Guerlain - Habit Rouge

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 01.02.09 12:33
Guerlain - Habit Rouge

Tahleto je pry take skvela,,, zna ji nekdo?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.02.09 15:15

Jo, znám ji, leží mi doma a nikdo ji nechce :hyster: Trochu jsem ji testla, ale popsat ji moc neumím (resp. nevím, co si o ní myslet), je zvláštní a úplně se vymyká všemu pánskému, co se prodává v parfumerkách - řekla bych neobvyklá a vyvážená kompozice citrusů, kůže a vanilky. A prý je hodně oblíbená mezi zahraničními celebritami :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 01.02.09 16:26

a proc ji nikdo nechce?? vzdyt na basenotes ma hezke recenze

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.02.09 21:14

Na basenotes možná, ale tady ne-e :? Tady vlastně není na pánský Guerlain jediná recenze krom krátké zmínky o Guerlain Homme… Ádo, šup sem s nějakými! :D

(A jinak stále v platnosti nabídka na Habit Rouge, viz sekce Pánské vůně - nabídka! :wink: )

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 01.02.09 21:52

Habit Rouge nosí Keith Richards ze Stounů. Je to pánská verze Shalimaru.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 01.02.09 22:03

je taková .....jak to říct ....... starosvětská ..... já ji zkoušel zatím jenom jednou spoečně s Vetiverem.
Vetiver mě zaujal víc, ale určitě s k Habit Rouge ještě vrátím.
Při té zkoušce se mi nepodařilo rozpoznat to co bylo potřeba.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.02.09 22:05

Joo, přesně - starosvětská se mi taky chtělo napsat, ale to bych si dělala špatnou reklamu :lol: Ona je pěkná, ale jak na kom… Některý vůně sednou takřka každýmu, a některý naopak málokomu - viz tento případ…

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 01.02.09 22:19
verunka2201 píše:
Joo, přesně - starosvětská se mi taky chtělo napsat, ale to bych si dělala špatnou reklamu :lol: Ona je pěkná, ale jak na kom… Některý vůně sednou takřka každýmu, a některý naopak málokomu - viz tento případ…

no ale uznej, že Keith Richards zas na druhé straně starosvětskej rozhodně neni :D :D :D

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.02.09 09:51

Mně se tedy Habit rouge opravdu strašně líbí. Mám s ním spojený takový zvláštní zážitek. Tuhle vůni nosil (a možná stále ještě nosí) ředitel Mazarinovy knihovny v Paříži. Mazarinova knihovna je už sama o sobě velmi konzervativní institucí - černobílé dlaždice, dřevěné police s koženými vazbami až k vysokánskému stropu, podél stěn neorenesanční busty. Kdyby si vedle sednul Voltaire, ani by to člověka moc nepřekvapilo. No a ten šéf vypadal jako ten nejkonzervativnější člověk v konzervativním ovzduší: šedivý pán s pruhem vousu podél línie brady, zlaté obroučky klouzající z nosu. A závoj Habit rouge. No a co myslíte? Uhranul!

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 02.02.09 11:07

já pořád čekal , kdy se ozveš … ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist