Guerlain Champs Elysées - falešné?___PROSÍM POMOC!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:09
Guerlain Champs Elysées - falešné?___PROSÍM POMOC!

Koupila jsem dnes tuto vůni přes internet a vyzvedla ji.
Krabička je ale celá růžová…

Takto vypadá obal…

A takto by měl…

Je to falsum?

(www.vune-parfemu.cz)

… navíc teď koukám na tu růžovou krabičku a je tam napsáno Champs Élysées - s dlouhým É. :cry:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 19.01.09 18:25

Když jsem si ji objednávala, dostala jsem ji v té druhé krabičce. Hledala jsem ji na Googlu a růžová mi vyjela pouze a ebuy a jednom maďarském eshopu: http://images.google.com/imgres?… … D%26sa%3DN

jestli je to fejk, tak je to opravdu nehoráznost, je mi to moc líto :cry: Uvidíš, co ti napíšou holky.
Držím palce, aby to dopadlo k tvé spokojenosti :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:28
Vera píše:
Když jsem si ji objednávala, dostala jsem ji v té druhé krabičce. Hledala jsem ji na Googlu a růžová mi vyjela pouze a ebuy a jednom maďarském eshopu: http://images.google.com/imgres?… … D%26sa%3DNjestli je to fejk, tak je to opravdu nehoráznost, je mi to moc líto :cry: Uvidíš, co ti napíšou holky.
Držím palce, aby to dopadlo k tvé spokojenosti :!:

Ano, ano, přesně tak… taky jsem to našla na webu… Dívala jsem se, jak je hodnocen obchod www.vune-parfemu.cz a je hodnocen velmi dobře…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.09 18:30

http://cgi.ebay.com/…ELYSEES-Guer … 7C294%3A50

na e bay je spousta těchto růžových krabiček, vč. dlouhého É. Jsou o objemu 1.7 i 3.4 oz. Osobní zkušenost s tím nemám, ale asi u Gurlaina pozměnili obal…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:32
Mirka píše:
http://cgi.ebay.com/…aultDomain_0?…
na e bay je spousta těchto růžových krabiček, vč. dlouhého É. Jsou o objemu 1.7 i 3.4 oz. Osobní zkušenost s tím nemám, ale asi u Gurlaina pozměnili obal…

Myslíš? Myslíš, že by se lišilo É na krabičce a na obalu :shock: .

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 19.01.09 18:34
Champs-Elysées

Já kdysi měla Champs-Elysées v té druhé krabičce, ale pokud se nemýlím nedávno jsem ji v Sephoře zahlédla v té první - růžové. Ještě jsem si říkala, že to původní bylo takové elegantní a že je to zase inovace k horšímu :x

Tedy myslím, že to je jen přebalené :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.09 18:34

na ebay to mají snad všechny. Je to na fotkách jasně vidět. Ale že bych to chápala :roll:

Zas se mi nezdá, že by na ebay někdo vystrčil takto okatý padělek

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:36
Mirka píše:
na ebay to mají snad všechny. Je to na fotkách jasně vidět. Ale že bych to chápala :roll:Zas se mi nezdá, že by na ebay někdo vystrčil takto okatý padělek

E-bay neznám, ale snoubenec to říká tak… Tak mám být klidná? Ten první obal byl o mnoho hezčí. Tahle růžová pixla… :roll:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.09 18:38

na ebay jsou taky padělky, ale přece jen se tam na dobrou pověst trochu dbá a jak říkám, že by se ta sešlo tolik padělků, jeden jak druhý a všechny normálně vystavené… pokud je vůně v pořádku, tak si myslím, že můžeš být v klidu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 19.01.09 18:39

Jsem o tom přesvědčená - nový přebal, opravdu jsem ho v Sephoře viděla, buď klidná :lol: Ale máš pravdu, že ta zlatá byla hezčí…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.09 18:40

doufejme, že obsah je stejný. Nebo mám urychleně kupovat demižón v původním obalu?

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:40
Mirka píše:
na ebay jsou taky padělky, ale přece jen se tam na dobrou pověst trochu dbá a jak říkám, že by se ta sešlo tolik padělků, jeden jak druhý a všechny normálně vystavené… pokud je vůně v pořádku, tak si myslím, že můžeš být v klidu

Teď jsem tak splašená, že mám dojem, že vůně v pořádku není… asi zaběhnu do nějaké kamenky… tedy ne hned, okamžitě, ale časem (po státnicích).

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 18:41
Mirka píše:
doufejme, že obsah je stejný. Nebo mám urychleně kupovat demižón v původním obalu?

… člověk neví, čemu má věřit :shock: .

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.01.09 18:47

Vůně může být bohužel přeformulovaná. Jestli je to nějaká nová várka, nemuseli změnit jen obal, ale i parfém.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.09 18:49

tak jsem to myslela:-(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist