Guerlain Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 28.09.08 20:08
Guerlain Homme

Vyzkoušela jste ho už některá? Opravdu je to zprvu nefalšované mojito. A po půl hodině jsem překvapeně nasávala dřevitě sladkou,rumovou vůni.
Moc pěkné. Ženské… :?

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.08 14:53

:D Haha, žensky to fakt voní, ale má to jeden malý háček: jmenuje se to HOMME. Nu což, mě se celkem líbí, a když ne přímo pro dámy, tak unisexově nositelná prostě JE, to mi nikdo nevyvrátí.

Mimochodem, The One od D&G má i pánskou verzi a přesto ji málokdo za pánskou pokládá. Ale hezká je taky.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.11.08 13:54

vcera jsem ji zkousel (na papirek) … moc me to nechytlo, mozna priste …
voni to jak nejaka haslerka nebo proste vetrovej bonbonek (z kdysi davno v plechovkach nabizene „zimni smesi“)

Zajimavy je, ze na zenskych by se mi tahle vune libila ...... mozna vic nez nejaky kvetinovky. Ale nesmela by to byt zadna muzatka ;)

Na chlapech bych to vonelo dost ordinerne :?

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 05.11.13 15:23

Dneska rano mi dorazil v balicku s parfemem jako bonus vzorecek, podala jsme ho manzelovi do koupelny.

8o
:jazyk:
:srdce:

Ano, dneska jsem se zamilovala.....

Takova nadhera! Moderni a pritom klasika, citim limetku a vetiver, posekanou travu a spoustu bublinek i s ledem… je krasna, muzna a pritom hrave chlapecka. Nikde nedrhne, neni sucha ani treskute stavnata. Neprekrici, jen pozvedne.

Ve zkratce? Muz si jeste v zupanu rekl Jeziskovi o flakon :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 05.11.13 17:21

@Ef můj přítel ji dostal na narozeniny :-) a taky ji rád používá…měla jsem strach, že to bude jenom vodička, ale cítím ji na něm ještě večer, když se přitulíme na gauči, takže za mě i super výdrž…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 05.11.13 17:35

@Venea S vydrzi rozhodne souhlasim, manzela citim porad a to je od rana mimo dum. Uz se na nej tesim ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 05.11.13 20:34

Manželovi som ju zaobstarala už druhýkrát - je veľmi príjemná a sexi. Žiadna tuctová pánska citrusovka sa v tomto prípade nekoná: predstavte si chuť svižeho mojita s Guerlainovskou eleganciou. Cítim v ňom tón podobný tomu, ktorý nachádzam v SPI.
Plánujem dokúpiť verziu Intense.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  10.11.13 14:42
@Ef píše:Ve zkratce? Muz si jeste v zupanu rekl Jeziskovi o flakon :mrgreen:

K nám ho také Ježíšek přinese, ale synovi. :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist