mě chutnala Tuti-Fruti, když jsem byla malá :-D Asi si ji nakonec vezmu, dokud ji mají.

Já si myslím, že nebudeš litovat. Je opravdu velmi zvláštní, jako každý Guerlain, ale o to právě jde. Nemá jí každá a tak budeš originální. Já bych nejradši zkoupila všechny Allegorie, jsou opravdu neobvyklé. Částka není tak hrozná a když jí dáš chvilku čas a hned nezavrhneš po prvním přičichnutí, uvidíš, že Ti učaruje. Když tak se určitě někdo najde, kdo by ji při nejhorším koupil :). Ať se líbí. Hezký den.

Melissa  18.03.08 15:27

Neví někdo, jaká je Aqua Allegoria Gentiana?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 18.03.08 15:43
Katka1 píše:
mimi píše:

Katko, me by taky moc zajimala, jestli jsi ji vezmes, neposlala bys mi vzorecek? taky bych ti za ni nejaky nabidla:)

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Učednice 199 příspěvků 18.03.08 16:07
Melissa píše:

Tuto jsem zkoušela jen jednou, ale zdála se mi taky moc krásná a opět velmi zvláštní, taková zelená, svěží vůně, ale ony jsou všehcny zvláštní. Obsahuje pomeranče, limetky, citrusové plody, hrušku, nějaké dřeviny. Né každému tyto vůně voní, ale mě oslovují, protože jsou hodně zvlášní, neobvyklé.

Melissa
Učednice 166 příspěvků 18.03.08 16:22

Mají ji na některé internetové parfumérce, není zrovna běžně k dostání, tak jsem zauvažovala, jestli nekoupit naslepo…

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Katka1  18.03.08 17:31
:-) píše:
Katka1 píše:
mimi píše:
Já si myslím, že nebudeš litovat. Je opravdu velmi zvláštní, jako každý Guerlain, ale o to právě jde. Nemá jí každá a tak budeš originální. Já bych nejradši zkoupila všechny Allegorie, jsou opravdu neobvyklé. Částka není tak hrozná a když jí dáš chvilku čas a hned nezavrhneš po prvním přičichnutí, uvidíš, že Ti učaruje. Když tak se určitě někdo najde, kdo by ji při nejhorším koupil :). Ať se líbí. Hezký den.

Právě jsem si ji tam objednala, tak už se těším.

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 18.03.08 18:01

A co ten vzorecek? Budes s nim na me myslet?

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 19.03.08 12:36
mimi píše:

Obecně mám Allegorie ráda, ale jakmile je tam máta/mentol: přesně jako ty, cítím zubní pastu :(

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 19.03.08 12:41
Melissa píše:

Mně připadá docela netypická, vzhledem k tomu, že se mi zdá extrémně dobře držící /jiné Aquy Allegorie na mně sice drží, ale ne tak moc/. Plus bych ji označila minimálně za unisexovou, hned mi začala být povědomá jako nějaká pánská vůně … /nechci kecat, v pánských vůních moc zběhlá nejsem, možná prvky z Old Spice?/
Zajímavá by Gentiana mohla být hlavně v létě, snad.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 19.03.08 16:55

nevíte kde mívají tyto Allegorie v kamenných obchodech? Zatím jsem nikde žádnou neviděla:(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist