Guerlain Báze Metéorites....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 26.11.14 14:03
Guerlain Báze Metéorites....

Ahoj všem,

děvčata, zvažuji nákup Guerlain báze Metéorites (růžové kuličky ve skle s pumpičkou)… Máte vyzkoušeno? Stojí za tu investici, či jsou to zbytečně vyhozené peníze?
Je mi 38, pleť mám smíšenou, s mastnější T-zónou.

Děkuji za Vaše příspěvky, názory a osobní zkušenosti.

R. :kytka: :kytka:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.14 14:18

Já je používám každý den kromě víkendů už asi rok, makeup pak lépe drží, vlastně ho celý den nijak neupravuji, ale podle mě je balze jenom jeden kroků určitě nejde mít tuto balzi a makeup z drogerie a čekat zázraky…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 26.11.14 14:20

Venea

díky za názor. Tak já myslím, že se svojí péči nečekám zázraky, jsem zvyklá používat dobrou a značkovou kosmetiku (v péči u mě vede Beauty gel créme Chanel, čistící clinique), z make-upů jsem si oblíbila lancome Teint idole, nebo lehčí Chanel Vitalumiére Aqua… :))
Ale díky za poznatek. :pankac: :kytka:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.14 14:26

@cernakrajka já co jsem najela poslední dva roky na dražší kosmetiku tak se mi pleť hodně zlepšila, tak to zkus a uvidíš, zrovna jsem ji dneska viděla v inzerci za pěknou cenu

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

cernakrajka
Učednice 224 příspěvků 26.11.14 14:29

No právě, já lepší kosmetiku používám už asi 6 let a neměnila bych… :)) Tak já to prubnu a uvidíme… :))

Díky. R.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist